... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
miro11491
Príspevky: 438
Registrovaný: 28.11.2011
Auto: BMW 3coupe
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Melmak

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 19:59

hessy napísal:
Ked chces aby ti celisisi svietili bez problemov, to znamena ze ak zapnes klucik zapnu sa ti aj brzdovky na stretavacie lebo vlastne lichtmodul si kvoli odberu lediek mysli ze ti v zadu nic nesvieti a pre tvoje bezpecie ich zapne. Chvala bohu to robi len pri zapnutom kluciku pri nastartovanom aute len jemnucko preblikuju (ako ked mas ko lcm). Problem je len v lcm a preto sa davaju tie ballasty aby sa oklamal lcm. Mozno by stacilo dat len lift lcm ale niesom odbornik napriklad petoK by to vedel lepsie :wink:
V podstate aj bez lift. lcm a ballastov ti to fungovat bude fungovat bez problemu az na spominane problemy.
Repliky to uz maju v sebe aby ti lcm a bc nehlasili chyby...



to fakt ? :shock: su tam tie balasti len preto? ja že to preraba nejako prud lebo na e36-ke mam led svetla a tam su volake krabičky k nim .P , podalšie nevem či všetky e39-ky hlasia žiarovky či aj uplne prve 96-ky :roll:
 
Užívateľov profilový obrázok
jurix
Príspevky: 229
Registrovaný: 13.8.2011
Auto: BMW E70 3.0D 173KW
Kraj: Trenčiansky

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:00

a ako su riesene te tri pasiky co tam su na originaloch...mam hornu oranzovu smerovku a chcel by som bud toto alebo bielu... chcem to na cierne auto...dat tam s tmavou smerovkov aebo bielov?

tmava smerovka :
http://www.jb-tuning.sk/BMW-5-E39-Zadni ... -d6895.htm
biela smerovka :
http://www.jb-tuning.sk/BMW-5-E39-Zadni ... -d6882.htm
 
Užívateľov profilový obrázok
miro11491
Príspevky: 438
Registrovaný: 28.11.2011
Auto: BMW 3coupe
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Melmak

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:04

jurix napísal:
a ako su riesene te tri pasiky co tam su na originaloch...mam hornu oranzovu smerovku a chcel by som bud toto alebo bielu... chcem to na cierne auto...dat tam s tmavou smerovkov aebo bielov?

tmava smerovka :
http://www.jb-tuning.sk/BMW-5-E39-Zadni ... -d6895.htm
biela smerovka :
http://www.jb-tuning.sk/BMW-5-E39-Zadni ... -d6882.htm


3 pasiky by mali byť pred facelift :P
ak sa nemýlim
 
Užívateľov profilový obrázok
jurix
Príspevky: 229
Registrovaný: 13.8.2011
Auto: BMW E70 3.0D 173KW
Kraj: Trenčiansky

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:09

dobre sak na fl svetla mam 2002..budu tam hentie pasovat? budu svietit rovnako ako original?
 
Užívateľov profilový obrázok
miro11491
Príspevky: 438
Registrovaný: 28.11.2011
Auto: BMW 3coupe
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Melmak

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:19

jurix napísal:
dobre sak na fl svetla mam 2002..budu tam hentie pasovat? budu svietit rovnako ako original?


podla mna by sa trebalo v prvom rade opýtať predavajuceho na ktory rok su určene dane svetla , kedže to tam nikde neuvádza :-" lebo podla počtu pasikov to na 100% asi nikto negarantuje i keď :D ( skôb by som povedal že nebudu pasovať )
Naposledy upravil/-a miro11491 v Sobota, 3. Januára 2015, 20:20, upravené celkom 1 krát.
 
hessy

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:20

Predface je len obycajna ziarovka. Tj. 2x na jednu stranu v obrysovke. V celisoch tj. Po face su 3 led pasiky. Pochybujem ze sa to da len vybrat a hodit do druhych svetiel jednoduchsie to bude predat a kupit biele. Predface nikdy v zadu nemal led a ani pasiky. "Pasiky" mali len depo nahrady a tie svietia hrozne a navyse sa z replikami zmierte aj s tym ze vam bude zatekat do kufra...
 
Užívateľov profilový obrázok
miro11491
Príspevky: 438
Registrovaný: 28.11.2011
Auto: BMW 3coupe
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Melmak

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:25

hessy napísal:
Predface je len obycajna ziarovka. Tj. 2x na jednu stranu v obrysovke. V celisoch tj. Po face su 3 led pasiky. Pochybujem ze sa to da len vybrat a hodit do druhych svetiel jednoduchsie to bude predat a kupit biele. Predface nikdy v zadu nemal led a ani pasiky. "Pasiky" mali len depo nahrady a tie svietia hrozne a navyse sa z replikami zmierte aj s tym ze vam bude zatekat do kufra...


po facelift su 4 pasiky :-" repliky na pred facelift maju len 3 pasiky , a o tom zatekani je to podla mna diskutabilne [-X
 
hessy

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:31

Teraz si ma dostal :mrgreen: neviem teraz kolko ich tam je. Diskutabilne to nieje. Tiez som ich mal zatekalo. Kazdy kto mal repliky zatekalo. Pohladaj. Je to znama vec.
 
Užívateľov profilový obrázok
miro11491
Príspevky: 438
Registrovaný: 28.11.2011
Auto: BMW 3coupe
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Melmak

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Sobota, 3. Januára 2015, 20:34

hessy napísal:
Teraz si ma dostal :mrgreen: neviem teraz kolko ich tam je. Diskutabilne to nieje. Tiez som ich mal zatekalo. Kazdy kto mal repliky zatekalo. Pohladaj. Je to znama vec.


no na 36-ke mam repliky led, nezatekaju a už tam su vyše 3 roky, aj na e39-ke su vymenené aftermarket a nič :-" trocha vody nikoho nezabije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
Lewelboss
Príspevky: 325
Registrovaný: 17.7.2012
Auto: M550d
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Dudince

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Nedeľa, 4. Januára 2015, 23:51

Vyklepat karoseriu, 2 diery, konektory treba kupit s FL svetlami a uz len podla farieb zapojit, pripadne pomerat. Ked nemenite LCM modul, diodam mierne osciluje svietivost teda akoby zmurili a do toho svieti jedna ziarovka navyse... Da sa to vyriesit vymenou modulu, potom to funguje pekne...
F10 M5
E46 330CD
E82 120D
F10 M550D
ex E60 535d Manual

Ride or DIE !

DDCpowerUP CHIPTUNING, Meranie vykonu...
 
hessy

Re: BMW E39 zapojenie zadných facelift svetiel.

Utorok, 6. Januára 2015, 13:43

Takze staci vymenit lcm za face a je to vyriesene ?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 33 neregistrovaných