... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Autor témy
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

dvojstlpový zdvihak - kúpa

Štvrtok, 16. Októbra 2014, 23:26

caute, mate nejake odporucania, skusenosti... typy, kde kupit dobry zdvihak za slusnu cenu? nemusí byť nový.. chcem sa uz trochu "osamostatnit" , vyuzitie zatial ako hobby... za kazdy typ a radu budem vdacny :thumbup:
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)
 
nrtm
Príspevky: 555
Registrovaný: 30.11.2008
Auto: firemne
Kraj: Nitriansky

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Piatok, 17. Októbra 2014, 14:11

Na bazosi som zopar kuskov videl
 
Užívateľov profilový obrázok
banned
Príspevky: 765
Registrovaný: 21.10.2012
Kraj: Bratislavský

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Piatok, 17. Októbra 2014, 22:48

Precitaj prv toto bmw-nakupna-poradna/rada-ohladom-kupy-dvojstlpoveho-zdvihaku-t86912.html?hilit=zdvihak

toto je vsetko, co je na bazosi momentalne

http://www.bazos.sk/search.php?hledat=d ... 5&kitx=ano


Ono situacia je taka, ze vacsinou za pouzity pytaju od 800e vyssie a ked si vezmes, ze 400e doplatis a mas novy, so zarukou, tak nie je co spekulovat, viem, ze ked si to beries pre vlastnu potrebu, tak 400e navyse je kurva dost. Ibaze akonahle ho mas, mozes robit viac veci cudzim ludom, ked len obcas (ked len vymena oleja za 10e, alebo capov, brzd), tak ti to nejaku korunu hodi navyse, takze tu setrit sa neoplati.

Navyse ide koniec roka, ak mas nejakeho dobreho znamena, nech si to odpise a budes to mas bez dane, das mu flasku, abo nieco na kavu. Odporucam iba dvojstlpovy - dobre sa dostanes aj k vyfuku/kardan,u prevodovke a pod, ako na tej jednostlpovej pici... Investuj do noveho, ludia nevedia co pytat za stare polorozjebane sunky, ktore treba hned po montazi odservisovat a zozere to dalsie peniaze...
banned... ...connecting people :)
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Autor témy
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Sobota, 18. Októbra 2014, 10:50

nenapadlo ma hladat podobnu temu #-o
díky moc banned, pisal si tam ze radsej lacnejsi ale nový a stale je tam istota - záruka 2roky, ako pouzity v podobnej cene. Kamarat, ktory zhanal rovnako zdvihak, je zase opacneho nazoru - radsej starší kvalitnejśí, ako novú čínu,ktora nema dlhu zivotnost, on kupil cca 2 roky dozadu ojazdený ten skrutkovicový 2motorovy, asice funguje, ale je pravda, ze škrípe, teda je hlucný, zadrhava sa obcas atd :mrgreen: kupoval ho niekde z Partizanskeho, kde nejaky chlapik sa tomu venuje, dováźa zdvihaky atd
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)
 
sineDko
Príspevky: 1802
Registrovaný: 9.6.2013
Kraj: Zahraničie

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Sobota, 18. Októbra 2014, 10:53

ked sa zadrhava tak srob je vhodny do zeleza, pripadne presustruzit ak sa este da

ale hovoris ze novy s 2 rocnou zarukou. na zdvihaky tie spiny nedavaju 2 roky zaruku ;) skor 6 mesiacov :evil: jedine pri znackovych drahsich ti daju napri na skrutky 10 rocnu zaruku. ale novy starline po pol roku padla dovi dopi
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Autor témy
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Sobota, 18. Októbra 2014, 10:59

aha 8-[ to som nevedel ze na zdvihaky neplati 2rocna zaruka
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwsellfucker
Príspevky: 2
Registrovaný: 17.10.2014
Auto: E46 330Ci automat
Kraj: Banskobystrický

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Sobota, 18. Októbra 2014, 11:13

sineDko napísal:
ale hovoris ze novy s 2 rocnou zarukou. na zdvihaky tie spiny nedavaju 2 roky zaruku ;) skor 6 mesiacov :evil: jedine pri znackovych drahsich ti daju napri na skrutky 10 rocnu zaruku. ale novy starline po pol roku padla dovi dopi

ty si mi ale odborník pán "hulibrk"...ja mam z autokelly zdvihak uz stvrty rok a no problem, pred skoncenim 2 rocnej zaruky mi vymenili piest, lebo tiekol a to bez akehokolvek problemu :-k
Sinedko fajcil moju cicinu vcera vecer v kocikarni
 
sineDko
Príspevky: 1802
Registrovaný: 9.6.2013
Kraj: Zahraničie

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Sobota, 18. Októbra 2014, 11:44

no a nas z autokelly po 8 mesiacoch poslali do prec. tak si vyber.

kedze tuto pan (asi zamestnanec z autokelly, ktore som pouzil ako priklad), ktory o sebe verejne tvrdi ze sa nechava fajcit v kocikarni od zastupcov muzskeho pohlavia ma inu skusenost zhrnem to takto:

urcite sa opytaj na zarucne podmienky a doby na jednotlive sucasti zariadenia a pytaj si to pisomne potvrdene aby ti nepovedali to co mne po nejakom case.

a aby to neboli len prazdne dohady pozri si na stranke inkriminovanej firmy nejaky zdvihak. pri kazdej je napisane zaruka 12 mesiacov (co neni sice mojich 6 mesiacov ale od 24 to ma hodne daleko. autokelly.sk a napr GV ZST001 si daj do hladania
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Autor témy
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Sobota, 8. Novembra 2014, 12:15

cistou nahodou.... nema tu niekto skusenost s kúpou ojazdeneho zdvihaku od pána Kopala z PE ?
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)
 
Wincik
Príspevky: 1242
Registrovaný: 28.10.2011
Auto: BMW 325 TDS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Tvrdošín

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Pondelok, 10. Novembra 2014, 20:41

ja mám tento http://stroje.bazos.sk/inzerat/43078354 ... 4000kg.php

resp. presne taký istý ako ten.... mám ho postavený pol roka a zatiaľ s tým nemám problémy ... takisto aj moj známi ho má v normálnom servise
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Autor témy
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

Re: dvojstlpový zdvihak - kúpa

Pondelok, 10. Novembra 2014, 21:49

Fero, ohladom montáze a kotvenia povedieme este diskusiu na fb :mrgreen:
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných