... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

obchodna sekcia
 
local
Autor témy
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Streda, 10. Septembra 2014, 15:53

 
cheechooo1
Príspevky: 3
Registrovaný: 13.2.2016
Kraj: Košický

Re: F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Sobota, 13. Februára 2016, 17:36

Cauko, link nefunguje ani subor niejako, nahodou nevedel by si mi poslat na mailik fhancin@gmail.com na f10 2010 rocnik manual? Ci ?

Dakujem ti pekne :)
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Sobota, 13. Februára 2016, 18:05

cheechooo1 napísal:
Cauko, link nefunguje ani subor niejako, nahodou nevedel by si mi poslat na mailik fhancin@gmail.com na f10 2010 rocnik manual? Ci ?

Dakujem ti pekne :)


Naco si to chces stahovat?!
Napis sem: https://www.bmw.sk/sk/ssl/contact-reque ... anual.html svoj VIN a BMW ti posle navod v slovencine pekne na DVD az domov for free... ked som si pred vianocami ziadal na svoje, netrvalo im to ani 2 tyzdne...
 
local
Autor témy
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Sobota, 13. Februára 2016, 23:27

cheechooo1 napísal:
Cauko, link nefunguje ani subor niejako, nahodou nevedel by si mi poslat na mailik fhancin@gmail.com na f10 2010 rocnik manual? Ci ?
Dakujem ti pekne :)


Sorry, zrejme ten subor uz davno nikto nestahoval, je tuto:
https://drive.google.com/file/d/0B7x3FS ... 1KT3FSRFE/
Treba rozbalit a spustit BMW_radu_5.exe pripadne ak si informacne zbehlejsi, navod k tvojmu autu je v subore 01 49 2 603 911.swf. Staci otvorit nejakym Adobe Flash prehliadacom alebo trebars aj Google Chrome alebo Edge. Zial nepodarilo sa mi to za 10 minut skonvertovat do PDF a dlhsie sa mi s tym bavit nechcelo. Nechapem idiotov zo slovenskeho BMW, ked US a ini mozu mat pekne PDF v ktorych sa da vyhladavat, na webe a nam tu s milostou posiela slovenske zastupenie DVDcka.
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Nedeľa, 14. Februára 2016, 10:51

Preco pouzivaju tu idiotsku swf flashku, s ktorou sa naviac nahovno robi a neda sa z nej poriadne tlacit ani kopirovat (zeby ju pouzivali prave preto.... :roll: :-k ) to neviem, ale treba to brat z lepsej strany... Na DVD dostanes vsetky navody k 5er za poslednych 10 rokov... Obcas sa porovnanim navodov k roznym rocnikom toho isteho modelu dozvies zaujimave veci...
BTW, ten link na stranku BMW US s navodmi stale funguje a od rocniku 2015 tam pribudol aj 535d, takze predpokladam, ze rozdiel medzi EU a US navodom bude minimalny... len teda treba vediet anglicky :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
smith666
Príspevky: 544
Registrovaný: 5.5.2014
Auto: F11 530xd 190kW
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: in the air

Re: F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Nedeľa, 14. Februára 2016, 21:25

Skúšal som skonvertovať ten návod v Adobe Flash do PDF ale nie je to také jednoduché:
Toto je výsledok dnešného snaženia. Tvári sa to ako iba jednostránkový súbor ale keď si kliknete na šipku nad stránkou (tak ako v originálnom flashi) tak to bude prepínať stránky.
Zatiaľ som neskúšal tlačiť.
Budem skúšať vyrobiť použiteľnejší PDF súbor.
Prílohy
01 40 2 607 921.pdf
(9.77 MiB) 482 stiahnutí
 
local
Autor témy
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Nedeľa, 14. Februára 2016, 21:57

smith666 napísal:
Skúšal som skonvertovať ten návod v Adobe Flash do PDF ale nie je to také jednoduché:
Toto je výsledok dnešného snaženia. Tvári sa to ako iba jednostránkový súbor ale keď si kliknete na šipku nad stránkou (tak ako v originálnom flashi) tak to bude prepínať stránky.
Zatiaľ som neskúšal tlačiť.
Budem skúšať vyrobiť použiteľnejší PDF súbor.


No prave ja som to skusal, hovorim asi 10 minut, ale problem je prave ten ze treba naskriptovat listovanie stran a printovanie do 1 stranoveho PDF a potom zmergovat tych 400 PDF dokopy, skusil som to v AHK ale nejako to neslo ten original flash listovat. ked sa budem niekde na sluzobke nudit, tak to hadam dam.
PDF ma samozrejme vyhodu ze sa da citat na rozdiel od idiotskeho flashu citat v comkolvek, v mobile, tablete, etc. Ja osobne mam k mojmu autu tlacenu prirucku kde si najdem co potrebujem, takze ma to netrapi ale nechapem na co je DVD, ktore sa neda pustit v aute ku ktoremu sa dodava.
FYI smith666, to tvoje PDF sa neda citat v prehliadacoch, ktore pouzivam (Chrome, Foxit Reader) a nic od Adobe si v zivote na ziaden pocitac nenainstalujem.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: F10-Návody na obsluhu pre majiteľov vozidiel BMW radu 5

Nedeľa, 14. Februára 2016, 22:01

Manuál vo Flashi je smrť. Ja keď som manuál potreboval, tak som si stiahol PDF z bmwusa.com
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných