... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

obchodna sekcia
 
Tomáš-moTáš
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 12.11.2016
Auto: BMW e39 T 530D 135kw
Kraj: Žilinský

e39 530d NÁDRŽ...

Sobota, 12. Novembra 2016, 12:11

Zdravím, už si neviem rady. Auto má slabý ťah ako keby som mal TDS. Dám celý postup čo som robil. Najprv som riešil podtlakové hadičky, som ich vymenil a trošku to pomohlo ale nie moc. Zmeral som tlak na filtri. Po zapnutí kľúča sa horko ťažko ručička dostala na 2,5bar a po naštartovaní klesol na 2-2,2bar, po pridaní plynu má podlahu klesol na 1,8bar. Vymenil som podavacie čerpadlo a zmena nastala iba v tom že ručička išla trošku rýchlejšie a tlak bol rovnaký. Tak som začal stláčať prepad od VT čerpadla, či neprepúšťa do prepadu ale ručička sa ani nepohla a keď som stlačil prepadovú hadicu pod obmedzovačom tlaku tak ručička vyletela prudko hore, tak som objednal nový. Po výmene tlak pred štartom a po štarte je 2,6bar ručička išla stále pomaly hore a každé malé pridanie plynu tlak trošku klesne. Zmeral som tlak priamo na nádrži a tam žiadny tlak nebol, myslel som že je už na odchode lebo prečerpavalo normálne ale nedokázalo tlačiť z nádrže von. Dal som tam nové a nič sa nezmenilo, vymenil som aj O-krúžky, prezrel dvojhadicu ale nič som nenašiel. Už som zúfalý, pomôžte mi prosím.
Za odpovede vopred ďakujem.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných