... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

obchodna sekcia
 
Costa1
Príspevky: 87
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 11. Januára 2017, 08:19

Roberto57 napísal:
Uz aj vies kam to ides davat montovat? Ja som na 90% rozhodnuty na mp gas hlohovec, sys. Elpigaz
z toho co som si poprecitaval aj tu aj proste po nete celkovo, tak viac menej som sa rozhodol ze by som si dal urobit tartarini v Pezinku, myslim ze by to mohla byt dobra volba, ked oni neriesia len cisto potom servis LPG ale aj normalny, skusal som im uz aj volat riesili sme to po telefone zatial len ze ako co ale budem musiet tam zajst a hlavne si v praci zariesit veci tak aby som nejako vydrzal bez auta den alebo jak bude treba :-S
 
Roberto57
Príspevky: 13
Registrovaný: 27.9.2016
Kraj: Žilinský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 11. Januára 2017, 17:38

Firma LegasAuto ?
BMW E39, 2002, 530i.
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 12. Januára 2017, 13:38

No Gabo a to je presne to, že väčšinou keď sa to strieda tak nemajú v tom taký prehľad a je najlepšie, keby zakaždým tam bol ten istý človek, keď si mal ten problém aby si ťa pamätal a podobne, ale tak podstatné je že sa to už nejako vykrištalizovalo ;)
 
Costa1
Príspevky: 87
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 16. Januára 2017, 12:45

hej Roberto rozhodol som sa ze si to dam u nich robit, pojdem do toho a potom sa ozvem ze ako som pochodil co nove a podobne, dufam ze to dobre dopadne a bude to hlavne vyriesene co najskor. Ty uz to riesis so servisom, ci v akom stadiu momentalne si?
 
Užívateľov profilový obrázok
myval4
Príspevky: 74
Registrovaný: 10.8.2015
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 30. Januára 2017, 13:00

Costa1 napísal:
hej Roberto rozhodol som sa ze si to dam u nich robit, pojdem do toho a potom sa ozvem ze ako som pochodil co nove a podobne, dufam ze to dobre dopadne a bude to hlavne vyriesene co najskor. Ty uz to riesis so servisom, ci v akom stadiu momentalne si?
Tak nevidim nejako dovod preco by sa to malo vliect, podstatne je zajst do servisu, dohodnut sa jak si to predstavujes, co by si chcel na ake auto, alebo teda riesit to telefonicky a potom uz len sa zhodnut na termine prestavby kedy budes vediet prezit bez problemov bez auta...fajn je to ze ta prestavba netrva niekolko dni, ze je to len den alebo teda dva ze to vsetko zalezi od auta od valcov, ale nastastie to netrva tyzden alebo tak, samozrejme nezabudni ale riesit si aj zapis do papierov a vsetky veci aby si mal LPG aj po papierovej stranke v pohode
 
Costa1
Príspevky: 87
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 3. Februára 2017, 09:18

myval ani sa to nevlecie termin prestavby sa mi blizi uz to bude len par dni a pride den d, tak som zviedaf :) riesil som to tak aby to bol den kedy nebudem potrebovat auto nejako, ale nakoniec sme sa dohodli na tom ze ved by mi mohli oni pozicat auto a nemusim nejako si brat ani volno ale mozem fungovat normalne ako som zvyknuty. Zapis riesit budem to bez debaty to su veci ktore su velmi podstatne takze na to sa asi ani zabudnut neda
 
Michal595
Príspevky: 105
Registrovaný: 25.1.2017
Auto: F10, E70
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 3. Februára 2017, 19:39

Zdravim pani, mam bmw x5 e70 4.8i a rozhodol som sa tam asi supnem LPG...prestudoval som si tu vase postrehy a chcem sa opytat co by ste mi na tento motor odporucili...mam ponuky na elpigaz, stag, kme, brc...nehladam najlacnejsiu verziu ale taku aby s tym nebol problem a nemusel som stale behat nieco doladovat...plus by ma zaujimalo ake konkretne montazne stredisko odporucate...diky za rady
 
Užívateľov profilový obrázok
Peped
Príspevky: 1303
Registrovaný: 3.9.2006
Auto: g31 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Sobota, 4. Februára 2017, 13:22

Ja teraz tiez riesim LPG ale musim nieco doriesit papierovo, lebo mi nesedi typove oznacenie v technicaku aj by bolo drahsie prihlasenie kvoly tomu. Po precitani nejakych referencii som sa dohodol s MPgas Hlohovec a oni mi odporucili Epilgas že su dobrí a nemaju drahe nahradne diely. Ubezpecil ma typek že nebude vyhadzovat ziadnu chybu motora ani nic podobne. Neviem co mam presne v ponuke ale chcem si dat aj primazavanie ventilov a tiež silnejsie vstrekovace pre istoru, mozno je to už toho sucastou ale taketo odporucenie som dostal.
g31 530d
e61 550i LCI
e60 545i ex
e46 320d touring ex
e36 328i coupe ex
e36 325tds touring ex
 
Michal595
Príspevky: 105
Registrovaný: 25.1.2017
Auto: F10, E70
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Sobota, 4. Februára 2017, 14:50

Ano aj ja som zvazoval Hlohovec, len ma viac ludi zatiak odradzalo od elpigasu do bmw, skor sa priklanaju k stagu tak neviem..montuju ho aj u nas v nr alebo v ba..ale necham si poradit
 
Užívateľov profilový obrázok
Peped
Príspevky: 1303
Registrovaný: 3.9.2006
Auto: g31 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Nedeľa, 5. Februára 2017, 12:45

Kde v Nr myslis? Lebo ja viem zatial iba o tých co su pri Shelke ako sa ide na velky kruhac z klokociny a tí niesu velmi velký odbornici, na tych som pocul zle referencie od viacerých, nezavysle od seba, ludi.
g31 530d
e61 550i LCI
e60 545i ex
e46 320d touring ex
e36 328i coupe ex
e36 325tds touring ex
 
Michal595
Príspevky: 105
Registrovaný: 25.1.2017
Auto: F10, E70
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Nedeľa, 5. Februára 2017, 15:06

Ano tam kde pises v nr, tam si to ale tiez neplanujem dat lebo videk som od nich tuto x5 robenu a blblo to a smrdel plyn..takze moc ma to nepresvedcilo aj ked to moze byt nahoda kamarat si tam daval do mercedesu montovat a je ok...ten stag robi este jeden pri nr ale este nerobil konkretne x5 s tymto motorom len sedmicku aj ked posobil dobre ale neviem ci chcem aby to skusal na mojom aute:)takze ak pojdem do stagu tak asi v ba...na nich niekto referencie nemate?zatial ich pristup je ok vysvetlili povedali takze zatial na dobrej ceste...
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Utorok, 7. Februára 2017, 11:30

Costa cau sorry ze som sa skor neozval pozeram ze svoj problem uz si zacal riesit a nemas uz ani daleko k tomu aby si ho vyriesil, to je fajn citat, tak to som potom zvedavy ze co ;)
Michal na tvojom mieste by som sa dnes uz rozhodoval skor medzi talianskymi systemami, ja som davat tartarini a nejake problemy som nemal, zatial vzdy som bol v servise len na tych povinnych respektive odporucanych prehliadkach a v poho, aj ked dufam ze to nezakriknem
 
Michal595
Príspevky: 105
Registrovaný: 25.1.2017
Auto: F10, E70
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Utorok, 7. Februára 2017, 19:19

Diky za radu, no to je to co netusim ze co je dobre jeden mi povie nieco talianske potom zase ze nie ze radsej poslky stag ktory vraj ma vela dielov talianskych ale je cenovo dobre na servis a ze ma siroke moznosti nastavenia
 
Užívateľov profilový obrázok
maxim
Príspevky: 108
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 13. Februára 2017, 09:46

cenovo je mozno dobry ale to je nieco na co by clovek na zaciatku nejako moc nemal brat ohlad pretoze prestavba je to od coho sa odvija vsetko ostatne to znamena ze ako bude auto slapat ci nebude brat viac benzinu ako je normalne a podobne veci preto radsej by som riesil len system ci je kvalitny a potom servis a az potom ceny v akych sa tie systemy pohybuju ;)
 
Michal595
Príspevky: 105
Registrovaný: 25.1.2017
Auto: F10, E70
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 17. Februára 2017, 14:01

No jasne suhlasim maxim...len skus mi poradit co konkretne by si odporucal do tohto auta:)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných