... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Pondelok, 6. Februára 2012, 21:19

serb napísal:
Caute. Ak by este niekto chcel, tak by som si s nim vymenil moje cierne listy za chromove.


ja chcem! teraz hned
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Piatok, 9. Marca 2012, 10:47

oživujem mrtvu tému :) dnes mi dorazila kvalitná čierna fólia, niečo na tento štýl: http://bmwshadowline.com/shadowlinevinyls.html

objednal som lesklú aj matnú, neviem ktorá bude na auto pasovať, nakoľko chcem dať čierne letné ladvinky uvažujem že to obtiahnem lesklou. Ale pre prípad bude v zálohe aj matná. Fólie bude dostatok aj na iné auto. Takže spravím kompletnú foto dokumentáciu a sám som zvedavý na výsledok...
zatiaľ pridávam fotku fólie
Prílohy
folia.JPG
folia.JPG (92.33 KiB) 2225 zobrazení
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Piatok, 9. Marca 2012, 15:25

Vladdo01 napísal:
oživujem mrtvu tému :) dnes mi dorazila kvalitná čierna fólia, niečo na tento štýl: http://bmwshadowline.com/shadowlinevinyls.html

objednal som lesklú aj matnú, neviem ktorá bude na auto pasovať, nakoľko chcem dať čierne letné ladvinky uvažujem že to obtiahnem lesklou. Ale pre prípad bude v zálohe aj matná. Fólie bude dostatok aj na iné auto. Takže spravím kompletnú foto dokumentáciu a sám som zvedavý na výsledok...
zatiaľ pridávam fotku fólie

tesim sa na foto bude to supa...ja mam matne ladi to pekne aspon stymi listami na dverach a pri zrkadlach su tiez v matnej, ale leskla je supa .....
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwbros
Príspevky: 385
Registrovaný: 31.5.2010
Auto: E60 530D
Kraj: Banskobystrický

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Sobota, 10. Marca 2012, 20:32

Ahoj Vlado, ja idem dávať čiernu lesklú na tie lišty, aj na stĺpiky dverí a okolo zrkadiel idem dať lakovať čiernou lesklou, už sme to u môjho známeho skúšali dať na jednu okennú lištu, čiernu lesklú ale len tak bez demontáže, vyzeralo to fakt bombovo, len ak to chceš poriadne kvalitne oblepiť, lišty musia ísť dolu. A práve na to čakám kým sa konečne oteplí.
ex E60 530D sedan black
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Nedeľa, 11. Marca 2012, 11:03

bmwbros napísal:
Ahoj Vlado, ja idem dávať čiernu lesklú na tie lišty, aj na stĺpiky dverí a okolo zrkadiel idem dať lakovať čiernou lesklou, už sme to u môjho známeho skúšali dať na jednu okennú lištu, čiernu lesklú ale len tak bez demontáže, vyzeralo to fakt bombovo, len ak to chceš poriadne kvalitne oblepiť, lišty musia ísť dolu. A práve na to čakám kým sa konečne oteplí.


uz som to skusal aj ja.. vyzera to naozaj dobre, ale ptom som mal problem dat tu foliu dole :D
bolo by dobre dat listy dole, ale myslim ze to bude dobre aj bez toho, n a hornych ramoch okna ide guma dole pekne, takze tam foliu zalozis na spodnej vasti zastrcis pomocou plastovej stierky. a na spodnych sa da pekne strcit pod listu.

cakam aj ja na lespie pocasie..

len tak jedna fotka, detail na foliu, horna cast vodicove dvere.
Prílohy
fotka(3).JPG
fotka(3).JPG (68.17 KiB) 2200 zobrazení
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
Užívateľov profilový obrázok
locarno
Autor témy
Príspevky: 318
Registrovaný: 18.9.2011
Auto: Non BMW
Kraj: Trnavský

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Nedeľa, 11. Marca 2012, 21:29

Neodporúčam dávat foliu, pretože pri zakončení lišty sa to neda pekne opracovať, ja som nato dost draho zaplatil, nakolko sa to cele muselo zase demontovat a ta folia už bola pripečená k lišťám, išlo to neskutočne tažko dole po malých kúskoch. Nakoniec sa to dobre ošmirglovalo, nastriekalo plničom a išla nanu matná čierná aka je aj na dverách na stlpikoch. Teraz to už krásne ladí, je bezchybne urobena a vyzerá ako keby to bolo origo fabrické shadow line.
Za par dni už budem aktualizovat príbeh tak pribudnú fotky.
Jano
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Pondelok, 12. Marca 2012, 07:32

locarno napísal:
Neodporúčam dávat foliu, pretože pri zakončení lišty sa to neda pekne opracovať, ja som nato dost draho zaplatil, nakolko sa to cele muselo zase demontovat a ta folia už bola pripečená k lišťám, išlo to neskutočne tažko dole po malých kúskoch. Nakoniec sa to dobre ošmirglovalo, nastriekalo plničom a išla nanu matná čierná aka je aj na dverách na stlpikoch. Teraz to už krásne ladí, je bezchybne urobena a vyzerá ako keby to bolo origo fabrické shadow line.
Za par dni už budem aktualizovat príbeh tak pribudnú fotky.


je mozne ze na koncoch bude problem, ale folia sa nahreje fenom a pekne okopiruje aj golfovu lopticku, tak tam az taky problem nevidim.. skor keby som to chcel dat dole.. ale zas predava sa technicky toluen ktory rozpusta lepidlo..
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
Užívateľov profilový obrázok
dragunov87
Príspevky: 575
Registrovaný: 26.11.2008
Auto: f07 530d GT
Kraj: Trnavský
Bydlisko: 909 01 Skalica, SR

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Piatok, 13. Júla 2012, 08:45

ja chcem na moju e61-čku Shadowline. kdo mi to urobi?
EX - BMW e46 320d
EX - BMW e61 530d Sapphir Black EISENMANN up to 190kW 648Nm by MM racing
BMW e87 118d
BMW f07 530d GT SOPHISTOGRAU BRILLANTEFFEKT up to 226kW / 307HP 622Nm
 
Užívateľov profilový obrázok
MirekG
Príspevky: 22
Registrovaný: 19.9.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Nedeľa, 14. Decembra 2014, 22:50

Zkoušel někdo tyto lišty klasicky nalakovat do černé barvy?
 
Užívateľov profilový obrázok
erikozo
Príspevky: 313
Registrovaný: 27.5.2011
Auto: e60 535d
Kraj: Trnavský

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Piatok, 29. Júla 2016, 18:56

Ak by ste chceli niekto chromove vymenim za cierne ak nie tak idem dat striekat buduci tyzden

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných