... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Vôna do auta

Nedeľa, 12. Októbra 2014, 20:41

korado, ked si to raz doniesol na zraz, tak to bolo citit cez pol petrzalky, dobry kandel. smrdelo to jak "kozene" boty Made in Hugo Miletič po sto rokoch v krabici :D :D :mrgreen: :mrgreen:
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
korado
Príspevky: 2067
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: len V12 a len long
Kraj: Bratislavský

Re: Vôna do auta

Nedeľa, 12. Októbra 2014, 20:49

(a to nebolo ani otvorené :mrgreen: )
už sa to hompáľa na späťáku, môžete v stredu pofetovať :twisted:
INSTAGRAM: korado_korado
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

Re: Vôna do auta

Nedeľa, 12. Októbra 2014, 21:17

:lol: :lol: :lol:
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Martin540
Príspevky: 153
Registrovaný: 1.8.2014
Auto: V8
Kraj: Nitriansky

Re: Vôna do auta

Piatok, 17. Októbra 2014, 10:55

Dnes som si po dlhsej dobe kupil WB everfres a mozem povedat ze nad tu vonu neni :thumbup:
Skoda len ze dlho nevydrzi...do mojej E39 je everfresh dokonaly..brusnica alebo zuvacka od CS neviem ci by sa mi pacila :-k popripade ta ospevovana visna..z prispevkov citam ze vonaju najintenzivnejsie pocnuc koradovym kozakom:-D
Kokos a vanilka od CS nieje vobec citit..za to som mohol mat 10 WB :-s
BMW e39 540i 6q 99´
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Vôna do auta

Piatok, 17. Októbra 2014, 11:05

Najdlhšie vydrží višňa, vanílka je asi fakt najhoršia. Brusnica je tiež dobrý jebot, momentálne ju tam mám necelý mesiac a furt je dosť aromatická, keď otvorím dvere, až taký závan príjemný vyfúkne z auta.
 
Užívateľov profilový obrázok
asfethan
Príspevky: 487
Registrovaný: 20.9.2014
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Raccoon City

Re: Vôna do auta

Piatok, 17. Októbra 2014, 11:27

Martin540 napísal:
Skoda len ze dlho nevydrzi...


Toto! Mne sa strasne lubia stromceky (i ked predtym som ich moc nemusel), kupil som si BlackClassic ako tu niekto pisal. Az tak ma ta vona neoslovila, ale moze byt. Zavesil som si ho na zrkadlo (ano viem, vo vyhlade nema nic byt) a strasne sa mi lubi ako ulietava do strany odstredivou silou v zakrutach :mrgreen:

Problem je ze ked ho tam zavesim obnazeny tak vona je o tyzden prec. Ma sa povytahovat z obalu aby sa vona uvolnovala postupne, lenze s obalom by mi tam zaveseny vadil :-/
Strasna dilema. :-k

BIG EDIT: vdaka vsetkym ktory spomenuli v tomto vlakne Everfresh. Rozbaloval som to len tak jemne reku ak sa mi nebude pacit tak odlozim. No ked som pricuchol tak ma zastihla taka nostalgia ze keby nesedim tak si sadnem :mrgreen: Paradna vona, takto ma vonat auto v mojom svete! :D :thumbup:

MONSTER EDIT:
Nasiel som to! Eureka!
http://www.ambicar.com/en/blog/ambicar-the-electric-car-air-freshener
Inak myslim ze jedna z voni ktore som do toho mal vonala presne ako Everfresh (myslim ze nature). V kazdom pripade urcite si to znovu zaobstaram, naskyta sa mi len teraz otazka ci je v e39 zapalovac stale pod napatim?! Musim kuknut najblizsie.

No ale vydrzi to urcite dlhsie ako stromcek, nic sa nerozleje a je to z materialov na prirodnej baze, takze ziadne bolehlavy! Juch jak sa tesim ze to este vyrabaju, jak maly :mrgreen: :mrgreen:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných