... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Piatok, 7. Augusta 2015, 09:28

vďaka za info, zajtra tam idem na 9.00, tak som zvedavý, ako dopadnem, dám vedieť. Len je mi divné, že do telefónu povedali, že môžem prísť hocikedy a hneď to urobia na počkanie, cca pol hodiny na koleso. Tak ale snáď vedia, čo hovoria.
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Piatok, 7. Augusta 2015, 13:19

Je ich tam teraz jak hadov, ale určite sa Ti ich chytí Vlasto- majiteľ. Ten rovnál zimné R18 aj mne, čakal som cca 2,5 hodky, ale mne zrovnavali aj dosadacie plochy, keďže som ich mal za striekané od komaxitu. Platil som tuším 130e za demontáž Z auta, vyzutie, zrovnanie, obrusenie dosadacich plôch, obutie, narodenie na auto.
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Piatok, 7. Augusta 2015, 14:12

no, uvidím, čo bude všetko robiť mne, minulý týždeň som si dal u nás vysústružiť stredy na väčší priemer a dorobiť vymedzovacie krúžky, len mám podozrenie, či tie stredy vysústružil presne v strede, nebol som pri tom. Mal som totiž stredy 74.3 a na náboji 74.1, nevedeli mi urobiť také tenké krúžky. Veď zajtra uvidím. A to si platil za všetky 4? To by som bral.
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Piatok, 7. Augusta 2015, 14:40

Yes, za všetký 4ks. Myslím, že vcelku príjemná cena.
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Utorok, 11. Augusta 2015, 07:23

Takže, mám toho na srdci viac...niekoľko mesiacov behám po pneuservisoch, triaslo mi volantom okolo 80-90 kmh ale tak zvláštne, raz vôbec, inokedy pri rovnakej rýchlosti veľmi výrazne. Tých pneuservisov bolo presne sedem, niektoré som navštívil viac krát / ak niekto chce, pošlem mu zoznam aj s kontaktmi, ale bolo to v Galante, Šali a Nitre/

Neviem, čo viac som mohol urobiť, v každom pneuservise po vyvážení vylúčili, že by bol problém v kolesách, aj na cielené otázky ohľadne pneumatík alebo diskov bola vždy odpoveď rovnaká, sú v poriadku. Tak som bol v BMW, kde mi doporučili vymeniť spodné predné ramená, že mám komplet všetko v poriadku, ani tie ramená nevyzerali nejako zle / dal som Lemforder, bez zmeny.../

Z bezmocnosti som zavolal známemu, či mi nepožičia svoje kolesá z X5, našťastie požičal. Mal ich v tom ôsmom pneuservise, tam ich prehodili. Dva dni som jazdil, nemohol som tomu uveriť, ale na požičaných kolesách všetko OK, čiže moje kolesá, o ktorých sedem pneuservisov opakovane tvrdilo, že sú 100% OK, sú zlé. V tom ôsmom pneuservise sa chytali za hlavu, že to ani nemá zmysel vyvažovať, že tri disky hádžu, z toho jeden veľmi, hneď ma posielali do Zvončína pri Trnave, že tam sú profíci. V sobotu som bol dohodnutý na 9.00, po príchode ma ihneď dali na dvihák a výsledok- 3 krivé disky, 1 prasknutý a všetky pneu hádžu, že aj tie asi budú zlé...Po cca troch hodinách som mal disky rovné, zvarené, vyvážené kolesá už vôbec nehádzali a od soboty mám pocit, že šoférujem iné auto. Pneuservis Zvončín 1*

Ostatné pneuservisy, doprajem Vám, aby sa situácia otočila a páni neomylní raz sedeli napr. u mňa v ambulancii a potrebovali pomoc, alebo aspoň radu...vtedy by ste pochopili, že nie ste takí kingovia, na akých sa hráte...odkiaľ beriete to sebavedomie a tú sebaistotu o svojej neomylnosti a človeka pripravíte o niekoľko týždňov pokoja, o finančnej stránke ani nehovorím. Vedel som, že na SK je to so servismi úbohé, ale toto je už veľa. Už to hraničí s drzosťou zmiešanou s hlúposťou, veď nešlo o jadrový reaktor alebo raketoplán, išlo o posraté kolesá, ktoré robia celý život a ani to nedokážu poriadne, zato tváriť sa ako majstri sveta, tak to dokážete. Som zvedaví, či si dokážete aspoň zadok utrieť lepšie ako to, čo predvádzate v svojej práci.
Naposledy upravil/-a undy v Utorok, 11. Augusta 2015, 09:29, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Utorok, 11. Augusta 2015, 09:29

gratulujem
myslim ze ten zoznam by si sem mal hodit, pekne verejne :evil:
M3 -> Ducati
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Utorok, 11. Augusta 2015, 09:33

pneuservis Benkovič, Galanta
pneuservis Bexon, Galanta
pneuservis Autoprofit, Galanta
Centrumkolies, Nitra
pneuservis Hučko, Šaľa- Veča
pneuservis pri ČS Shell, Sereďská ul, Galanta
pneuservis p. Gál, Bratislavská ul, Galanta

teraz sa budú na mňa hnevať, nevadí, aj tak tam v živote nepôjdem
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Utorok, 11. Augusta 2015, 09:40

ak si ludia budu negativne skusenosti nechavat pre seba alebo sa prinajlepsom postazuju niekde "na pive", nikdy sa nic nezmeni! v pripade ze maju aspon minimalny zaujem o zakaznika a dalsie fungovanie, budu mat snahu skor to napravit ako sa na niekoho hnevat... :thumbup:
M3 -> Ducati
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Utorok, 11. Augusta 2015, 09:48

kiež by si mal pravdu!
 
b0ris
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.1.2010
Auto: BMW G11 ///M750d
Kraj: Bratislavský

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Utorok, 11. Augusta 2015, 22:48

undy, nabuduce skus skocit do SARKY servisu v Trsticiach, majitel sa vola Arpi, je to ferovy chalan, sam ma E70 a je BMW fan. Ak treba, posli mi PM, dam kontakt...
G11
F10 Lci
F15
F34
 
srsenvilko
Príspevky: 124
Registrovaný: 19.7.2009
Auto: bmw e46
Kraj: Košický
Bydlisko: Kosice

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Nedeľa, 18. Septembra 2016, 10:27

no kurnik asi budem menit kolesa idem hned objednat gumy
 
srsenvilko
Príspevky: 124
Registrovaný: 19.7.2009
Auto: bmw e46
Kraj: Košický
Bydlisko: Kosice

Re: nevysvetliteľné chvenie volantu

Pondelok, 5. Decembra 2016, 20:31

kupil som nove gumy , runflat, vsetku priznaky zmizli

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných