... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
johnny76
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 24.6.2011
Auto: BMW530D
Kraj: Trenčiansky

Disk et 41

Utorok, 22. Júla 2014, 18:55

Nazdar. Potrebuje vedieť či dostanem disk 8jx17 et41 na e39 keď použijem rozširovanie podložky? A či je to dobrá voľba. Dakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Disk et 41

Streda, 23. Júla 2014, 07:18

dostanes tam, preco nie, ked das 2cm podlozky

ale ci je to spravna volba, neviem - prirovnal by som to ako ked chces meso a mas na vyber medzi steakom a platkami sunky, jedno aj druhe je meso, len tej sunky musis zjest viac a je mozne ze ti platok spadne, pricom do steaku staci len kusnut
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
Jakub.es
Príspevky: 124
Registrovaný: 1.7.2014
Auto: BMW e46 320d
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: BS

Re: Disk et 41

Streda, 23. Júla 2014, 20:14

Tak to hej to prirovnanie ma zabilo uplne :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
jararak napísal:
dostanes tam, preco nie, ked das 2cm podlozky

ale ci je to spravna volba, neviem - prirovnal by som to ako ked chces meso a mas na vyber medzi steakom a platkami sunky, jedno aj druhe je meso, len tej sunky musis zjest viac a je mozne ze ti platok spadne, pricom do steaku staci len kusnut


A Dáš ja mam napríklad ET 40 a bez podloziek hrúza zadok ok nesucha ale predok ti jebe o tlmič ... druhá vec na podložky pri velkosti 20 mm a viac pozor .... radšej chod do takych kde najskor uchytíš podložku a potom koleso na ňu lebo tak dlhe srouby ti može seknut a si v prdeli .. cena 190 € na mieru ma stali dopredu 25 mm a dozadu 35 mm radšej priloz 190 € a kup nabite disky s ET 10/13/15 do 24 pre e39 :wink: :wink:
[E46 330CI] Blacksapphire-Individual-ST-Supersprint-K&N-Schmiedmann
pribehy-nasich-aut/blacksapphire-330ci-t113812.html
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Disk et 41

Štvrtok, 24. Júla 2014, 07:40

tie sruby som myslel tu spadnutu sunku :)

naviac cim viaz zeleza a spojovacieho materialu - musis zohladnit unavu materialu, pocet spojov, zvysuje sa ti neodpruzena rotujuca hmotnost co vsetko vplyva na kvalitu jazdy
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
hessy

Re: Disk et 41

Štvrtok, 24. Júla 2014, 14:36

Nechapem vyznam tak sialeneho etcka na e39. Ja by som sa na to vysral...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných