... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Marek1988
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 7.12.2013
Auto: BMW E39 Touring
Kraj: Trnavský

problem s dsc e39

Pondelok, 29. Decembra 2014, 18:14

Ahojte, mam e39 r.v. 2003 mam otazku. dsc ma reagovat aj pri nedotacavom smyku? pri pretacavom mi dsc reaguje a pri nedotacavom nic, kontrolka mi nesvieti ze by bolo nieco zle a diagnostika neukazala tiez ziadnu chybu, takto mi to robi od vymeni brzd a brzdovej kvapaliny, nevie mi niekto poradit? dakujem.
 
Užívateľov profilový obrázok
rasto524
Príspevky: 595
Registrovaný: 7.3.2008
Auto: bmw e39 530i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Spojene VAŽECké emiráty

Re: problem s dsc e39

Streda, 31. Decembra 2014, 18:28

Marek1988 napísal:
Ahojte, mam e39 r.v. 2003 mam otazku. dsc ma reagovat aj pri nedotacavom smyku? pri pretacavom mi dsc reaguje a pri nedotacavom nic, kontrolka mi nesvieti ze by bolo nieco zle a diagnostika neukazala tiez ziadnu chybu, takto mi to robi od vymeni brzd a brzdovej kvapaliny, nevie mi niekto poradit? dakujem.




pokial viem tak ked sa meni brzdova tak treba mat nastartovane auto alebo cez diagnostiku zapnut dsc aby otvorilo vsetky klapky alebo ako to nazvat inac ti tam ostane vzduch.....
bmw e39 530i "01
 
Marek1988
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 7.12.2013
Auto: BMW E39 Touring
Kraj: Trnavský

Re: problem s dsc e39

Štvrtok, 1. Januára 2015, 18:04

myslis ze to moze byt problem? lebo abs mi funguje normalne ale dam to odvzdusnit pre istotu cez pc, ja som premyslal nad magnetickym pruzkom co je na lozisku, ze ten by bol spinavy a koli tomu, ale to som si neni isty mozno som napisal blbost, nemal stym uz niekto skusenost?
 
Užívateľov profilový obrázok
rasto524
Príspevky: 595
Registrovaný: 7.3.2008
Auto: bmw e39 530i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Spojene VAŽECké emiráty

Re: problem s dsc e39

Piatok, 2. Januára 2015, 01:51

Marek1988 napísal:
myslis ze to moze byt problem? lebo abs mi funguje normalne ale dam to odvzdusnit pre istotu cez pc, ja som premyslal nad magnetickym pruzkom co je na lozisku, ze ten by bol spinavy a koli tomu, ale to som si neni isty mozno som napisal blbost, nemal stym uz niekto skusenost?



keby to bol ten magneticky kruzok ako to ty spominas tak ti nejde ani abs...pretoze aj abs potrebuje udaje zo vsetkych styroch kolies...akonahle jeden udaj nema vyhodi chybu a vypne sa abs a aj dsc...kdezto vecsinou ked je nieco s pumpou dsc tak abs ostava fungovat....cize v tvojom pripade to bude asi tym ze nemas brzdovu kvapalinu v pumpe dsc to je ta skryta na lavej strane medzi motorom a posilovacom brzd....
pokial ti neukazuje ziadnu chybu tak to bude najskor toto co spominam...lebo prakticky vsetko je funkcne akurat to cerpadlo nevytvara ziadny tlak
bmw e39 530i "01
 
Marek1988
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 7.12.2013
Auto: BMW E39 Touring
Kraj: Trnavský

Re: problem s dsc e39

Piatok, 2. Januára 2015, 09:05

super, takze poriadne vsetko odvzdusnit a malo by to fungovat, diki za radu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných