... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Piatok, 30. Septembra 2011, 09:38

kuuurna, ja sa na to...

27. 09. 2011 Bratislava - Karlova Ves SC-335CN BMW rad 3

V mekke zlodejov BMW, Karlovka v BA, zase zimzla pekna trojecka. Vidaval som ju na tej ulici, pekna cierna E90 LCI to bola. Teraz tam nedaleko parkuje tiez nova, cierna 320 v Mpakete, funglovica (znacku nebudem pisat) ...

inac, v stredu z Dubravky zmizla dalsia 320d, v Ruzinove 5er a 1er ... to uz prestavam chapat, co robi policia? (naivna otazka, ja viem...) To je tak tazke naraficit tam jeden bawor na cudzych znackach a sledovat ho?
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Užívateľov profilový obrázok
ALPINA
Príspevky: 52
Registrovaný: 24.10.2009
Auto: Alpina B3 biturbo
Kraj: Banskobystrický

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 1. Októbra 2011, 10:07

Mne sa snazili ukradnut E46tku v Prahe na Zbraslavi ale nakolko to boli iba amateri znicili mi zamky a nakoniec rozbili zadne okno a ukradli navigaciu... nic ine nezmizlo a to som mal v aute vsetky papiere od 3 aut vratane velkych technicakov a mojich dokladov. niekedy idu len po presnom diely ktory chcu predat alebo su to tiez majitelia BMW ktorym ukradli tu istu vec tak si ju chcu ukradnut tiez. Mam strasne vela skusenosti s kradezou listiciek z narazniku,kapoty a kasne atd. su to male kusky plastu ale drahe.
 
andyxxl
Príspevky: 9
Registrovaný: 7.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Nedeľa, 2. Októbra 2011, 00:09

Pani to je sila tie lopnute Bavory v Karlovke,je pravda ze to bolo vzdy eldoradom lopkarov,ale sakra za tie roky im tam nedokazu klepnut po prstoch?Nikdy to neprestane??vsak je to take male prehladne sidlisko.V noci sa tam stale premavaju zelene mozgy na ich fobiach,priamo policajtna stanica pod Billlou.

Zaujimalo by ma akymi metodami kradnu tie superzabezpecene nove modely..clovek by tam cakal inovativne zabezpecenie...co som pocul,tak ten keyless PKI system je velmi nachylny na aktivny man-in-middle utok cez jednu krabicu made in Bulgaria:( Nikdy by som to nechcel,cim zlozitejsi system tym lahsia kradez asi.
 
rxe
Príspevky: 84
Registrovaný: 7.9.2010
Auto: E 53 4,4i v8
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Nedeľa, 2. Októbra 2011, 21:59

ja som pocul ze tie BMW-u auta , respektive tí co to vyrabaju , si nedavaju moc zalezat na zabezpecovaci system , a bmw sa lahko kradne, ze vraj to ukradne aj amater. tak neviem jam mam aspon 4 v aute zabezpecenia
 
Užívateľov profilový obrázok
Markoo1
Príspevky: 240
Registrovaný: 11.7.2008
Auto: E46 318d
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 6. Októbra 2011, 14:25

Zaújmavý článok o partii ktorá sa špecializovala na X5 a X6. Asi to nebude až taký ľahký oriešok keď potrebovali na to program za 400 litrov : http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo ... zykem.html
ex E36 325td
 
Užívateľov profilový obrázok
SmartBastard
Príspevky: 1610
Registrovaný: 5.5.2011
Auto: '08 M Coupe, '10 X6
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Wien

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 6. Októbra 2011, 14:28

BMW Z4 M Coupe: Wreaking serious havoc on the hierarchy of needs.
BMW X6: If there's a guideline for creating coupés, it's just been ignored.
Bastard's Video Collection
www.RoyalGarage.sk
www.facebook.com/RoyalGarageBratislava
 
napst3r
Príspevky: 60
Registrovaný: 7.9.2011
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Nedeľa, 23. Októbra 2011, 22:26

a co si myslite o tom VAM01? oplati sa to? niekde som cital ze auta s vamom vobec nekradnu...

to je jedna vec ale druha, ze aj ked to nenastartuju tak to mozu odtiahnut, takze je tam aj ten VAM Acoustic, ktory zapne sirenu a dialkove.. myslite ze to pomoze ked to nalozia na nakladak?



alebo stacia alarmy, imobilizer a vypinace?
 
jozino24
Príspevky: 16
Registrovaný: 21.2.2009
Auto: bmw 318i
Kraj: Košický

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Piatok, 25. Novembra 2011, 21:42

Chalani a co tak dat do auta gps modul. Robim v jednej malej firme v SNV a v kazdom firemnom aute je gps, nam to sluzi hlavne na to ze sa vie kde sa ktory technik kde nachadza, kde sa cely den pohyboval, ked riesil servisy, montaze a pod... a koniec koncov ak by niekto ukradol auto... moze aj baterku odpojit ... stale viem kde auto je kym je gps signal...
 
Užívateľov profilový obrázok
kamil9
Príspevky: 688
Registrovaný: 23.8.2011
Auto: BMW 1 E87 118d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Piatok, 25. Novembra 2011, 22:19

Myslim ze existuju nejake rusicky GPS, takze toto moc nepomoze....

Ako sa uz pisalo, ked ti chcu ukradnut tak ti odtiahnu....
Ked ti chcu nastartovat.. tak podla mna kombinacia 2 tajnych vypinacov by im to dost casu zabrala
 
Užívateľov profilový obrázok
Solty
Príspevky: 466
Registrovaný: 20.12.2011
Auto: mhd
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 29. Decembra 2011, 23:06

Precital som to cele a mam dost. Ked som pred rokom nastupil do prace tak ma kolegovia presviedcali, ze ked chces byt bohaty na Slovensku tak musis byt bud to zlodej alebo buzerant. Netrvalo dlho a pochopil som ze mali pravdu. :mrgreen:
Mna napadlo, kebyze si chcem zabezpecit auto tak si na noc vyberem baterku, pochybujem, ze zlodeji chodia s extra baterkami ked kradnu. Ale predsa ja mam bawa kompakta rocnik 8/99 a to pochybujem, ze by niekto kradol, sice ked sa do neho pustim tak mozno niekto sa bude chciet ulakomit 8-[
 
Risho_21
Príspevky: 782
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: BMW E36 318i LPG
Kraj: Košický

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Nedeľa, 29. Januára 2012, 12:05

No tak aj ja som sa stal terčom zlodejov. Našťastie len predný znak... Ešteže mám staré v garáži :D
Ex BMW E39 523iA 98" Cosmoschwarz
Ex BMW E39 540iA 98" Kashmeerbeige
________________________________
BMW E36 318i LPG 93" Cosmoschwarz
Audi S6 (C4) 4.2 Quattro
 
Jardo
Príspevky: 25
Registrovaný: 16.5.2011
Auto: e46 330d
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 3. Marca 2012, 12:04

Tak a po pol roku mi konecne vratili auto z policie( http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/0 ... upeze.html ) ... bez klucov ... toto sa moze stat len na Slovensku :(( predbezna skoda 3-4tis. eciek :(((
 
Patqooo

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 3. Marca 2012, 12:34

Jardo napísal:
Tak a po pol roku mi konecne vratili auto z policie( http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/0 ... upeze.html ) ... bez klucov ... toto sa moze stat len na Slovensku :(( predbezna skoda 3-4tis. eciek :(((


ty kokos ... strašné musí byť toto zažiť ...a ako že bez kľúčov ? to čo ich stratili ? ? ?
 
Užívateľov profilový obrázok
maros.x5
Príspevky: 898
Registrovaný: 4.5.2010
Auto: E70 3.0sd
Kraj: Prešovský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 3. Marca 2012, 16:45

No ta to fakt poteší :( , no sme na Slovensku, pre nich to už určite uzavretý prípad a Ty sa teraz staraj :-k . Držím palce, aby si to čím skôr dal do poriadku.
BMW X5 E70 3.0sd, M paket, 21" 128, - 40 mm, H&R podložky, ku LOGIC7 sub JL Audio 13w7, GZPA16000d, GZBP12.3500, TV tuner, DVD menič, LCD monitor, Eisenmann, LUX H8 v3, ... príbeh
BMW 3 E92 335d
ex Nissan 350z kabrio
ex Mazda 6 2.3i
ex Mazda 323F 1.8i
 
Jardo
Príspevky: 25
Registrovaný: 16.5.2011
Auto: e46 330d
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 3. Marca 2012, 16:47

maju ich na inom oddeleni nakolko kradez auta a lupez sa vysetrovali na rozlicnych miestach... pracuje sa na tom..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných