... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
Hudy77
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 17.5.2016
Kraj: Prešovský

320cd blika kontrolka otvorenych dveri pocas jazdy + samovoľne spusta alarm

Streda, 4. Januára 2017, 14:55

Nazdar, mam taky problem pocas jazdy na dialnici mi zacala blikat kontrolka otvorenych dveri.. Samozrejme aj stahovat okno ako ked su dvere otvorene na coupe. Raz to robilo raz to bolo okej v takych minutovych intervaloch. Na druhy den som nastupoval do auta okno bolo spustene o tych par cm ako pri otvorenych dverach a kontrolka svietila nonstop, uz to neblikalo. V praci som rozobral tapacir, pozrel kable v priechodke dveri vsetko bolo v poriadku tak som to nechal tak. Este asi 4 dni pred problemom som nastavoval zamky na stlpikoch aby mi dvere viac tlacili na tesnenie tak som aj tie zamky prestavil do povodnej polohy. Sadnem do auta a dvere v pohode funguje nic neblika okno nestahuje.
Doma som to odparkoval a v noci sa mi 3x spustil alarm.. Moze to mat nieco s tymi zamkami spolocne? Mali ste niekto taky problem? Vopred za rady dakujem.
 
Užívateľov profilový obrázok
JOKO020
Príspevky: 749
Registrovaný: 16.2.2008
Auto: E61 525d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: 320cd blika kontrolka otvorenych dveri pocas jazdy + samovoľne spusta alarm

Štvrtok, 5. Januára 2017, 10:14

Mikrospínač v zámku KO, skús prestreknúť čističom na brzdy, ale asi si nepomozes a budes ho musiet vymenit celý. Jazdenku neodporúčam.
ex:
E46 330CD Mpak
BMW e36 320i coupe //M Paket 18"
 
Užívateľov profilový obrázok
jurkyLE
Príspevky: 3091
Registrovaný: 17.7.2009
Auto: Volvo XC90 + BMW X5
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Levice

Re: 320cd blika kontrolka otvorenych dveri pocas jazdy + samovoľne spusta alarm

Štvrtok, 5. Januára 2017, 11:16

Neviem čo s tym máš,ale určite okno nejde dole pri otvorení niekoľko centimetrov,iba padne dole o kusok,zrejme ti zblbol spínač otvorených a zavretých dveri, je to dosť citlivá záležitosť tak opatrne s tým stelovanim dverí,to nie je embéčka

S tým alarmom,zrejme spínač kapoty, dosť častá poruchami BMW,skús ho odpojiť a uvidíš,ak to bude robiť ďalej,tak ten spínač na dverach
Ex Mercedes CL500
Daily Fabia RS
Mercedes SLK 320
 
Hudy77
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 17.5.2016
Kraj: Prešovský

Re: 320cd blika kontrolka otvorenych dveri pocas jazdy + samovoľne spusta alarm

Štvrtok, 5. Januára 2017, 12:53

Vdaka za rady.
To okno padne ako vravis o centimeter dva dole, zle som to opisal. Myslel som ze to bude tym zamkom.. Tie zamky som dal do povodneho stavu a cuduj sa svete dnes mi to uz nespusta ani alarm ani okno, vsetko funguje ako ma. Ked sa to bude opakovat tak vymenim ten zamok. Dik za rady.
 
next680
Príspevky: 8
Registrovaný: 10.1.2017
Auto: honda
Kraj: Prešovský

Re: 320cd blika kontrolka otvorenych dveri pocas jazdy + samovoľne spusta alarm

Utorok, 10. Januára 2017, 11:01

Bohužiaľ, nemôžem vám pomôcť! Nie som dobrá. Je nám ľúto! ((

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných