... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: 330ci

Sobota, 28. Februára 2015, 20:30

BTW... fotky su nakolko aktualne ked sa na navigacke pise rok 2013? Ci to len ako pri zapojeni baterky sa tam hodil taky datum?
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
ROMMY
Príspevky: 6
Registrovaný: 14.10.2012
Auto: Bmw 330ci
Kraj: Žilinský

Re: 330ci

Sobota, 28. Februára 2015, 21:22

Maco napísal:
BTW... fotky su nakolko aktualne ked sa na navigacke pise rok 2013? Ci to len ako pri zapojeni baterky sa tam hodil taky datum?




Kilometre su ake su, neviem z akeho dovodu ale vobec som to neriesil nakolko viem od koho som kupoval auto. 
Volant, ano ten som tam zalozil ja, predtym tam bol krasny multifunkcny akurat sa mi naskytol tento m tak som si urobil radost. Pomaly vacsina chalanov sa snazi doskladat si vybavu do auta aby bolo podla jeho predstav. Chalani pri tom aute bolo dost ludi a obdivovali ho. A neboli to nejaky feliciovy tuningaci. Vsetky diely su origo kvalitne ziadne cinske nahrady a neviem co ine. A nevidim dovod preco by bol problem se je interier precaluneny a celolak. Mozno by ste boli aj vy radi keby ste take nieco mohli spravit. Jasne se kazdy podla svojej chute. Ale pride mi ubohe takto kritizovat to auto a robit z toho mastal. Myslim si ze je to jedno z tych lepsich aut. Bol som s nim v senici na zraze a zaujimave ze nikto nepovedal ze to je nejaky kolotoc. Inak aj tie repra obzeral uzivatel skoki a hodnotil to vkusne dorobene a myslim si ze jeho touring je naozaj krasny kusok a chlapec ma vkus. Ale taketo vase reci ze kolotoc a nesedi a nic origo je uplne ubohe. Keby to prislo z vyroby ako social a porobilo by sa z toho toto tak je to myslim uplne jedno. Naozaj sa tu malokedy zapajam na celom bmwklube do nejakych debat lebo to nema uroven. Chcem diesel e91 inak by som to nepredaval nakolko to nepotrebuje nejake investicie horibilne.
 
Užívateľov profilový obrázok
The Stig cousin
Príspevky: 191
Registrovaný: 7.5.2014
Auto: BMW F31 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: 330ci

Sobota, 28. Februára 2015, 23:23

Auto som videl na zivo a je to krasny kusok :) A PetoK ma pravdu tak sa tu nerozculujte :) A vie o BMW viac ako polovica klubu dokopy....prajem skory predaj Rommy
Niektorí hovoria, že si nedokáže správne navliecť ponožky a že si pivo otvára o svoje varlata...My vieme, že mu hovoria Stig
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: 330ci

Nedeľa, 1. Marca 2015, 00:09

ZA crew v akcii
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
cptObvious

Re: 330ci

Nedeľa, 1. Marca 2015, 01:01

Hej krasny kusok. Ako vystrihnuty z minulej dekady z rocenky vytunuj si hondu civic na styl faaast end fjurius
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných