... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Dugebe
Autor témy
Príspevky: 104
Registrovaný: 8.7.2014
Auto: M3 e92
Kraj: Trnavský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Streda, 16. Júla 2014, 07:56

airbone napísal:

Ahoj.
S tymi opravami resp. repasovanymi ccc je to u mna nasledovne: (info aj pre dalsich potencionalnych pacientov)
V sucastnosti to viem realizovat len vymenou repasovany ccc za poskodeny ccc, pretoze niektore "operacie" suvisiace s opravou sa riesia na "externom" pracovisku u kolegu, ktore je, ako inak, v zahranici. Takze je to vsetko nie prilis plynule a casovo narocne, a okrem sucastneho dovolenkoveho obdobia to dost komplikuje aj fakt, ze tieto moduly maju vzdy nejaky originalny a delikatny problem, nie je to zdaleka jeden typ problemu ktory by sa riesil ako na beziacom pase, ale tieto opravy si vyzaduju casto individualne riesenia..... Ide to zatial teda pomalsie, ako by bolo treba s ohladom na dopyt. Akonahle a vzdy ked mam "na sklade" nejake zrepasovane CCC, su ihned fuuuuc.... Minuly tyzden boli dve jednotky a obe hned poputovali do nemecka :) Takze momentalne ani ziadne nemam, ocakava sa tak najskor za tyzden bude par kusov. Chcel som vytvorit nejaku zasobu skladom aby boli dostupne vzdy, ale nedari sa to lebo dopyt je rychlejsi ako realizacia dalsich a dalsich..... :)
Pracujem na rychlejsom rieseni, vsetko sa bude komplet robit u mna a tym padom sa to znacne urychli, a bude to menej komplikovane ale cakam sa na nejake vybavenie a budujem male pracovisko na tento ucel, lenze vsetko to momentalne spomaluje sucastne dovolenkove obodobie (jedna sa o investiciu s 5-miestnym cislom financovanu mnou samym z mojho "hobby-do-it-yourself" rozpoctu. Takze ak mas zaujem o takyto repasovany kus na vymenu, ozvi sa mi do ss a do niekolko dni by mohol byt dostupny. Ak chces riesit opravu svojej vlastnej jednotky, musis par tyzdnov este pockat, kym sa to vsetko bude realizovat u mna (a eventualne bude aj prijatelnejsia cena ako to vychadza v sucastnosti).

Ahoj, a kolko vide funkcna jednotka ccc???
 
Dugebe
Autor témy
Príspevky: 104
Registrovaný: 8.7.2014
Auto: M3 e92
Kraj: Trnavský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Štvrtok, 24. Júla 2014, 17:46

Dugebe napísal:
Ahoj, a kolko vide funkcna jednotka ccc???

Caute vsetci, zohnal som od dobreho znameho plne funkcny i drive, ked ho namontujem budem potrebovat aj daky kod, alebo nakodovanie?
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Štvrtok, 24. Júla 2014, 22:17

Bude treba nakodovat na vybavu tvojeho auta,viem to poriesit.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Dugebe
Autor témy
Príspevky: 104
Registrovaný: 8.7.2014
Auto: M3 e92
Kraj: Trnavský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Piatok, 25. Júla 2014, 06:58

Ahoj, môžeš mi poslať na Teba kontakt a odkiaľ si, ďakujem:-)
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Piatok, 25. Júla 2014, 21:45

Ten banner v podpise je maly????:)))))TT okolie,posobim najviac v smoleniciach....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
Maslista
Príspevky: 42
Registrovaný: 3.11.2008

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Utorok, 5. Augusta 2014, 17:46

Dugebe napísal:
Ahoj, a kolko vide funkcna jednotka ccc???


Taky se přidám s dotazem.. od soboty koukám pouze na restartující se I-DRIVE.. :D
 
Dugebe
Autor témy
Príspevky: 104
Registrovaný: 8.7.2014
Auto: M3 e92
Kraj: Trnavský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Streda, 6. Augusta 2014, 07:03

Maslista napísal:

Taky se přidám s dotazem.. od soboty koukám pouze na restartující se I-DRIVE.. :D


Mne to robi to iste, teraz ked je nieco chladnejsie , tak zatial funguje, ale je to na p..u bez radia - i-drivu v takom aute :(
 
defe
Príspevky: 227
Registrovaný: 13.9.2012
Auto: ex E60 M54B30 M6
Kraj: Žilinský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Streda, 6. Augusta 2014, 17:52

ja som skusil odpojit bluetooth a nechcelo ma pustit do prehravania ,tak som to neriesil. ked boli horucavy tak mi robilo to iste vyhazovalo ma z prehravania skusil som rozobrat bt modul dal som dole plech a na integrace som dal chladice z pamati grafickej karty a nedal som spat ten vrchny plech. zatial to nevyhadzuje a nemrzne uvidim ked budu vacsie teploty
 
Dugebe
Autor témy
Príspevky: 104
Registrovaný: 8.7.2014
Auto: M3 e92
Kraj: Trnavský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Streda, 6. Augusta 2014, 20:01

defe napísal:
ja som skusil odpojit bluetooth a nechcelo ma pustit do prehravania ,tak som to neriesil. ked boli horucavy tak mi robilo to iste vyhazovalo ma z prehravania skusil som rozobrat bt modul dal som dole plech a na integrace som dal chladice z pamati grafickej karty a nedal som spat ten vrchny plech. zatial to nevyhadzuje a nemrzne uvidim ked budu vacsie teploty


Ahoj defe, tiez som rozmislal, ze to tak spravim a odkial si zobral prud do toho chladica, vetracika?
 
defe
Príspevky: 227
Registrovaný: 13.9.2012
Auto: ex E60 M54B30 M6
Kraj: Žilinský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Streda, 6. Augusta 2014, 20:20

oni su pasivne chladice maju rozmer cca 1x1cm lepia sa na pamate grafickej karty,ak to nezafunguje tak budem rozmyslat na aktivnym chladenim tam bude asi najlepsie dat z boku vetraciky aby sali vzduch. +12v treba poskusat skusackov ked zapne klucik aby aj zaplo napatie.este sa vyjadrim k tej zavade cez zimu jar jesen hra radio uplne bezproblemov ale ked je vonka teplo tak zacne sekat vypinat sa, dospel som k nazoru ze sa musi prehrievat bt modul kedze v kufri su vysoke teploty ,neni tam obeh vzduchu a ani klima a bt modul nema ziadne chladenie teda chipy tak sa to vypina z dvovodu prehriatia to je moja uvaha mozno sa mylim
 
Dugebe
Autor témy
Príspevky: 104
Registrovaný: 8.7.2014
Auto: M3 e92
Kraj: Trnavský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Streda, 6. Augusta 2014, 20:33

defe napísal:
oni su pasivne chladice maju rozmer cca 1x1cm lepia sa na pamate grafickej karty,ak to nezafunguje tak budem rozmyslat na aktivnym chladenim tam bude asi najlepsie dat z boku vetraciky aby sali vzduch. +12v treba poskusat skusackov ked zapne klucik aby aj zaplo napatie.este sa vyjadrim k tej zavade cez zimu jar jesen hra radio uplne bezproblemov ale ked je vonka teplo tak zacne sekat vypinat sa, dospel som k nazoru ze sa musi prehrievat bt modul kedze v kufri su vysoke teploty ,neni tam obeh vzduchu a ani klima a bt modul nema ziadne chladenie teda chipy tak sa to vypina z dvovodu prehriatia to je moja uvaha mozno sa mylim


Mnbe to robi presne to iste, skusdim sa s tym pohrat aj ja a uvidim, inak dakujem Ti za pomoc :thumbup:
 
defe
Príspevky: 227
Registrovaný: 13.9.2012
Auto: ex E60 M54B30 M6
Kraj: Žilinský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Štvrtok, 7. Augusta 2014, 14:36

neni zac len si daj pozor aby tie hlinikove chladice boli dobre nalepene a drzali,aby odtial nevypadli a nezoskatovali bt modul
 
Dugebe
Autor témy
Príspevky: 104
Registrovaný: 8.7.2014
Auto: M3 e92
Kraj: Trnavský

Re: i - drive 530d (vypne - zapne)

Štvrtok, 7. Augusta 2014, 21:22

defe napísal:
neni zac len si daj pozor aby tie hlinikove chladice boli dobre nalepene a drzali,aby odtial nevypadli a nezoskatovali bt modul


Ahoj, o.K, potom Ti dám vedieť, ako som dopadol...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných