... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 25. Júna 2011, 09:21

ja sice nemam este bmw, snad ale bude,
ale mal som Audi A4 s alarmom a podobnymi vecami(aj eurogapom chvalabohu), ale co vam to pomoze, ked na hlavnej ceste, sice len v Hlohovci, pod kamerou mestskej policie dojde odtahovka a su vam vsetky imobilizery, zedery a podobne veci na tri veci... #-o
 
Patqooo

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Streda, 29. Júna 2011, 14:57

tomas20 napísal:
ja sice nemam este bmw, snad ale bude,
ale mal som Audi A4 s alarmom a podobnymi vecami(aj eurogapom chvalabohu), ale co vam to pomoze, ked na hlavnej ceste, sice len v Hlohovci, pod kamerou mestskej policie dojde odtahovka a su vam vsetky imobilizery, zedery a podobne veci na tri veci... #-o



Nie nadarmo sa vraví, že keď sa rozhodnú, že Ti auto ukradnú, tak Ti ho aj ukradnú ... A môžeš tam mať zabezpečenie aké chceš ...
 
BMWe46330XD
Príspevky: 8
Registrovaný: 5.7.2011
Auto: BMW 330XD Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 5. Júla 2011, 09:35

Ked tak čítam neviete si poradiť z kradežou auta =; . Ja vám poradím hodte si do akehokolvek starébo mobilného telefonu aktívnu simkartu číslo nanu si dobre odložte mobil nabite a vypnutý ho schovajte na dobre miesto do auta. Telefón nemusíte nabíjať telefon bude vypnuty a mal by mať dosť sťavy nato aby sa dal vystopovať na policii mam kontakty a skúšal som to a funguje to. Ak vám auto ukradnú policajti by telefon mali lokalizovať. A mimochodom je velmi málo zlodejov ktorý používaju techniku odťahu auta lebo je to dosť zdlhavé takže sa oplatí investovať do zederu....
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 5. Júla 2011, 11:19

a ako lokalizuju vypnutu SIM kartu??? :shock: To som este nepocul

O zedere zbytocne, do E90 sa neda dat.
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
BMWe46330XD
Príspevky: 8
Registrovaný: 5.7.2011
Auto: BMW 330XD Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 5. Júla 2011, 11:45

prečo vo filmoch zločinci vyberaju baterky lebo telefon hadže signál aj po vypnutí lebo v nom je stale elektrika a simka pracuje stale
 
Patqooo

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 5. Júla 2011, 12:31

BMWe46330XD napísal:
prečo vo filmoch zločinci vyberaju baterky lebo telefon hadže signál aj po vypnutí lebo v nom je stale elektrika a simka pracuje stale


nie celkom pravda,vypátrať sa dá vypnutý tel nie simka ... Nájdu akurát poslednú BTS stanicu ku ktorej bola simka prihlasena ked bol mobil zapnuty ...
 
BMWe46330XD
Príspevky: 8
Registrovaný: 5.7.2011
Auto: BMW 330XD Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 5. Júla 2011, 12:35

no dačo take ale da sa aj najsť aj vypnuta simka nepotrebuješ nato imeiko ale postači telefonne čislo
 
Užívateľov profilový obrázok
SmartBastard
Príspevky: 1610
Registrovaný: 5.5.2011
Auto: '08 M Coupe, '10 X6
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Wien

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Streda, 6. Júla 2011, 12:36

zaujimave, vie to niekto potvrdit?
BMW Z4 M Coupe: Wreaking serious havoc on the hierarchy of needs.
BMW X6: If there's a guideline for creating coupés, it's just been ignored.
Bastard's Video Collection
www.RoyalGarage.sk
www.facebook.com/RoyalGarageBratislava
 
Patqooo

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Streda, 6. Júla 2011, 21:21

BMWe46330XD napísal:
no dačo take ale da sa aj najsť aj vypnuta simka nepotrebuješ nato imeiko ale postači telefonne čislo


veď predsa samotná sim je telefónne číslo ... Pri vypnutom mobile sim nevysiela signál,je akurát známy signál poslednej BTS stanice kde bola prihlásená pri zapnutom mobile ... Čo sa týka mobilu je možne vypátrať samotný mobil,aj keď je vypnutý ... A aj to nie je presné...
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 7. Júla 2011, 09:49

A zeder pri novych bmw sa vobec nema instalovat - nie je overeny bmw - straca sa zaruka.
 
Užívateľov profilový obrázok
stanleyy
Príspevky: 630
Registrovaný: 29.8.2008
Auto: G30 530xD, F20 116i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 7. Júla 2011, 20:12

ak je telefon vypnuty, tzn. ma vypnutu RF cast ( radio ), tak ho samozrejme NIE JE MOZNE nijakym sposobom sposobom vypatrat. Nie je v tom ziadna magia - proste telefon nevysiela ziadne elektromagneticke ziarenie v oblasti 900/1800MHz, okrem nedetekovatelneho ( na tu vzdialenost ) rusenia od samotnej dosky s procesorom.
Keby telefon vysielal, tak to by jeho zivotnost bola sakra mala - najviac totiz na telefone "zerie" radio ( nejake 2 Watty spickovo ).
Co takto uz rovno vyviest niekde 12 Voltov od baterky a cez nejaky step down tym napajat priamo nejaku staru "tehlu", ktoru nechate niekde v kufri? a je to vybavene. Ak sa s autom pravidelne jazdi, tak to baterku az tak nevystavi.
G30 530d xDrive, F20 116i, ex F31 328i xDrive, ex BMW 525d F10, ex BMW 320d e90
 
Užívateľov profilový obrázok
Zemo
Príspevky: 256
Registrovaný: 3.7.2010
Auto: F36 435d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Pondelok, 11. Júla 2011, 12:19

Jednak si myslim ze vypatrat vypnuty mobil urcite nejde, a takisto kazdy profi zlodej chodi s rusickou GSM ktora stoji par korun, takze by ti to bolo aj tak naprd. Alebo staci ze to zavre do podzemnej garaze a je vybavene...
 
Užívateľov profilový obrázok
dethXtreme
Príspevky: 2574
Registrovaný: 26.11.2008
Auto: e36 323i
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 12. Júla 2011, 22:00

BMWe46330XD napísal:
Ked tak čítam neviete si poradiť z kradežou auta =; . Ja vám poradím hodte si do akehokolvek starébo mobilného telefonu aktívnu simkartu číslo nanu si dobre odložte mobil nabite a vypnutý ho schovajte na dobre miesto do auta. Telefón nemusíte nabíjať telefon bude vypnuty a mal by mať dosť sťavy nato aby sa dal vystopovať na policii mam kontakty a skúšal som to a funguje to. Ak vám auto ukradnú policajti by telefon mali lokalizovať. A mimochodom je velmi málo zlodejov ktorý používaju techniku odťahu auta lebo je to dosť zdlhavé takže sa oplatí investovať do zederu....



neviem ako na slovensku ale v CZ mam kamaratov policajtocv a presne na toto som sa pytal...pokial nejde o auto ktore je neuveritelne drahe, alebo pokial nemas SILNU znamost na policii, ani sa len nepokusia lokalizovat mobil koli autu...je to vraj technicky strasne narocne.lokalizacia MT sa robi len v zivot ohrozujucich pripadochm, alebo pri patrani po osobach...vravim. je to tak v cz, neviem ako tu...ale silno pochybujem ze by to tu bolo dako inac :)
e36 318i saloon "škaredé káčatko" :)
e36 323i touring "obláčik"

http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-aut/e36-318i-pribeh-skaredeho-kacatka-nove-foto-t28693.html
 
Užívateľov profilový obrázok
dethXtreme
Príspevky: 2574
Registrovaný: 26.11.2008
Auto: e36 323i
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 12. Júla 2011, 22:17

v CZ bola ukradnuta e36, je mozne ze sa objavi na SVK, tak sem hodim info z FB

Vozidlo na fotografii SPZ:1ST6593 bylo odcizeno mezi půl třetí až pátou hodinou a dvacátou minutou ranní na parkovišti na Nové živohošti, pachatel s vozidlem, se může pohybovat nejspíše ve středočeském kraji, pravděpodobně v okolí Neveklova, Benešova a v Praze. Za nalezení vozu, nebo podání infotmace policii, vedoucí k nalezení vozu odměna jistá. Pokud by někdo zahlédl, nebo dokonce znal tu svini, co mi ukradla auto, obraťte se prosím na linku 158, nebo na mě, pakliže se mi někdy dostane do rukou, opravdu nebudu ten hodný kluk, kterého znáte.. :( těhle aut v téhle sportovní výbavě u nás opravdu moc nejezdí, takže potkáteli trojkové BMW v kombíku černé metalíze a M paketu na Motorsportových kolech z modelu E46, pravděpodobnost záměny je asi jako kdyby kulový blesk dvakrát střelil do stejného místa.. děkuji za případnou pomoc Roman tel : 608 040 709

dake detaily:

vzadu chybí znak na pátých dveřích je tam místo něj vyrezlá dirka a je přes něj přelepena kobercová páska, spravit jsem to nestačil.. běžná místa koroze jsou prozatimě natřena šedou zinkovou barvou, na zadním okně je zevnitř nalepena velká samolepka bmv s dvěma býky, je vidět jen v odlesku světla, má to okýnka a zrcátka v elektrice, dva airbagy, dvouzónovou digitální klimatizaci, řadička mková, check engine, kazetové rádio BMW, polokožené černé sedačky, dále tam je příplatkový tapec na stropě v černé barvě a vzadu nad roletkou kufru je na stropě příplatkové originální zabudované 2x repro,

VIN WBACF11040EV07158

fotky

Obrázok

Obrázok
e36 318i saloon "škaredé káčatko" :)
e36 323i touring "obláčik"

http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-aut/e36-318i-pribeh-skaredeho-kacatka-nove-foto-t28693.html
 
Fourde
Príspevky: 56
Registrovaný: 11.4.2011
Auto: BMW 330i /SMG
Kraj: Zahraničie

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 23. Júla 2011, 00:13

E46 (čo mám ja) sa vraj strašne jednoducho kradnú. Zásuvka k riadiacej jednotke je prístupná zo sedadla vodiča. Típek príde s notebookom, prepáli si jednotku, vyradí imobilizér a za chvílku štartuje.... (zdroj montér alarmov + potvrdili človek z BMW)

Ja som dal tajný vypínač, vraj toto najviac zdržuje a odraďuje + dodatočný imobilizér čo odpája štartér a čerpadlo nádrže montovaný tak, aby sa ku nemu nedalo lahko dostať. Zlodej určite nebude rozoberať palubovku, alebo hladať vypínač čo môže byť kdekolvek alebo akokolvek vymyslený.

Ešte sa dá niečo vymyslieť, ale to tu prezrádzať nebudem čo ma mrzí, lebo to je nápad za 100 bodov čo vyrobí tím hovadám pot až na pätách.

Alarm či GPS ani nechcem, pokial nemá človek zaplatený 24hod. monitoring s výjazdmi, sú to vyhodené peniaze. Ked mi bude hučať, aj tak budem spať a mať vypnuté zvonenie....

Mal som už raz zadné okno dole a raz rozbité (do pol roka od kupy) a spätné zrkadlo u vodiča pootvorené - snáď tam neboli kluce a niekto ho len ťukol, vsak mam k autu dve sady + servisný.

Neviem ako je spolahlivý Zeder, ale čo som videl videá, mechanické zábrany nie su pre tekutý dusík žiadnou prekážkou. Ale nad Zederom uvažujem, vraj je vyhotovený tak, že sa nedá tak ľahko rozbiť.

A posledná vec ktorej sa fakt divým je, že zmizli autá so značkami 111, 530 a pod... myslel som, že aspoň takéto niečo ich odradí :( ale už som v obraze

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných