... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
ptz
Príspevky: 985
Registrovaný: 8.3.2012
Auto: E60 540i man
Kraj: Bratislavský

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 14:21

praveze, keby sa BMW drzalo svojho "freude am fahren" hesla tak svedomito ako sa porsche drzi svojho sportoveho charakteru (aj v nesportovej panamere a cayenne), tak by bolo vsetko v poriadku. ja si ale myslim, ze BMW sa viac posunulo do komercneho mainstreamu :(
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 14:26

mozno nieje 850 ikonou spolahlivosti ale je to auto pri ktorom si clovek povie "zajazdit a mozem uz umret"

mat vela, velmi vela ale fakt hodne vela peniazkov a dostal by som spanily napad dat si postavit hangar kde by som si ulozil auta pre potesenie duse tak 850 by tam jednoznacne malo svoje miesto ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 14:31

Bruno preto ma taky maly najazd lebo to kupil vomacka a zistil ze by v tom vyzeral jak keket a ako velky burzuj tak to predal a nechal si tu svoju modru plecku :mrgreen:
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
cptObvious

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 14:32

EBOLA napísal:
mozno nieje 850 ikonou spolahlivosti ale je to auto pri ktorom si clovek povie "zajazdit a mozem uz umret"

mat vela, velmi vela ale fakt hodne vela peniazkov a dostal by som spanily napad dat si postavit hangar kde by som si ulozil auta pre potesenie duse tak 850 by tam jednoznacne malo svoje miesto ;-)


..uprimne? Az taky orgazmus ta 850 nie je. Jedine co je v tom aute specialne je ten pocit, ze riadim 850, inak jazdne vlastnosti asi tak na dllllhuuu rovnu dialnicu that's it

...na druhej strane, auta s "mrkackami svetlami" maju gule , ktory chlapec po tom netuzil? =P~
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 14:39

cptObvious napísal:

..uprimne? Az taky orgazmus ta 850 nie je. Jedine co je v tom aute specialne je ten pocit, ze riadim 850, inak jazdne vlastnosti asi tak na dllllhuuu rovnu dialnicu that's it

...na druhej strane, auta s "mrkackami svetlami" maju gule , ktory chlapec po tom netuzil? =P~


bez ironie (naozaj): Ty si ju riadil?
ja som sa v nej raz viezol, sice len ako spolujazdec a len na useku cca 500m po ulickach, ale aj tak to bol zaujimavy zazitok...
 
cptObvious

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 14:43

bruno75 napísal:

bez ironie (naozaj): Ty si ju riadil?
ja som sa v nej raz viezol, sice len ako spolujazdec a len na useku cca 500m po ulickach, ale aj tak to bol zaujimavy zazitok...


Ano, myslim to vazne, ze som to chcel kupit. To uz su take auta nie na radost, rovnaky feeling ako MB SL. Taka ticha obyvacka na kolesach.
Rok som jazdil na Range Roveri V8 potom som nejak naspat "vyrastol" z dedkovskych nalad a vratil sa spat k autam, ktore mozem poprehanat trosku s pocitom, ze to auto citim. Preto 3er a nie 5er.
Preto ked toto auto dojazdim, pojdem opat do F30. Vacsie uz nechcem a nepotrebujem. Mozno ked budem stary
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 15:00

Ja zas zistujem ze mne prave velke "dedkovske" auta chybaju a ze male auto a R4 nie je pre mna :mrgreen:
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
cptObvious

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 24. Októbra 2014, 15:03

Maco napísal:
Ja zas zistujem ze mne prave velke "dedkovske" auta chybaju a ze male auto a R4 nie je pre mna :mrgreen:


...tak potom nie si spravny majitel BMW !!! na hranicu s Tebou a podpalit ohen... :mrgreen: ...tak to predsa vravel Rotwa and his friends par stranok dozadu. BMW je predsa o feelingu ( a preto ma ako daily driver 7er, kde je asi tolko feelingu ako v mojom starom Range roveri alebo v 850i)

teraz vazne,
O tom je krasa doby, kazdy si vie vybrat ci chce velke dedkovske auto, alebo male ...a vsetko dokaze ponuknut BMW ak je to oblubena znacka nie ako za starych cias, kde si povodni majitelia ( nie terajsi vlastnici eciek) vyberali ci su zacinajuci manazeri (3er), alebo uspesni top manazeri (5er) alebo bol CEO a boli vozeni v 7er...
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Autor témy
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Stare verzus nove BMW

Štvrtok, 20. Novembra 2014, 13:13

ako pokrocil vyvoj v praxi (aj tak by som bral E46 :twisted: )

najlepsi koment

Ein echter M-Fan würde sich aber nie die frage stellen ob M235i oder M3 E46... er würde nur überlegen welche Farbe der E46 haben soll :D


[youtube]-yTiMkoEFGk#t=21[/youtube]
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Stare verzus nove BMW

Štvrtok, 20. Novembra 2014, 22:44

A ked nerozumiem po fasisticky?
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Stare verzus nove BMW

Štvrtok, 20. Novembra 2014, 23:23

Maco napísal:
A ked nerozumiem po fasisticky?


Tak v skratke ti pretlmocim co povedali nemecki chlapici:

Bol to "hadka" dvoch typkov vo videu ci je lepsia E46 M3 co je auto pre fajnsmekrov (cize bez elektronickych pomocnikov, s manualnou prevodovkou a vysokootackovou 3,2 L atmosferou),

ALEBO ci je lepsie moderne M(ko)235i s elektronikou, automatom a 3L turbomotorom.

Pri jazde zhodnotili auta tak ze M235i so zapnutym ESP nejazdi idealne - ESP je nastavene nejako nedobre a jazda sa stava zabavna az po vypnuti ESP - a vlatne az vtedy je (u M235i) jazda tak zabavna ako v E46 M3.

Casovo zvitazila samozrejme M235i o 4 sec. ALE zastanca E46 M3 tvrdil ze M3 je viac dravejsie, zabavnejsie a ma vacsie kuzlo.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Stare verzus nove BMW

Štvrtok, 20. Novembra 2014, 23:36

Tak ale 4sek :D To je na ringu jak pol roka :mrgreen:
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 21. Novembra 2014, 00:23

Vsak ja nepisem ze je to malo. O:)
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 21. Novembra 2014, 07:13

To to este netestovali s M4kou :D To by bol taky naklad az byt obolo skarede a nepomohlo by tomu ani to ze pocit ma lepsi z e46ky :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Autor témy
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Stare verzus nove BMW

Piatok, 21. Novembra 2014, 07:53

Tusim ze na Car&Thtrottle alebo kde este davali porovnanie ci kupit E36/E46 M3 s upravami v hodnote novej Toyoty GT86 alebo kupit novu GT86. Tam aj niektori zaryti Toyotaci hovorili ze by isli radsej do BMW.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 85 neregistrovaných