... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
airbrushdoc
Príspevky: 188
Registrovaný: 26.9.2012
Auto: BMW E39 530D
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Sobota, 18. Januára 2014, 23:05

Máš aj cd menic? Či len toto rádio? Dá sa napojiť aux vstup. Ale výstupy sa tiež dajú spraviť len nájsť schémy treba, daco som našiel ale je toho menej ako k bm54. Akurát že káble ťahať až odpredu :(
Proste viac roboty, ale ak človek chce všetko sa dá. Momentálne som vyťažený možno týžden, dva musíš vyčkať
Môj airbrush blog

Obrázok
 
scarface
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 3.5.2013
Auto: BMW e39
Kraj: Prešovský

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Sobota, 18. Januára 2014, 23:17

Mal som tam CDmenic lebo mam tam drziak aj kablovacku na pripojenie no auto som kupil uz bez neho :-( Ja tolko pockam len ci sa budes vediet vysomarit s toho ;-)
 
scarface
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 3.5.2013
Auto: BMW e39
Kraj: Prešovský

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 16:27

No ako si na tom s pracov...mas este toho vela ? Prezvon mi na 0917649686 nech sa s Tebou dohodnem ; )
 
hessy

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 20:33

Chlapci mna by zaujimalo ako zapojit aux na bmw bussines cd. Pripadne aj nejaku schemu bech mi to servisak zapoji :D
 
scarface
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 3.5.2013
Auto: BMW e39
Kraj: Prešovský

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 20:55

Mas kupeny ten Xlink prevodnik ???
 
hessy

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 21:04

Nemam este nic kupene 8-[ skor ma napadlo kupit cinche a s toho spravit aux alebo take volaco
 
scarface
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 3.5.2013
Auto: BMW e39
Kraj: Prešovský

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 21:15

Ja mam ten prevodnik ide vsetko Ok no chcem napojit zosik lebo to seriove radio je slabe a treba ho prerobit ;-) airbrushdoc mi poradil no cakam kedy bude mat cas aby mi s tym pomohol ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
airbrushdoc
Príspevky: 188
Registrovaný: 26.9.2012
Auto: BMW E39 530D
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 21:27

Cavte, mozno koncom tohoto tyzdna, planujem ze cez wikend budem robit svojho traktora tak popri tom by sa teoreticky dalo. Ale upresnim to, lebo niesom si este isty
Môj airbrush blog

Obrázok
 
hessy

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 21:42

Ja som skor rozmyslal na vystup cdcka naletovat nejake cinchce ze by to vlastne bralo signal potom z tych cinchov vlastne aux... vobec sa do toho nerozumiem len si to asi takto predstavujem :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
airbrushdoc
Príspevky: 188
Registrovaný: 26.9.2012
Auto: BMW E39 530D
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 22:32

prave o to ide kam to nacinovat tie kabliky. Len na CD nieje riesenie, lebo potom len z cd pojde signal, a z radia nie. Ide o to ze tie signaly vstupuju do radiomodulu kde je aj ich prepinac a potom z prepinaca to ide na zosik, staci sa dostat pred ten zosik a hotovo, mas kvalitny signal ktory das na normalny kvalitny zosilnovac. Predsa chceme vediet volit aj medzi cd a radiom, pripadne TV ak mame poriesenu, jednoducho aby fungovali vsetky funkcie radia
Môj airbrush blog

Obrázok
 
scarface
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 3.5.2013
Auto: BMW e39
Kraj: Prešovský

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Pondelok, 3. Februára 2014, 22:57

Dufam,ze na mna nezabudnes ;-)
 
hessy

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Štvrtok, 6. Februára 2014, 10:59

Ja cdcko nepotrebujem... ak tan nebude je mi to dost u prdele koho bavi nosit 30cdcok a stalr ich menit..
 
Užívateľov profilový obrázok
asfethan
Príspevky: 487
Registrovaný: 20.9.2014
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Raccoon City

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Piatok, 19. Decembra 2014, 16:05

pelo napísal:
Ak bude hlavnym zdrojom signalu niektora z tych krabiciek od xcarlink, dension a pod., tak by som vobec neivestoval do dalsich komponentov. Vsetky tie krabicky maju totalne smejdove DAC, najlacnejsie predzosilovace...


Pozeral si, alebo vies zohnat nejake podklady k Dension napr? Mal si to rozobrate? Zaujimalo by ma co je tam za DAC. Pisal som im mailom, ale nedosla odpoved zatial ziadna.
 
Užívateľov profilový obrázok
rasto524
Príspevky: 595
Registrovaný: 7.3.2008
Auto: bmw e39 530i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Spojene VAŽECké emiráty

Re: Bmw e39 Ako napojit Zosilovac

Sobota, 20. Decembra 2014, 21:16

airbrushdoc napísal:
prave o to ide kam to nacinovat tie kabliky. Len na CD nieje riesenie, lebo potom len z cd pojde signal, a z radia nie. Ide o to ze tie signaly vstupuju do radiomodulu kde je aj ich prepinac a potom z prepinaca to ide na zosik, staci sa dostat pred ten zosik a hotovo, mas kvalitny signal ktory das na normalny kvalitny zosilnovac. Predsa chceme vediet volit aj medzi cd a radiom, pripadne TV ak mame poriesenu, jednoducho aby fungovali vsetky funkcie radia



pocuj vies poradit ktory konkretny zosik by sa hodil ked nechem menit ani kable ani repro????mam bm24 bez dsp
bmw e39 530i "01

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných