... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pelo
Príspevky: 1713
Registrovaný: 2.9.2010
Auto: e39 520i saloon
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Kluce

Štvrtok, 12. Mája 2016, 08:46

PetoK napísal:
neboj, velmi dobre viem o com pisem.

Ja sa nebojim ani som Ta nijako nespochybnoval, len som si to chcel upresnit, ako to presne je. Cize v EWS je pri prvotnom programovani nakodovanych 10 klucov (kodov), tieto su aktivne. Dodane k autu su 4 a ostatne sa vyrobia na dotaz podla databazy. Ked sa nejaky strati, da sa v EWS len deaktivovat, dokodovat dalsi sa neda.

Viem si predstavit len problem, ak niekto robi trebars SWAP motora a prehodi RJ motora spolu s EWS. Ked potrebuje novy kluc, tak musi objednavat podla VIN auta, z ktoreho vybral creva, mylim sa?
BMW -Bayerische Motoren Wergel

Alfa Romeo Spider 1.8TS '99
e39 525i sedan '03 -ex
e39 520i sedan '01 -ex pribeh
e36 316i Compact '97 -ex pribeh
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Kluce

Štvrtok, 12. Mája 2016, 10:08

Nemylis sa... a kedze ews, dde/dme nepasuje k autu, a ani nie si majitel auta z ktoreho to pochadza,, kluc sa neda takto objednat. Akykolvek kodovany diel,tj aj kluce,ews atd. dodaju iba majitelovi auta a ten musi byt uvedeny v TP.
 
ketxup
Príspevky: 253
Registrovaný: 8.6.2010
Auto: BMW 525D Touring E61
Kraj: Žilinský
Bydlisko: ZA, NO

Re: Kluce

Piatok, 13. Mája 2016, 13:34

PetoK napísal:
Nemylis sa... a kedze ews, dde/dme nepasuje k autu, a ani nie si majitel auta z ktoreho to pochadza,, kluc sa neda takto objednat. Akykolvek kodovany diel,tj aj kluce,ews atd. dodaju iba majitelovi auta a ten musi byt uvedeny v TP.


Môžem potvrdiť - pri objednávaní ďalšieho kľúča som potreboval overiť kopiu TP a osobne tam isť ako majiteľ z TP a predložiť občiansky.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných