... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

mmracing.sk
 
majosisk
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 16.6.2013
Auto: BMW 525d xDrive Tour
Kraj: Bratislavský

bmw f11 -parkovacia kamera

Utorok, 26. Augusta 2014, 15:11

zdravim vsetkch, na zaciatok sa chcem ospravedlnit za zakladanie temy ktora je tu xy krat ale ani po precitani vsetkeho som nemasiel jasnu odpoved na otazky ktore mam ohladom pakovacej kamery.

na internete som nasiel viacero cinskych ccd kamier ktore sa daju nainstalovat miesto osvetlenia spz, moja otazka je co vsetko okrem tej kamery je realne treba na sfunkcnenie/zapojenie takejto kamery do mojej f11? ( mam tam navi professional a chcel by som video premietat tam.)

dalsia otazka:je niekto tu na fore realne kto vie pomoct namontovat /pomoct v tejto veci??

dakujem pekne za vsetky komentare a pomoc.
 
gabikh
Príspevky: 807
Registrovaný: 30.9.2012
Auto: 535d e60, F07 530xd
Kraj: Prešovský
Bydlisko: SABINOV

Re: bmw f11 -parkovacia kamera

Štvrtok, 6. Novembra 2014, 10:58

nepochodis podla mna, jednak uz len natahanie kabelaze je riadna jebacka cez cely interier, a za dalsie neviem ako je natom idrive s napajanim zariadeni z tretej strany co sa tyka kamery, ale urcite to mozne je len kto sa do toho pusti aby to fungovalo ako ma netusim
 
rroobboo
Príspevky: 7
Registrovaný: 23.2.2015
Auto: BMW X5 F15
Kraj: Bratislavský

Re: bmw f11 -parkovacia kamera

Streda, 1. Apríla 2015, 13:58

gabikh napísal:
nepochodis podla mna, jednak uz len natahanie kabelaze je riadna jebacka cez cely interier, a za dalsie neviem ako je natom idrive s napajanim zariadeni z tretej strany co sa tyka kamery, ale urcite to mozne je len kto sa do toho pusti aby to fungovalo ako ma netusim


tak len kratky update nakolko som prave tuto "proceduru" absolvoval na mojej F11 a mozem potvrdit ze to ide a je to mozne. U mna sa "retrofitovala" OEM kamera tazke skusenost ci funguje aj nieOEM nemam
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: bmw f11 -parkovacia kamera

Streda, 1. Apríla 2015, 22:14

Co bolo nutne urobit, kolko to kostlo?
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
rroobboo
Príspevky: 7
Registrovaný: 23.2.2015
Auto: BMW X5 F15
Kraj: Bratislavský

Re: bmw f11 -parkovacia kamera

Štvrtok, 2. Apríla 2015, 14:01

jararak napísal:
Co bolo nutne urobit, kolko to kostlo?


kablovacak a instalacia HW je asi jasne ale pak prislo na radu kodovanie a to bol "pain" ](*,) , chlapci co to robili super profesionalny pristup avsak aj tak s tym zabili pol dna, cenu mas v PM

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných