... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 18. Marca 2015, 19:54

ViktorDDD napísal:
vieš čo ak ich nechceš tak ich môžeš šupnúť do BA keď pojdeš s tými prípravkami kamošovi sa to na e46 zíde


Ok, nieje problém.
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 18. Marca 2015, 19:59

voMacK napísal:
Dezen 3-4mm na zodratie? Vsak Pesot by na tom odjazdil este tri sezony a az POTOM by ich este predaval, ze v pohode gumy.. :mrgreen:


=; Nuž, to je moja dobrosrdečnosť. Je poznať, že som chcel byť miništrant. :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2999
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 18. Marca 2015, 22:49

upir156 napísal:

=; Nuž, to je moja dobrosrdečnosť. Je poznať, že som chcel byť miništrant. :mrgreen:


len chcel? po prvej fajke si to vzdal? ci az ked ta po omsi znacne bolela rit?
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 18. Marca 2015, 22:59

sirka napísal:
Zdravim pani.. hned na uvod.. som zenska a potrebujem poradit :roll: ak by bol dakto ochotny mi zodpovedat na par blbych otazok bolo by to fajn:)) a kde je to lepsie jak na fore, nakolko nepoznam nikoho kto by mi s tym vedel pomoct. V skratke, dostala som do daru e90 318i r.v.2009 105kw. V lete aj v zime jazdim na 16kach.. v zime mi to nevadi,ale v lete ma z toho bolia oci,ako asi tusite chcem investovat do novych kolies :) lenze, neviem vobec co a jak.. co sa tyka rozmerov, ci 17ky alebo 18ky..aky to bude mat vplyv na vykon, ake kolesa dopredu ake dozadu.. ci si dat mierne znizit podvozok alebo to nechat tak ako to je. Rozpravala som sa s kamosom,kt. ma hobby v autach, a ten mi povedal,ze by som pri 18 nemala citit az taky velky rozdiel co sa tyka tahu auta.. iny zas povedal ze to pocitim. Preto sa obraciam na vas, ja o autach nemam absolutne šajnu... a co hovorite na chipovanie.. potrebujem aby auto malo svoj tah, nieje to ziadna raketa ale ak by po vymene kolies za vacsie ten chip mal pomoct,tak by som do toho isla. Dakujem vopred za vsetky odpovede :wink:


Nech sa ti paci - moja byvala e90 (sice predfacelift - ty uz mas facelift) decentne znizenie cca 2 cm a 17ky kola s rozmermy 7,5 sirka, priemer r17, et (ofset) 20. Pneu 225/45 r17

S 18tkami ktore som mal neskor to bolo o hodne menej konfortne a ak zozenies pekne 17 vyzera to dobre vid foto :)

18ky gumy su o dost drahsie ako 17

Kedze zvazujes aj cenu tak konkretne tieto disky z e60 ma stali 400 eur a boli v perfektnom stave. Plus gumy 350 eur yokohama advan sport - nove, slusne jazdene alebo nove s nizsou kvalitou za dve kilka zozenes.

Rozdiel v tahu auta pri prechode na 17 nepocitis pri 18 uz ano. Chipovat benzin je zbytocne vyhodis 400 az 500 eur za 5 mozno 10 ponikov.....
Prílohy
20140927_150249.jpg
Cafte
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Štvrtok, 19. Marca 2015, 07:04

ROKI49 napísal:

len chcel? po prvej fajke si to vzdal? ci az ked ta po omsi znacne bolela rit?


:thumbup:
No prr [-X Takýto fajnšmeker ja zase nie som, to bolo ešte za čias mojej mladosti a hneď ako som doma predniesol svoj exluzivný návrh, tak som dostal STOP. Že neexistuje. :mrgreen:
=; Polikačky španielskych vtáčikov a naťahovanie vencov je mimo moje pôsobenie. :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
Dejvid-PD
Príspevky: 101
Registrovaný: 15.11.2014
Auto: BMW E65 730D
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Lazany

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Piatok, 20. Marca 2015, 11:23

Čaute chalani chcem počuť Váš názor . Končí mi STK+EK 3.4 mám teraz na výber buď pôjdem na STK tu v Košiciach počul som hocičo o kvalite alebo môžem ísť domov do PD (príp. Bojníc) . Auto mam v poriadku nechcem nikoho podplácať ale ide mi o prístup nechcem aby mi tam automat točili do 5000 . Aké máte vy skúsenosti ? Kam ísť ? Ďakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Piatok, 20. Marca 2015, 11:26

STK stanice na území celého SR podliehajú nejakým zákonom, normám atď., v PD ti nespravia kontrolu o nič lepšie ako v KE
počul si hocičo o kvalite to znamená čo? že na východe sú barbari čo nevedia ani čítať? tam pracujú na STK rovnako kvalifikovaný pracovníci ako na západe.
ak nechceš aby to pri emisnej vytočili motor na max (ajkeď je to predpísaná metóda), tak si vytlač papier od ZF kde je napísané aké otáčky na aký čas vydrží prevodovka na neutrál aby sa držali toho
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Piatok, 20. Marca 2015, 12:00

Skor to myslel tak ze doma v PD sa mozno trochen pozna a vie chlapovi od STK dohovorit aj bez papiera od ZF/BMW nech to netoci zbytocne ako zdutu kozu.....
Pretoze zatial vsade kde som bol na STK EK tak som stretol len barbarov ktori to tocia lebo im to tak ukazuje a k tomu vsetci maju felicie a fabie (nedaj boze uber passat alebo ochcafku) takze kkt vedia o poriadnych autach...... tiez by som uz isiel len domov na EK kde na pracovnika mozem aspon dobre nabliakat / dohovorit mu

Raz som sa dokonca stretol s degesom, ktory ma prisiel zavolat aby som isiel k nemu lebo autu nieco je pretoze nechce ist do otacok tolko kolko je treba. A cuduj sa svete auto uz medzicasom vychladlo a pytam sa ho ci nepocul o ochrane motora - studeny sa neda tolko vytocit. Samozrejme ze nemal ani sajnu..... to co za technika - ak ho tak mozno vobec nazvat bez urazenia skutocnych technikov.

A tiez ma dostava do kolien od smiechu test brzd prevezenim sa...... neviem preco ale niekde to tak proste robia... WTF???
Naposledy upravil/-a Mishroom v Piatok, 20. Marca 2015, 12:07, upravené celkom 2 krát.
Cafte
 
Užívateľov profilový obrázok
Dejvid-PD
Príspevky: 101
Registrovaný: 15.11.2014
Auto: BMW E65 730D
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Lazany

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Piatok, 20. Marca 2015, 12:04

ViktorDDD napísal:
STK stanice na území celého SR podliehajú nejakým zákonom, normám atď., v PD ti nespravia kontrolu o nič lepšie ako v KE
počul si hocičo o kvalite to znamená čo? že na východe sú barbari čo nevedia ani čítať? tam pracujú na STK rovnako kvalifikovaný pracovníci ako na západe.
ak nechceš aby to pri emisnej vytočili motor na max (ajkeď je to predpísaná metóda), tak si vytlač papier od ZF kde je napísané aké otáčky na aký čas vydrží prevodovka na neutrál aby sa držali toho



Každý vieme , že všade je tá kvalita odlišná i keď sú ,,rovnako kvalifikovaní ,, . Nechcem očierňovať nikoho ale recenzie a uzivateľské skúsenosti sú dosť rozdielne .
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Piatok, 20. Marca 2015, 12:48

a v druhom najväčšom meste slovenska sa nedá nájsť stanica kde robia STK normálne :thumbup:
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Dejvid-PD
Príspevky: 101
Registrovaný: 15.11.2014
Auto: BMW E65 730D
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Lazany

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Piatok, 20. Marca 2015, 13:04

Teraz som dopísal s kamarátom čo má známeho na nemenovanej STK v KE opýtal sa ma aký je problém vysvetlil som mu všetko (Naplne vsetky vymenene , žhavice ,filtre , bla bla bla povinna vybava je platna brzdy menené na jesen ) povedal mi 20 euro do vrecka . Vravím ale ja mám v poriadku všetko a chcem to mať normálne spravene , nie cez známosti len nechcem aby mi to tam vytáčal ako blázon . Povedal , no však vravím 20 euro ..... Inak sa bude správať ako hovädo a behať okolo auta kým niečo nenájde . Toto sú tí ,,kvalifikovaný pracovnící,, . Naposledy som bol pred rokom s druhým autom vo ZV a benzinak mi vytocil max do cca 3000 proste kým nedostal zelené hodnoty . Žiadny obmedzovač a čo to dá .....
 
Užívateľov profilový obrázok
jkk
Príspevky: 2867
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: E91 330xd
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Piatok, 20. Marca 2015, 13:09

to preto ze sa vytaca iba dizel :lol: EU si povedala ze tie kachle treba co najviac stiahnut z obehu tak chlapci tocia co to da :mrgreen:
EX: E91 330xd `08
EX: E46 330i `00
EX: E46 323i `99

Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.
 
Užívateľov profilový obrázok
Easa
Príspevky: 941
Registrovaný: 18.5.2013
Auto: Staré
Kraj: Žilinský
Bydlisko: LM

Re: Zlaty fond BMWklubu :)

Sobota, 21. Marca 2015, 00:11

Na margo Taxikára a transportácie vesmíru Tirákom... :D

Huginove slová

Apropo TaxiaKár ty si naozaj myslíš že niekoho zaujíma koľko zarobíš a akú veľkú kokotinu si už previezol a koľko si pritom šoférov ohrozil???
EX [E38 740i M62B44 Orientblau / Marineblau]
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12251
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Utorok, 24. Marca 2015, 00:05

SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
asfethan
Príspevky: 487
Registrovaný: 20.9.2014
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Raccoon City

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Utorok, 24. Marca 2015, 00:10

Toto mi dnes kolega ukazoval v praci a potom sa smiali na mne aky vyraz som mal v tvari ked som na to pozeral :mrgreen:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných