... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Lilo
Autor témy
Príspevky: 10
Registrovaný: 27.7.2009
Auto: BMW 318i
Kraj: Nitriansky

kufor nejde otvorit

Streda, 7. Marca 2012, 18:37

nazdar priatelia
potreboval by som pomoct s mojim BMW E46!Neviem ci to spolu suvisi ale mal som vybratu baterku z auta a nejde mi otvorit kufor!Otvorim to len manualne s klucom alebo s tlacitkom na kluci jednoducho ked mam odonknute auto neotvorim kufor rukov!
prosim nemohli by ste mi poradit co by som mal skontrolovat???za kazdu pomoc dakujem!!
 
volfik
Príspevky: 71
Registrovaný: 18.12.2007
Auto: E46
Kraj: Trenčiansky

Re: kufor nejde otvorit

Streda, 7. Marca 2012, 18:49

mne sa to tiez stalo, nesuviselo to s baterkou, bolo to znicenym kablikom, pozri ho v tej gumenej prechodke na pravej hornej strane kufra...
 
Thorien
Príspevky: 506
Registrovaný: 17.7.2008
Kraj: Košický

Re: kufor nejde otvorit

Štvrtok, 8. Marca 2012, 08:11

 
Ado0o
Príspevky: 24
Registrovaný: 1.7.2010
Auto: 320d e46
Kraj: Žilinský

Re: kufor nejde otvorit

Piatok, 23. Marca 2012, 15:32

dpc mam podobny problem ... lenze mne sa zda ze to ma ine zapricinenie .... asi zivote som neodomykal kufor klucom(manualne) az donedavna....odomkol a zamkol som ho klucom ..... odvtedy mi nereaguje ten "mikrospimac" (ten knoflik na kufri) ide odvorit klucom (manualne aj dialkovim) no nejde otvorit tym spominanym "mikrospimacom".... (zamok je otoceny spet v polohe "odomknute")- neviem ci je to len nahoda a priblizne v tej dobe sa zlomil kabel alebo akurat odisiel ten mikrospinac.... nemate stym skusenost niekto?... alebo ma este napada nieje tam neake zabezpecenie?
 
Lilo
Autor témy
Príspevky: 10
Registrovaný: 27.7.2009
Auto: BMW 318i
Kraj: Nitriansky

Re: kufor nejde otvorit

Štvrtok, 29. Marca 2012, 19:45

inak spominam si ze ked som mal vybratu baterku tak aj ja som odonkinal kufor manualne klucom :( od toho času ni nejde otvorit kufor !!
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12245
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: kufor nejde otvorit

Štvrtok, 29. Marca 2012, 20:16

chlapi stači klučik otočit do spravnej polohy a vytiahnut a rukou potom pôjde odomknut..... ak je fabka | tak ide otvorit mikrospinačom a ak je fabka -- ta nejde,alebo opačne už neviem...)))
Prílohy
Screenshot 2012-03-29_21-19-16.jpg
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
lucas88
Príspevky: 6
Registrovaný: 27.8.2013
Kraj: Košický

Re: kufor nejde otvorit

Utorok, 23. Februára 2016, 09:58

Ahojte, mam podobny problem s mojim BMW 1 E87. Ide o to, ze teraz v zime sa auto velmi rychlo spinilo a spina sa dostavala aj pod znak BMW s ktorym sa kufor otvara. Otvaranie so znakom slo tazsie az pokial som ho stale neprecislit. No jedneho dna sa znovu zaspinil a znovu slo otvaranie so znakom tazsie a zrazu neviem kufor otvorit, otacam znak(ide uz lahko aj bez precistenia) a neotvara kufor. Viem ho otvorit len stlacenim tlacidla na dialkovom. Neviete mi dat nejaku radu co tam mohlo odist resp. ako to opravit?
 
marino
Príspevky: 33
Registrovaný: 4.12.2015
Kraj: Trenčiansky

Re: kufor nejde otvorit

Utorok, 3. Mája 2016, 10:10

lucas88 napísal:
Ahojte, mam podobny problem s mojim BMW 1 E87. Ide o to, ze teraz v zime sa auto velmi rychlo spinilo a spina sa dostavala aj pod znak BMW s ktorym sa kufor otvara. Otvaranie so znakom slo tazsie az pokial som ho stale neprecislit. No jedneho dna sa znovu zaspinil a znovu slo otvaranie so znakom tazsie a zrazu neviem kufor otvorit, otacam znak(ide uz lahko aj bez precistenia) a neotvara kufor. Viem ho otvorit len stlacenim tlacidla na dialkovom. Neviete mi dat nejaku radu co tam mohlo odist resp. ako to opravit?


asi najlepsim riesenim by bolo zajst do servisu nech sa ti nato pozriu preto sa ti to aj tazsie otvara

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných