... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
TunnerDT
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 20.7.2010
Auto: BMW X5 e53
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Kriváň

Nefunkčný centrál

Piatok, 7. Októbra 2016, 20:18

Dobrý večer na koľko som sa v stredu stal šťastným majiteľom BMW e53 3,0i manual..chcel by som Vás poprosiť o radu ohľadom centrálu.Čítal som tu už nejaké problémy,ale tie sa týkali typov e46,e39..Nie som si istý či je to také isté.No k veci nejde mi diaľkove ovládanie na centrál na obidvoch klúčoch ale baterkami to nebude lebo kufor otvorí cez diaľkové.Auto musím zamknúť aj odomknúť kľúčikom na dverách.A ešte jedna pod otázočka či to nemá s tým súvis nrsvieti ani interiérove svetlo pri otvorených dverách a to ani vpredu ani vzadu,ale v kufre áno..Ak vás môžem poprosiť poradili byste mi čím to môže byť.
ďakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
H@wky
Príspevky: 463
Registrovaný: 28.12.2008
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN, Dca, IL

Re: Nefunkčný centrál

Sobota, 8. Októbra 2016, 21:33

bmw diagnostikera si zozen
 
TunnerDT
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 20.7.2010
Auto: BMW X5 e53
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Kriváň

Re: Nefunkčný centrál

Nedeľa, 9. Októbra 2016, 07:21

Aj som si myslel len som sa pre istotu opýtal či sa náhodou niekto s takým niečim nestretol.Prosím vás a sú nejaké kilometre dané kedy sa mení reťaz na motore?Či to nie je ako s remeňom?To viete prvý poriadny motor v mojom vlastnícstve..A na mojom palubnom počítači sa dajú pridať nejaké funkcie ktoré by ukazovalo?
Ďakujem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných