... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
Joštoo
Autor témy
Príspevky: 16
Registrovaný: 25.5.2016
Auto: E 91 330 X Drive
Kraj: Trnavský

Aktualizácia softvéru

Streda, 9. Novembra 2016, 09:27

Vie niekto poradiť ku komu treba ísť na aktualizáciu softu ?
Poprípade ak ste to už robili , koľko vás to vyšlo ?
Pripadne postrehy zlepšenia ktoré ste si všimli

Ďakujem
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: Aktualizácia softvéru

Streda, 9. Novembra 2016, 09:43

ja by som isiel ku jararakovi, to nemas daleko. na druhej strane, aky mas dovod na aktualizaciu a co od toho cakas ? riadil by som sa skor tym, ze ked nieco funguje, tak to nechaj tak :)
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Aktualizácia softvéru

Streda, 9. Novembra 2016, 22:53

ber to tak, ze mozno mas uplne prvu 2005ku a potom bude co updatovat, ale ak mas nejaku 2012, tak ta sklamem, mas to asi tak 3 roky po tom, co sa rozhodli seknut s tvojim modelom. v zasade ak to niekto neupdatoval do nejakeho 2012 mozes cakat napriklad lepsiu kompaktibilitu bluetooth modulu s telefonami, prevodovka moze ist jemne plynulejsie, ale logickejsie radit (citat tvoje povely od pedalu) a motoru moze byt troska viac jedno, ze je vylagrovany a pojde o malinkato istejsie. ale necakaj od toho 200koni naviac ani ruzove sloniky. v pripade kodovania mozno pribudnu nove moznosti, popripade skor podmoznosti, ktore vo vysledku velmi asi nevyuzijes. ak tam mas napriklad CCC navigacku, zapina sa dlhsie, rataj s tym, ze ju to pochova, taktiez, ak mas auto so stocenymi km, tak po svojich tak skoro nepojdes pokial sa nezozenie "nove" CAS. napriklad ak mas CIC z prvej varky, nasledne ti pojde update map z usb, popripade zamok volantu ma nejake ine hodnoty a uz tak neblbne.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Palci
Príspevky: 10
Registrovaný: 1.12.2016
Auto: Bmw e91
Kraj: Nitriansky

Re: Aktualizácia softvéru

Sobota, 3. Decembra 2016, 11:20

Zdravim chalani, asi som sa prilis netrafil do temy ale nikde neviem najst mapy, mam e91 r.v. 2006 s navigaciou bmw dvd profesional, ale mam tam stare dvd mapy rok 2006, da sa niekde stiahnut nove dvd ktore sa napali?lebo nieco som nasiel ale mechanik mi povedal ze sa to napaluje cez nejaky specialny program, vraj to inak nebude fungovat a mapy mi nenacita, dakujem za kazdu radu
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Aktualizácia softvéru

Sobota, 3. Decembra 2016, 13:05

Palci napísal:
Zdravim chalani, asi som sa prilis netrafil do temy ale nikde neviem najst mapy, mam e91 r.v. 2006 s navigaciou bmw dvd profesional, ale mam tam stare dvd mapy rok 2006, da sa niekde stiahnut nove dvd ktore sa napali?lebo nieco som nasiel ale mechanik mi povedal ze sa to napaluje cez nejaky specialny program, vraj to inak nebude fungovat a mapy mi nenacita, dakujem za kazdu radu

http://www.bmwklub.sk/navody-a-manualy/professional-2016-3dvd-ccc-t57412.html

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných