... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
kompre
Príspevky: 899
Registrovaný: 29.10.2012
Auto: ex E90 325i
Kraj: Žilinský

Re: Aký benzín

Utorok, 6. Decembra 2016, 10:38

ta pumpa vo Volfstaly je pod koncernom avanti :) takze predpokladam ze tam bude +- rovnaka nafta/benzin ako vsade inde v rakusku a na SK (co sa tyka kvality v ramci vacsich znaciek)
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Aký benzín

Utorok, 6. Decembra 2016, 11:16

Tiež mám známeho ktorý velice rád tankuje vo Wolfsthal, ale on si zase veľmi chváli, že to sa s našim benzínom nedá ani len porovnať. No neviem ja moc takýmto veciam neverím.
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Aký benzín

Utorok, 6. Decembra 2016, 12:23

kompre napísal:
ta pumpa vo Volfstaly je pod koncernom avanti :) takze predpokladam ze tam bude +- rovnaka nafta/benzin ako vsade inde v rakusku a na SK (co sa tyka kvality v ramci vacsich znaciek)
achab, tak od 2012 uz vraj.
Ja idem na Hainburg raz za uhorsky rok, chodievam casto Bruck a.d. Leitha ale vzdy cez Berg, takze nemam tu pumpu v merku a ak aj idem okolo tak sa na nu nejak nepozeram.
Tu pumpu si tam pamatam este z cias, ked tam bol len diesel, bola to pumpa hlavne pre polnohospodarov.
Povest ma ta cerpacka kazdopadne hroznu.
Aj pumpa v Kitsee bola dlho nejaka Pegas alebo co a teraz tusim je nejaka vacsie siet - paradoxne, chodim okolo nej kazdy druhy vikend ale kedze na tej krizovatke vedla vzdy odbacam tak sa divam na situaciu na ceste, na pumpu nie.
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWlive
Príspevky: 292
Registrovaný: 24.4.2011
Auto: BMW E90
Kraj: Bratislavský

Re: Aký benzín

Utorok, 6. Decembra 2016, 12:39

PristineShip napísal:
achab, tak od 2012 uz vraj.
Ja idem na Hainburg raz za uhorsky rok, chodievam casto Bruck a.d. Leitha ale vzdy cez Berg, takze nemam tu pumpu v merku a ak aj idem okolo tak sa na nu nejak nepozeram.
Tu pumpu si tam pamatam este z cias, ked tam bol len diesel, bola to pumpa hlavne pre polnohospodarov.
Povest ma ta cerpacka kazdopadne hroznu.
Aj pumpa v Kitsee bola dlho nejaka Pegas alebo co a teraz tusim je nejaka vacsie siet - paradoxne, chodim okolo nej kazdy druhy vikend ale kedze na tej krizovatke vedla vzdy odbacam tak sa divam na situaciu na ceste, na pumpu nie.

Avanti =OMV..je jedno ci tam pumpa stoji roky..palivo je zo schwechatu. Co OMV odkupilo AVANTI pred rokmi, si davaju svoje Palivo, co davalo AVANTI volakedy sa uz nedava..znacka AVANTI ostala, lebo bola ludom znama..tak ako v Nemecku ARAL pumpy su BP a tiez ich nikdy nepremenovali.
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Aký benzín

Utorok, 6. Decembra 2016, 16:06

nie je jedno, ci tam pumpa stoji roky
bol to dlhe roky sukromnik a nemozes vediet, ci bral palivo priamo z rafinerie.
Hoci je letisko len par km od rafinerie tiez ma vo svojom areali strategicky sklad surovin, ktore sa kazdych plus minus 90 dni musia obmienat.
A potom tie zasoby niekde musia aj predat.
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWlive
Príspevky: 292
Registrovaný: 24.4.2011
Auto: BMW E90
Kraj: Bratislavský

Re: Aký benzín

Utorok, 6. Decembra 2016, 17:01

nevravim co tam mal pred rokmi, bavime sa co tam je teraz :)..volakedy ked bol no-name pumpar si mohol brat odkial chcel, aj odstate rakuske zasoby, ale ked patri do koncernu, tak berie odtial odkial mu dovezu..ked tade chodis casto, tak sa pozeraj, aky kamion tam zastavi aby tam docapoval palivo..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných