... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

obchodna sekcia
 
Saru
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 12.2.2015
Auto: BMW E46 318dT
Kraj: Zahraničie

Rozdiel medzi palubnymi PC

Pondelok, 14. Septembra 2015, 15:30

Caute majitelia 39 :-),

zvazujem prechod z e46 facelift na e39 facelift a ako tak pozeram po tych autach viac a viac, vsimol som si 2 druhy palubnych pocitacov na nich...

Typ 1 - Obrázok takto vyzeral aj v e38 sa mi mari, nie?

Typ 2 - Obrázok je ovela blizsie k tomu BC ktory mam na 46ke (a aj sa mi ovela viac paci)

Viete mi prosim vysvetlit, aky je medzi tymito 2 rozdiel? Da sa na druhom type prepinat medzi modmi packou ako na 46ke (vonkajsia teplota, priemerna spotreba, dojazd, atd)? a co ten prvy typ? je len nemecky? Diky moc
 
PetoK
Príspevky: 9696
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Rozdiel medzi palubnymi PC

Pondelok, 14. Septembra 2015, 15:40

Tie druhe su obyc LOW- KOM budiky, s biednym BC, ma to iba par funkcii. Tie prve su HIGH, maju ovela viac funkcii. V e46 take neboli.
 
Saru
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 12.2.2015
Auto: BMW E46 318dT
Kraj: Zahraničie

Re: Rozdiel medzi palubnymi PC

Pondelok, 14. Septembra 2015, 15:43

Takze ten prvy typ je lepsi vravis? Da sa tam nastavit iny jazyk? V com presne je lepsi? Videl som kvantum 39 ktore mali uz odchadzajuce displeje na tom prvom. Ktory BC je lepsi teda podla teba? Diky este raz
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Rozdiel medzi palubnymi PC

Streda, 16. Septembra 2015, 06:12

tie displaye sa daju opravit, reci tam je asi 8 (anglicky, nemecky, taliansky, francuzky, spanielsky, japonsky? a este nejake dalsie veci ktorym nasinec nerozumeje a na 10 hlasok v checkcontroli chce preklad za 300e)

ten vecsi display ma tiez check control, okrem toho z radia vie pisat nazov skladby (ak si kupis samozrejme novsiu e39), cez rozne skatulky z toho dostanes dalsie srandy, napriklad cez intravee (ipod adapter) sa da dat opticky vystup pdc snimacov ;)
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných