... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
ketxup
Príspevky: 253
Registrovaný: 8.6.2010
Auto: BMW 525D Touring E61
Kraj: Žilinský
Bydlisko: ZA, NO

Re: e39 530D nevypinaju smerovky

Streda, 23. Mája 2012, 14:27

jararak napísal:
bez kabla ti pomoct neviem, ale ako vravim, toto mi pride presne spravanie alarmu, urobilo mi to 2krat, jednoducho som po odomknuti auta sadol, na startoval a siel, na krizovatke som chcel hodit smerovku, avsak ma zarazilo ze mi nic neklika a pozeram, ze tlacidlo vystraznych blika, tak som odstavil, vypol motor, zamkol a znova nastartoval, uz smerovky "tukali", tlacidlom islo tiez vyvolat fukciu vystraznych.


kábel by aj bol, horšie je to s časom a softom. pozeral som to len tak narýchlo v INPE a tam som modul alarmu nenašiel. v akom softe by som sa dostal na modul alarmu??
 
Užívateľov profilový obrázok
Ogi22
Príspevky: 140
Registrovaný: 12.11.2015
Auto: e39 528i A 1996 LPG
Kraj: Bratislavský

Re: e39 530D nevypinaju smerovky

Streda, 13. Januára 2016, 16:37

Skus pozriet ci mas dobre zatvoreny kufor. Mne to pred chvilkou zacalo robit tiez. Vsimol som si to ked som vystupil. Skusal som asi vsetko no az ked som z auta (ako sa otvara kapota mam tam spinac co otvori kufor) otvoril kufor tak to prestalo blikat.
e39 528i A 1996 LPG
 
eddy159
Príspevky: 139
Registrovaný: 15.2.2008

Re: e39 530D nevypinaju smerovky

Nedeľa, 17. Januára 2016, 00:30

mne to robila aj benzinova aj dieslova e39 oba boli kombi a mali dokodovane signalizovanie pri odomikani a .... problem bude v tom ze ked to kodujes musis nakodovat alarm ktory nemas. a pise ti tam vzdy chybu senzorov a este neviem co. niekedy tomu zadrbe a stane sa toto. ja som to riesil takto. odomkol som zacali blikat este raz som zamkol prestalo blikat a potom odomkol. a bol v pohode . Horsie bolo ked som do auta nastupil dal som klucik dnu a pustil sa ci z radia alebo odkial otrasny ultrazvukove piskanie. mohol som robyt co som chcel aj tak to nprestalo. v e39 je elektrika niekedy velka zahada tak ako aj v e90 a e60. na e90 sa znamemu stalo ze parkoval a ostal mu svieti na idrive PDC odpojil baterku a vsetko ok....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných