... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

bmwtt.sk
 
marian10
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 19.11.2016
Auto: BMW 120d E87
Kraj: Banskobystrický

Automat-radenie

Nedeľa, 20. Novembra 2016, 09:49

Ahojte. Som tu novy a chcem zistiť nejaké rady.Kúpil som si bmw 120d E87 rv.2006 automat a chcem vynútit cez PC regeneráciu DPF filtra. Jedná sa o prevodovku čo tam mám nechať ,P alebo N neviem aké otáčky tam budú asi 1500-3500 tak nech sa to spravy správne . Auto som kúpil IT s chybou turba dymilo a pískalo auto nejakú dobu v taliansku stálo. Po kúpe sa doviezlo a vymenilo turbo ešte memá spz takže na dvore Prevencia DPF /200155km/ Marián
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Automat-radenie

Nedeľa, 20. Novembra 2016, 12:50

Na mieste sa regeneracia nerobi ci uz koli automatu alebo nizkej teplote vyfukovych plynov!!!!!Ak bolo dpf zasrate od oleja,tak ho daj vycistit predtym ako budes chcet nieco spekulovat,aby to nove turbo netrpelo.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
myval4
Príspevky: 74
Registrovaný: 10.8.2015
Kraj: Nitriansky

Re: Automat-radenie

Utorok, 22. Novembra 2016, 17:20

osobne ked o tom nic nevies tak by som sa do toho nepustal a riesil by som to v servise. Regeneraciu ti nik neurobi takto :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Humart
Príspevky: 85
Registrovaný: 6.2.2017
Auto: BMW Z1
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Automat-radenie

Pondelok, 6. Februára 2017, 13:56

suhlasim s tebou to je najlepsie, ked sa porozpravas s mechanikom o tom a on ti aj poradi a ak by si tam mal vadu, tak by ti to spravil
 
gajdoš
Príspevky: 117
Registrovaný: 17.1.2017
Kraj: Trnavský

Re: Automat-radenie

Štvrtok, 9. Februára 2017, 19:54

@Humart svagor mal s tym problem a dal ho radsej do servisu, precistili mu to a dali do kopy, lenze mu dlho nevydrzalo, tak ho predal na suciastky a povedal, ze s automatom chce mat pokoj, lebo aj don vrazil dost penazi a na koniec ho dal rozobrat a predal

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní