... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22

Aké pivo by sme mali čapovať ?

Hlasovanie ukončené Nedeľa, 19. Februára 2012, 14:47

Staroprameň
8 (26%)
Starobrno
1 (3%)
Plzeň
13 (42%)
Kozel
4 (13%)
Iné
5 (16%)
 
Celkom hlasov: 31
bmwtt.sk
 
Patqooo

Motokáry Košice

Streda, 14. Decembra 2011, 21:33

Chalani,
čo poviete na krytú motokárovú halu priamo v KE? Bol by záujem? Mám to v pláne spustiť,reálne to vidím na začiatok marca. Mám na rane halu, cca 1500m2, dráhu mám navrhnutú. Bude technicky náročnejšia . Motokáry budú typu Sodi RX7 s výkonom 13 koní. Bude tam kaviareň na posedenie 8) dajte Vaše názory ... Dík

Paťo
Naposledy upravil/-a Patqooo v Nedeľa, 4. Marca 2012, 01:01, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
kamil9
Príspevky: 688
Registrovaný: 23.8.2011
Auto: BMW 1 E87 118d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 21:36

pridem vyskusat motokary :-)
Drzim palce nech ti to vyjde :thumbup:
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 21:37

no ak to nezabijes nejakymi extremnymi cenami tak si myslim ,ze by to aj slo... :thumbup:
 
Patqooo

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 21:39

Ceny budú ďaleko lepšie ako napr v PO, navyše výkonnejšie motokáry a lepšia trať ... Klubáci budú mať navyše zľavu :wink: chcem aby to bolo dostupné širokej verejnosti, rodinám s deťmi napr.
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 21:41

tak potom sa na to celkom tesim :D motokary som mal vzdy rad ,ale tie ceny ma vzdy odradzali
 
Patqooo

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 21:45

kamil9 napísal:
pridem vyskusat motokary :-)
Drzim palce nech ti to vyjde :thumbup:


Ďakujem :smile:
 
Patqooo

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 21:47

KONNI napísal:
tak potom sa na to celkom tesim :D motokary som mal vzdy rad ,ale tie ceny ma vzdy odradzali


Ceny sú brutálne , ale zase na druhej strane prevádzka takého niečoho nie je najlacnejšia ... Kým nemáš teda vlastnú halu ... Za prenájmy sú slušné pálky ... Ale ja na tom nejdem zbohatnúť, stačí keď si to na seba zarobí a mňa to normálne uživí ... Za to budem vďačný, nemám veľké oči :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
Pity777
Príspevky: 478
Registrovaný: 20.9.2010
Auto: BMW F34 320xd
Kraj: Košický

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 22:08

konecneee :mrgreen: nech je cim skor hotova, stale ked chodim s partiou do tatier chodime na motokary co su vo svite a stale si hovorime ze preco take nieco nemame v KE :) tesim sa , fakt si ma touto informaciou potesil. drzim palce nech sa to cim skor otvori :thumbup:
BMW F34 320xd M-paket melbourne rot
EX BMW E61 530d M-paket, Black Sapphire, styling 128, 190kW
EX BMW E91 330d ///M-paket, Black Sapphire, styling 193, r.v. 2006, 212kW / 290HP, 335 look duplex
EX BMW E39 525d Individual ///M-paket, carbonschwartz, r.v 2003, 205hp
 
Patqooo

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 22:30

Pity777 napísal:
konecneee :mrgreen: nech je cim skor hotova, stale ked chodim s partiou do tatier chodime na motokary co su vo svite a stale si hovorime ze preco take nieco nemame v KE :) tesim sa , fakt si ma touto informaciou potesil. drzim palce nech sa to cim skor otvori :thumbup:



kedysi boli na Kukučínovej ulici, ale slabota ... Idem síce do rizika,ake verím nakoľko sme 2.najväčšie mesto na SVK a je tu dosť veľký potenciál zákazníkov, že sa to môže podariť. Plánujem masívnu reklamnú kampaň, plus zaujímavé akcie. Navyše ak trať splní podmienky chcem ju nechať zaradiť medzi trate na ktorej sa budú jazdiť oficiálne preteky motokár ... :wink: a ďakujem :smile:
 
dodoIPD
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 22:44

Drzim palce, ale to posledne nerob. Bol som na jednych pretekoch deti, a rodicia tam na seba dobre ze zbrane nevytahovali..

Inac je to zaujimave, v Ivanke pri Dunaji kam som chodil od malicka, uz cca 14 rokov tak im to stale funguje, uz neni taka klientela ako kedysi ale stale sa maju dobre si myslim. Momentalne otvorili novu halu v Bratislave, a sice sa tam este len chystam, vypada to ako slusne terno.

Ak ti mozem poradit, nedaj moc nizku cenu, pretoze sa ti stane, ze ludia to budu brat ako samozrejmost, zachvilu ich to omrzi a prides o zakaznikov.
 
Patqooo

Re: Nová motokárová hala v KE

Streda, 14. Decembra 2011, 22:54

dodoIPD napísal:
Drzim palce, ale to posledne nerob. Bol som na jednych pretekoch deti, a rodicia tam na seba dobre ze zbrane nevytahovali..

Inac je to zaujimave, v Ivanke pri Dunaji kam som chodil od malicka, uz cca 14 rokov tak im to stale funguje, uz neni taka klientela ako kedysi ale stale sa maju dobre si myslim. Momentalne otvorili novu halu v Bratislave, a sice sa tam este len chystam, vypada to ako slusne terno.

Ak ti mozem poradit, nedaj moc nizku cenu, pretoze sa ti stane, ze ludia to budu brat ako samozrejmost, zachvilu ich to omrzi a prides o zakaznikov.



Viem čo myslíš, videl som tú novú halu v Petržke, museli tam natlačiť slušný kopec prachov. Dráhu im projektovali odborníci z Rakúska . Ja plánujem niečo podobné. Nechcem to odfláknuť, chcem aby to nejak vyzeralo . Ja do toho idem vraziť tiež kopec prachov, takže zase zadarmo to určite nebude ... Zo začiatku budú uvádzacie ceny,neskôr sa jemne dvihnú ... Viem aká je teraz doba, ľudia obrácajú každym cent, ale baviť sa tiež nejako musia ...
A ďakujem za radu :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
maiki
Príspevky: 4229
Registrovaný: 10.4.2009
Auto: 02" E46 320d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Nová motokárová hala v KE

Štvrtok, 15. Decembra 2011, 08:44

ja uz som v petrzalke kart1 arena bol, je to super, a od kedy to je oficialne otvorene (mali tam nejaky problem, lebo nemali skolaudovane ci co, tak im to hygienyk zavrel kym to nebudu mat) tak je tam kazdy den plno, pytaju 8e/10min co si myslim je dost slusna cena, nakolko maju nove motokary a trat je naozaj super, je technicky vyborne vyriesena !

takze len drzim palce, lebo u nas dobrych drah nie je vela
Your car. Your story. So don't let someone else write the book.
E46 320d 02"
ex E36 323i 96"
Obrázok
 
heroe
Príspevky: 2378
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: Nová motokárová hala v KE

Štvrtok, 15. Decembra 2011, 08:50

Moja plna podpora v presove to stoji za <>...... Takze drzim palce a urcite sa pridem ukazat aj s kamosom
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Nová motokárová hala v KE

Štvrtok, 15. Decembra 2011, 09:31

tak drzim prsty a ver tomu, ze tam ludi budes mat, s kolegami chodime tak raz mesacne do Po, bol som uz aj na dvoch v Mi a pocul som aj o tom Svite.
ak to budes mat niekde aspon pobliz nejakeho spojenia mhd a slusne parkovanie, tak super, mimochodom priblizna pozicia?
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Baworo
Príspevky: 102
Registrovaný: 24.11.2010
Auto: e46 320d
Kraj: Košický

Re: Nová motokárová hala v KE

Štvrtok, 15. Decembra 2011, 10:31

patqoooo sprav to ked sa da a rad pomozem ked treba nieco... :mrgreen:
Mam plno ludi co by sli a chodili...mi chodime stale do PO ale draha onicom slabota...
a ja si myslim osobne ze by to slo :thumbup:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 27 neregistrovaných