... všetko o BMW ...

Moderátori: 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Blondak
Príspevky: 148
Registrovaný: 15.2.2010
Auto: 725tds
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PB

Re: bmw 730i

Piatok, 18. Mája 2012, 08:48

Esence napísal:
Tak počúvaj ma sem :!: Tu nie si na pomocnej škole, kde sa budeš tasiť slovníkom obyčajného sedláka ! ... BMW radu 7 staršieho radu si kúpia 3 druhy ľudí 1: Človek čo na to má len po BOD kúpi a auto je v takom stave že je lepšie ho hodiť do Dunaja to je v dnešnej dobe 60% kupujúcich. 2: Ľudia čo keď ho vlastnia tak ho vedie uživiť v miere benzín PZP pár drobností no keď sa objaví niečo ako defektná prevodovka a neboli na to zvyknutý u svojej Fabii 1.2 junior tak si myslia ako sú prekliaty "a prečo práve ich auto je v stave akom je" (bodaj by nebolo, keď za servis považujú kúpenie stromčeka s vôňou) ... 3: a posledná skupina v pomere 10% sú ľudia ako ja CHCEM 7er z dôvodu veľkosti a pohodlia čiže nie hrabania a dávania kick down na križovatkách, ľudí ktorý chcú ísť pohodlne a nenápadne, kde tempomat je pre nich viac ako ukazovať pred babou s minisukňou v meste aké je zrýchlenie z 40 na 80 a potom brzdiť pred iným autom s vybagrovanou prevodovkou a KO brzdami. Sú to ľudia čo to auto sa snažia dať do pôvodného stavu TAK aby prešlo ďalších 500.000km, ktoré už majú tieto autá dávno za sebou. Ale to iný nepochopia lebo vidia natočené km neprevyšujúce hranicu 150.000km


pekne napisane :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: bmw 730i

Piatok, 18. Mája 2012, 09:44

veľmi pekne.... =D>
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: bmw 730i

Piatok, 18. Mája 2012, 12:08

pekne Esence :)
podla mna, ale sa tu uz chalanisko neukaze, lebo je taky vygumovany, ze si ani nedokazal zapamatat svoje pristupove udaje...
ledaze by tie prist. udaje mal take isto ako na FB, ci pokec, kde teraz isto robi ramena na mlade pipky, ze ma brutaaalne velkee beeee eem weee...!!! [hoc je to nepojazdny srot :mrgreen: ]
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: bmw 730i

Piatok, 18. Mája 2012, 15:04

Esence: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Niečo podobné vidím dosť často, keď robím s autami... dokonca mi raz volal nejaký debil s E60 že chce urobiť diagnostiku na splátky, že má malo peňazí... :lol: :lol: :lol:

Normálne ľutujem to auto, keď sa dostane k takémuto majiteľovi, ktorý nemá ani páru čo to je 7er...
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: bmw 730i

Piatok, 18. Mája 2012, 19:27

PetoK napísal:

Niečo podobné vidím dosť často, keď robím s autami... dokonca mi raz volal nejaký debil s E60 že chce urobiť diagnostiku na splátky, že má malo peňazí... :lol: :lol: :lol:


to nemyslis vazne totok...

ale pamatam si cca dva roky doazadu som videl v spravach ako nejaky mlady jebko nabural s E60 [bol podnapity], prisla za nim redaktorka s kamerou a pyta sa ho, ci to ma havarijne poistene a tak, ze sak to je "luxusne auto"
a on: Nie nemam, ale peniaze by sa z poistky hodili, lebo teraz nemam poriane ani na benzin... ](*,) ](*,)
som skoro dialkove od telky zozral :mrgreen:
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Blondak
Príspevky: 148
Registrovaný: 15.2.2010
Auto: 725tds
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PB

Re: bmw 730i

Piatok, 18. Mája 2012, 21:06

Skoro som sa utopil kavov co som mal v ustach ked so to cital. :shock:
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: bmw 730i

Piatok, 18. Mája 2012, 22:09

Hoši, fakt nekecám, takáto blbosť so splátkami diagnostiky sa snáď ani nedá vymyslieť, pokial nemáte papiere na hlavu :lol: :lol: :lol:

Som normálne rozmýšlal či sa mi to sníva alebo to je realita. Samozrejme som ho poslal do <> a zložil tel. :evil:
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: bmw 730i

Sobota, 19. Mája 2012, 07:12

Kua chlapi... vy máte na tento problém nesprávny pohľad....... ono je medzi fešákmi určite rozšírený názor, že sedmy sú tak luxusné a vymakané autá, že stopercentne jazdia na vodu.... konkrétne je to Budiš............ a potom to dopadne splátkovým kalendárom na diagnostike, v predajni náhradných dielov a možno aj na čerpacej stanici...... :D
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: bmw 730i

Sobota, 19. Mája 2012, 10:18

michal1210 napísal:
dobre pan biflos jebem nateba :lol: :lol: :lol: :lol:



Neviem ako sa bavite doma alebo ako sa bavis na ulici s cudzimi ludmi, ale tu mas dve moznosti: bud sa budes bavit slusne, alebo si najdi ine forum.

Zamykam, skus to znovu a lepsie (a skus to prehnat googlom, aspon ti opravi gramatiku a nebudes za blbca)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní