... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
engel666
Autor témy
Príspevky: 42
Registrovaný: 15.2.2014
Auto: BMW 530D A/T
Kraj: Trnavský

dsc svieti

Sobota, 2. Augusta 2014, 11:47

Zdravim chlapy ospravedlnujem sa vopred za to ze zakladam novu temu ktora tu uz je riesena viac krat ale chcem sa opytat na jednu novu zavadu.Po vcerajsom dazdi som nasadol rano a kontrolka dsc ostala svietit. Mal som rozobraty zamok vzadu za soferovymi dvermi a nastriekal som tam konzervant na dutiny. Nachadza sa tam nejaka riadiaca jednotka dsc? Neviete mi poradit?
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: dsc svieti

Sobota, 2. Augusta 2014, 11:51

nie nenachadza, mam ich akurat rozobrane.
 
Užívateľov profilový obrázok
rasto524
Príspevky: 595
Registrovaný: 7.3.2008
Auto: bmw e39 530i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Spojene VAŽECké emiráty

Re: dsc svieti

Sobota, 2. Augusta 2014, 19:21

engel666 napísal:
Zdravim chlapy ospravedlnujem sa vopred za to ze zakladam novu temu ktora tu uz je riesena viac krat ale chcem sa opytat na jednu novu zavadu.Po vcerajsom dazdi som nasadol rano a kontrolka dsc ostala svietit. Mal som rozobraty zamok vzadu za soferovymi dvermi a nastriekal som tam konzervant na dutiny. Nachadza sa tam nejaka riadiaca jednotka dsc? Neviete mi poradit?



proste sa musis zmierit s tym ze aj tvoja rj od dsc zomrela...vsetky su odsudene na zanik...su napicu umiestnene...
bmw e39 530i "01
 
Užívateľov profilový obrázok
engel666
Autor témy
Príspevky: 42
Registrovaný: 15.2.2014
Auto: BMW 530D A/T
Kraj: Trnavský

Re: dsc svieti

Piatok, 8. Augusta 2014, 11:22

spamatalo sa to ale dakujem chlapy.otazka cislo dva.da sa na e39 vypnut trakcia alebo len dsc system.skusal som to podrzat a nic vypne sa len dsc
 
tomikadze
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: dsc svieti

Piatok, 8. Augusta 2014, 11:35

po dazdi si robi viac aut co chce :D
pamatam si reanult scenic.... ked bolo vlhko tak pristrojovka jak vianocny stromcek a najlepsie bolo ked pri smerovke sa striedalo osvetlenie celej palubovky so sipkou ked blikla smerovka na pristrojovke takze striedavo klik klik podla smerovky :mrgreen:
Takze ak to zhaslo neries

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 25 neregistrovaných