... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
runder
Príspevky: 2801
Registrovaný: 7.8.2011
Auto: ropak
Kraj: Prešovský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Štvrtok, 17. Júla 2014, 16:13

voMacK napísal:
Pokutovat pas mi pride fakt ujebane.
Ved tym, ze si ho nezapnes ohrozujes iba seba sameho, tak co koho do toho? Narazis, zabijes sa a smitec,...tvoj problem..tak ake pokuty?
Ohrozovanie inych osob by som naopak trestal omnoho prisnejsie ako je system teraz nastaveny...


videl si to video ako boli 3 členovia posádky pripútaní a jeden nebol ako lietal po aute a čo to spravilo? :)
BMW F01 740d
ex: BMW e92 335d
ex: Nissan 350z
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Štvrtok, 17. Júla 2014, 16:15

lulu991 napísal:
Takze ked si nainstalujem do garaze kameru, pride zlodej, bude sa pozerat do kamery, povie svoje meno, kde byva, ukaze obciansky, vysere sa mi na stred garaze a auto mi nasledne ukradne, nie je zaznam z tejto necertifikovanej kamery akoze na sude nic platny? :D


Vitaj na Slovensku - takyto zaznam pouzit na sude nemozes, pretoze ide o "nelegalne" nahravanie. Proste si ho natocil bez jeho vedomia a suhlasu. Musel by si mat 1. na viditelnych meistach oznacenie Pozor objekt je chraneny kamerovym systemom a aj tak je to len proforma a moze ta zazalovat za to, ze si ho natocil. Bezpecnostne firmy, ktore ti to budu montovat, ti budu tvrdit cokolvek, ale realita je taka, ze ta kamera je tak pre tvoju potrebu, aby si zistil kto to bol a siel si to s nim "vydiskutovat" rucne. Policia ho moze sice pouzit len informacne - mozu zistit kto to bol, ale musia ziskat dokazy inak, co je problem.
 
RudyJames
Príspevky: 728
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: Subaru WRX STi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Nottingham / Bratislava / Wien

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Štvrtok, 17. Júla 2014, 20:45

Na druhej strane, k teme policajti, su to tiez len ludia (teda vacsinou) je to ich praca (tiez vacsinou), akurat vcera som sa zamyslel nad tymto postom:
"I'm a traffic cop. It's a job. Somebody's got to do it. I don't even represent myself when I'm working. If I was representing myself, I'd let everyone off with a warning. I represent a system. Did I design the system? No. I just enforce it. It's not for me to decide the system. We elect the people who decide the system. When I write a ticket, everyone tells me a reason that they don't deserve it. If I gave a warning to everyone with a reason, I wouldn't give any tickets, and the system wouldn't work. I don't get any joy by giving a ticket. And I'm not upset if you beat it in court. It's not personal. It's my job."
Subaru WRX STi
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Piatok, 18. Júla 2014, 06:38

voMacK napísal:
Pokutovat pas mi pride fakt ujebane.
Ved tym, ze si ho nezapnes ohrozujes iba seba sameho, tak co koho do toho? Narazis, zabijes sa a smitec,...tvoj problem..tak ake pokuty?
Ohrozovanie inych osob by som naopak trestal omnoho prisnejsie ako je system teraz nastaveny...


pri nehode tvoje telo môže vyletieť cez čelné sklo a hodiť sa medzi škôlkárov, nestačí že budeš tri mesiace rozobratý v špitáli ťa ešte posexujú na súde za pedofiliu, a keď nedajbože niekoho aj zabiješ tak nie je to žiadna sláva mať na umrtnom liste "trafený vomackom"
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Le Gend
Príspevky: 893
Registrovaný: 31.1.2010
Auto: 250 ciernych ponikov
Kraj: Košický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Piatok, 18. Júla 2014, 10:09

lulu991 napísal:
Takze ked si nainstalujem do garaze kameru, pride zlodej, bude sa pozerat do kamery, povie svoje meno, kde byva, ukaze obciansky, vysere sa mi na stred garaze a auto mi nasledne ukradne, nie je zaznam z tejto necertifikovanej kamery akoze na sude nic platny? :D
Snazite sa to nechapat. V tomto pripade by video sice nemohlo byt pouzite na sude ako dokaz, ale normalne ho moze policia pouzit na to, ze za dotycnym clovekom pojde (alebo ho da hladat cez JOJku), bude hladat svedkov, ktori videli v nejakom case tvoje auto s tymto clovekom, porovna jeho odtlacky prstov v aute atd, aby ziskala dalsie dokazy.
V pripade toho Z4 policia nema ziadne dalsie dokazy o tomto precine.
 
Užívateľov profilový obrázok
jkk
Príspevky: 2867
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: E91 330xd
Kraj: Bratislavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Piatok, 18. Júla 2014, 11:38

a aj kamera v dome alebo v garazi moze byt brana sudom ako relevantny dokaz, je potrebne ju registrovat a mat spracovany projekt...aspon take informacie mam
EX: E91 330xd `08
EX: E46 330i `00
EX: E46 323i `99

Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.
 
Užívateľov profilový obrázok
miso_525d
Príspevky: 933
Registrovaný: 20.8.2009
Auto: SOBI 20
Kraj: Bratislavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Piatok, 18. Júla 2014, 11:49

ano mas pravdu, musis splnit nejake formalne povinnosti a v tom pripade to je tak ako pises.

jkk napísal:
a aj kamera v dome alebo v garazi moze byt brana sudom ako relevantny dokaz, je potrebne ju registrovat a mat spracovany projekt...aspon take informacie mam
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 21. Júla 2014, 13:07

50e za pas a 2 kontroly na par metroch... mozne len v tomto kokotistane ](*,)
teraz som presiel cez 4 staty a okrem madarska kade som len preletel.
hlavne v chorvatsku nieje problem dat si pivko po obede, v obciach maju povolene rychlosti od 60-80! a toleruju prekrococenie o 10-15km. 450km tam a 450km naspet som stretol 2! hliadky, ziadne mrtvoly pri cestach a auta omotane o stromy. v srbsku bolo tych hliadok na kazdom kroku za kybel no len dohliadali na poriadok teda pomahali a chranili a nie buzerovali a kasirovali ako tieto nase zabky ](*,)
 
Užívateľov profilový obrázok
Le Gend
Príspevky: 893
Registrovaný: 31.1.2010
Auto: 250 ciernych ponikov
Kraj: Košický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 21. Júla 2014, 15:03

Ked je to kokotistan, tak sa odstahuj.
Ale ked je to pre teba najvyhodnejsie miesto pre zivot, nehovor mu kokotistan.
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 21. Júla 2014, 15:19

patriota ako ja len tazko najdes, no to co z tejto krasnej malebnej krajiny plnej podstivych pracujucich a dobrosrdecnych ludi spravilo 40 rokov teroru komunistov a drancovania komunistov prezlecenych za demokratov je na zaplakanie.
 
reVo
Príspevky: 439
Registrovaný: 12.6.2010
Auto: e36 328i/e90 330xi
Kraj: Prešovský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 22. Júla 2014, 12:41

kosti123 napísal:
no neviem kamo, ale poistku mas mat, no excuses :)


Ved ja sa nevyhovaram, len som sa chcel postazovat, ze ja mam furt take stastie na hliadky v dedinach, kde nikde nikoho len ja :D
BMW e36 328i coupe (Avusblau M-packet) a E90 330xi (Monacoblau) - príbeh
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Piatok, 25. Júla 2014, 16:32

Dnes cca 16:00 most apollo, f01 ba020nieco, pan siel po prostriedku, pisal si nieco na tablete
Potom sme dostali zelenu tak som videl co dokaze f01, bola na prievozskej asi za 3 sekundy, nasledne zblokoval to kangoo pred nim ked ho z uplne prava obehol na uplne lavo

Nasledne som ho pri 55km/h obehol, naco to bolo fajn ...
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
TomTomZH
Príspevky: 913
Registrovaný: 17.2.2009
Auto: e60 530xd,dodge SRT4
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: ziar

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 4. Augusta 2014, 13:09

12218
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 4. Augusta 2014, 13:22

to bol urcite bruno75 :mrgreen:
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 4. Augusta 2014, 13:37

Bys som sa smial keby ten na megane dostal defekt, abo stratil trakciu a by sa pekne obydvaja pobozkali :lol:
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní