... všetko o BMW ...

Moderátori: BlackMW, k33p, vilo

obchodna sekcia
 
Michal328
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 15.7.2015
Auto: E36 328 Cabrio
Kraj: Zahraničie

BMW na MotoGP ČR Brno 14.- 16.8. 2015

Streda, 15. Júla 2015, 20:42

Ahoj všichni,

v rámci letošní velké ceny v Brně, která se koná v termínu 14. - 16.8. 2015 se mezi závody pojede jedno kolo vyhrazené pouze pro BMW. Pojede několik vozů, které povezou legendy typu Agostini, Rossi atd.

Hledám proto několik dobrovolníků, kteří by byli ochotni přijet a prezentovat svoje vozy, potažmo i značku. Vedení má několik požadavků o jaká auta má zájem.
Vozy musí být pouze kabriolety a ve velmi dobrém stavu co se týká vzhledu a nejlépe novější typy. Pokud možno e92, 6er, novější 3er, 4er, 1er atd, pokud vlastníte opravdu krásný kus i starší také se můžete přihlásit, preferují se však novější typy. Nevylučuje se, že vedení schválí i starší typ.

Nástup na akreditace bude již v sobotu a dostanete vstupenky na závody. Další odměny atd budu vědět po prezentaci vozů vedení a vybraným lidem budu osobně volat a domlouvat podrobnosti. Přihláška na tuto akci je závazná a nemohu si dovolit aby někteří z přihlášených nepřijeli, protože se jedná o mezinárodní akci, kde to uvidí celý svět.

Kontaktovat mě můžete telefonicky nebo emailem
tel.: 606 736 323
email: michalcermak36@gmail.com

Kdo bude mít zájem kontaktujte mě prosím jednou z těchto cest a na email mi posílejte fotky Vašich miláčků s kontaktem na Vás ať mám co prezentovat vedení.

Kdo má zájem kontaktujte mě prosím co nejdříve, nejpozději však do 23.7. je to akce narychlo takže je potřeba to vyřešit co nejrychleji jinak se budou kontaktovat různá dealerství po ČR.

Věc opravdu hoří takže mě můžete kontaktovat opravdu kdykoliv

Prosím o sdílení, děkuji moc

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných