... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
mafinko
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 20.4.2016
Auto: BMW E39 530D 2001
Kraj: Košický

Problem s elektrikou 530D

Streda, 20. Apríla 2016, 23:31

Zdravim vas..mam jeden nevyriesitelny problem.zacnem tak ze kamos sa mi snazil zapojit kabel do zbernice za poistkovou skrinou.len akosi to zoskratoval.a nefunguje mi dost vela veci ako su: predne prave svetlo,lave kruzka,lava smerovka,spiatocka,prave brzdove,central,stahovanie okien,topenie + ventilator,podsvietenie pristrojovky aj budikov,svieti ABS ESC oblozenie,rucna a neda sa otvorit kufor...skusal som pripojit druhy light modul aj ground modul aj LWR3 modul, pomenil som relatka prepipal som vsetky poistky...a stale nic..diagnostika nevykazovala nic..prosim pomozte mi niekto..uz som zufaly :-(
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Problem s elektrikou 530D

Štvrtok, 21. Apríla 2016, 06:07

To je co za hlupost ? To si cital diagnostikou od vw ? Chod na origo,urcite tam bude okolo LCM plno chyb...
 
mafinko
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 20.4.2016
Auto: BMW E39 530D 2001
Kraj: Košický

Re: Problem s elektrikou 530D

Štvrtok, 21. Apríla 2016, 08:33

Nebola to ziadna delfi diagnostika...mal nieco kvalitne..ale vyhadzovalo mu len tie chyby ktore boli viditelne na aute..nic konkretnejsie.myslis ze na origo diagnoze mi viac pomozu?pytam sa lebo bmw mam kratko a elektrika je pre mna spanielska dedina :-/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných