... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
jaronik
Autor témy
Príspevky: 67
Registrovaný: 10.2.2008
Auto: BMW 520d
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Hrkanie panoramatickej strechy

Pondelok, 29. Februára 2016, 22:14

Ahojte,
nehrka Vám panoramatická strecha??? teda rezonuje, keď prechádzam po nerovnostiach.Neriešili ste to už niekto? Nechce sa mi dávať dole celá strechovina....Rezonuje to niekde pod tapacírom, nie to tapacírum čo vidno,keď je všetko zatvorené no a keď odtiahnem to tapacírum, ale strechu nechám zatvorenú, tak to rezonuje ešte viac......Neviete radu???? Dík...
 
Užívateľov profilový obrázok
DarkBeast
Príspevky: 218
Registrovaný: 31.8.2011
Auto: E91 LCI Mpacket
Kraj: Zahraničie

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Pondelok, 29. Februára 2016, 22:34

mam rovnaky problem a už mi to dosť lezie na nervy takže mam radšej stale zatiahnute to tapacirum lebo inak ta strecha hrozne vrzga ](*,)
 
jaronik
Autor témy
Príspevky: 67
Registrovaný: 10.2.2008
Auto: BMW 520d
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Pondelok, 29. Februára 2016, 23:08

Presne tak, ani ja ju neotváram kôli tomu...neexistuje, že to od nova takto rezonuje.....
 
Užívateľov profilový obrázok
rabidko
Príspevky: 24
Registrovaný: 3.3.2015
Auto: BMW 5 E60
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Nedeľa, 26. Júna 2016, 09:30

Robi to aj mne. Hlavne ked sa mi uzatvori zle okno. Musim to este raz otvorit a zatvorit. Je to taky kovovy zvuk. Tieto narazy robi taka kovova vec vpredu pod oknom. Myslim ze tam je pruzina. 
BMW 520i | E60
 
mobo06
Príspevky: 10
Registrovaný: 25.4.2016
Auto: E61 530d
Kraj: Trenčiansky

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Pondelok, 27. Júna 2016, 08:24

a nerobi vam to nahodou ta plechova mreza, ktoru je vidiet po otvorerni len vetrania?? ked sa ti tapacir posunie iba trochu a cez tu skaru to vidis, ked sa pozries von... mne sa to povolilo a neskutocne to buchalo... problem solved, odstranil som tu mrezu... 
 
jaronik
Autor témy
Príspevky: 67
Registrovaný: 10.2.2008
Auto: BMW 520d
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Utorok, 28. Júna 2016, 18:28

Mne bucha najviac konkrétne okno,aj keď zatváram dvere,tak počuť tu panoramatickú strechu.Keď pridržím na mieste, kde sa tie dve okna spájajú,tak to nebuchne.Aj keď vyklopím okno,tak vtedy to nebúcha,lebo sa tie dve okná navzájom nedotýkajú......Hrozné......som sklamaný z takých vecí a z celej e61......Na Alfe v interiéry mi nikdy nič ani nekloplo,ani sa nič neozývalo,ani nekazilo....to len na porovnanie,že akože hrozné talianské auto,ale po skúsenostiach z e61, to bolo výborné auto.....
 
Remdes
Príspevky: 2
Registrovaný: 14.5.2020
Auto: E60 525D
Kraj: Bratislavský

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Piatok, 15. Mája 2020, 19:38

Mne to tiež búchalo ako už bolo povedané, kovový zvuk. Stiahol som strechu, otvoril, poriadne som to tam vyčistil (vlhčené utierky) a cca 1 a pol mesiaca mi tam nič nebúcha. V tomto prípade bolo riešenie lacné, inak poprvykrat som čistil oblasť strešného okna odkedy mám toto auto čiže po nejakých 18 mesiacoch.
 
Užívateľov profilový obrázok
sandrito
Príspevky: 1921
Registrovaný: 29.8.2012
Auto: BMW e61 530d LCi
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Sobota, 16. Mája 2020, 15:13

Myslím, že v prednej časti niekde sú nejaké dorazy, alebo niečo také a tam treba nalepiť obojstrannú pásku a nebude to búchať. Takto mi to hovoril predchádzajúci majiteľ. Inač, keď mám len tapacír otvorený a prejdem po veľkej nerovnosti tak kus zaklepka aj mne je to normálne...
Ex:Fiat Punto
Ex:Suzuki Swift
EX:Pugeot 208
VW Passat R6 SFI 4motion
BMW e46 320d
BMW e61 530xd
http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 96153.html" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Užívateľov profilový obrázok
sandrito
Príspevky: 1921
Registrovaný: 29.8.2012
Auto: BMW e61 530d LCi
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: Hrkanie panoramatickej strechy

Sobota, 16. Mája 2020, 15:18

jaronik napísal:
Mne bucha najviac konkrétne okno,aj keď zatváram dvere,tak počuť tu panoramatickú strechu.Keď pridržím na mieste, kde sa tie dve okna spájajú,tak to nebuchne.Aj keď vyklopím okno,tak vtedy to nebúcha,lebo sa tie dve okná navzájom nedotýkajú......Hrozné......som sklamaný z takých vecí a z celej e61......Na Alfe v interiéry mi nikdy nič ani nekloplo,ani sa nič neozývalo,ani nekazilo....to len na porovnanie,že akože hrozné talianské auto,ale po skúsenostiach z e61, to bolo výborné auto
Bmw je veľmi náročné a špecifické na servis, ak sa zanedbá, alebo predchádzajúci majiteľ jebal na to , tak sa nediv, že sa ti to sere pod rukami...kedy si naposledy robil servis panorámy, premazal si ju vôbec niekedy?
Ex:Fiat Punto
Ex:Suzuki Swift
EX:Pugeot 208
VW Passat R6 SFI 4motion
BMW e46 320d
BMW e61 530xd
http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 96153.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných