... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
tomikadze
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: Výměna tyček stabilizátoru

Streda, 6. Mája 2015, 11:09

ahoj, zatial nie, termin mam 13teho ale to mi budu robit asi len ten olej, mam kupenu asi polovicu veci na zadnicu...
tak mam dilemu ci im dat spravit cast teraz a cast potom ale pride mi to ako hovadina... zas je mozne ze drncia len
tlmice a netreba kupovat vsetko.... takze fakt neviem ci im dat robit zatial to co mam objednane... len zrovna zatial nemam
tie 4 silenty a to si myslim ze okrem tlmicov je najpodstatnejsie...
totiz som kupoval komplet nove pneu a to tiez potesilo penazenku tak som zatial nechal zbytok zadnice tak... :roll:
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Výměna tyček stabilizátoru

Streda, 6. Mája 2015, 11:55

porobiť celý zadok na komplet by možno ani nestihli za deň, tak čo už máš daj vymeniť aspoň budeš vedieť či je to OK a čo ti ešte treba
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
asfethan
Príspevky: 487
Registrovaný: 20.9.2014
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Raccoon City

Re: Výměna tyček stabilizátoru

Streda, 6. Mája 2015, 12:02

U mna nebolo nejako zretelne ze by bola ta naprava v zlom stave. Aj gumy sa opotrebovavali rovnomerne. Az kym sa to nerozobralo von, riadne rozbite to bolo.

Btw ked to bude riesit postupne, nebudu nove diely viac namahane kvoli vacsej voli starych dielov?
 
tomikadze
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: Výměna tyček stabilizátoru

Streda, 6. Mája 2015, 12:52

ved ja tiez dumam ze co s tym... lebo teoreticky budem platit robotu dva krat v ramci toho prist, dvihnut rozoberat..atd....
a ano presne... clovek nevie co tomu je.... je teraz jasne ze drncam.... fakt jak prkno.... ale mam total zjazdene gumy....nove su na ceste..... tlmice a granaty a staby lietaju v kufri... takze asi to tam dam uz nahodit a mozno to bude "stacit"
ak nie tak do dam dokopy behom troch mesiacov nakomplet...myslim ze nove pneu a tlmice a staby urobia svoje... a ked to nebude ono bude uz jasne ze ide vsetko cakomprask nove
 
Užívateľov profilový obrázok
asfethan
Príspevky: 487
Registrovaný: 20.9.2014
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Raccoon City

Re: Výměna tyček stabilizátoru

Streda, 6. Mája 2015, 13:45

Tak ti poviem ze pokial ti to odskakuje, trieska a atd tak je asi najlepsie riesenie posetrit, neplatit robotu N-krat a dat to spravit naraz. Potom je hlavne paradny aj ten pocit z toho ze sa to uplne inak sprava.

Vcera som siel do BA a mam problemy so zadnym lavym ABS cidlom, cize mi zvykne vypadnut tachometer. Ked nabehol tak som zistil ze valim 160kmph bez mrknutia brvou, co som ale aj trosku tusil podla rpm). Teraz je v aute ticho pri prejazde nerovnostami a aj uplne inak sedi, clovek si ani neuvedomi ako rychlo ide. A hlavne zrazu zacinam vyrazne pocitovat absenciu siesteho kvaltu :mrgreen:
 
tomikadze
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: Výměna tyček stabilizátoru

Streda, 6. Mája 2015, 16:53

asfethan napísal:
Tak ti poviem ze pokial ti to odskakuje, trieska a atd tak je asi najlepsie riesenie posetrit, neplatit robotu N-krat a dat to spravit naraz. Potom je hlavne paradny aj ten pocit z toho ze sa to uplne inak sprava.

Vcera som siel do BA a mam problemy so zadnym lavym ABS cidlom, cize mi zvykne vypadnut tachometer. Ked nabehol tak som zistil ze valim 160kmph bez mrknutia brvou, co som ale aj trosku tusil podla rpm). Teraz je v aute ticho pri prejazde nerovnostami a aj uplne inak sedi, clovek si ani neuvedomi ako rychlo ide. A hlavne zrazu zacinam vyrazne pocitovat absenciu siesteho kvaltu :mrgreen:


:mrgreen:
No ja mam hlavne nervy z hluku kvoli tomu ze je to kombi.... takze je to hlucnejsie tak ci tak... ale teda hlavne po vymene elektronov na 255/40/17 je to hrozne prkenne vzadu... ale vlastne aj predok je taky a je komplet novy LM, ale mam uz pneu po funuse... som zvedavy co spravia nove pneu... tak asi posetrim ved uz vydrzim dva mesiace... stale mam haluze ohladom toho zadku, asi to fakt kupim vsetko...
po tomto ma caka uz len ulozenie kardanu a mozno remenica a remene no a ty kokos potom uz to asi bude maybach....
uprimne mne 6ty kvalt moc nechyba.. dialnicu jazdim predpisovo...akoze jasne bodol by kvoli nizsim otackam ale nic tragicke
 
tomikadze
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: Výměna tyček stabilizátoru

Pondelok, 11. Mája 2015, 18:28

Takze zadna naprava opravena....stacili nove pneu a hlavne nie RFT... zazrak...nespoznavam svoje auto ticho ako v hrobe a ziadne drncanie..ale samoska vymenim co som objednal iste to pomoze

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných