... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 42
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
tvaroh
Príspevky: 1912
Registrovaný: 9.8.2012
Auto: Audi R8 quattro perf
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 11. Mája 2014, 17:08

pici dobre ze hovorite ja som zrusil v kooperative a neposlali mi stale nespotrebovane poistne ma to napadlo teraz asi po roku jak pisete ze neplatia :)
KÓDOVANIE F a G modelov v BA
Diagnostika a reset servisnych intervalov BMW Motorrad 2017+

U11 plugin
G02 BMW X4 EX
G31 BMW 5 tourig EX
BMW S1000r dynamic+sport paket EX
F48 BMW X1 xdrive EX
F15 BMW X5 xdrive EX
F22 BMW M235i M-performance EX PRÍBEH review str.45
F10 BMW 520d Mpaket EX PRÍBEH
E92 BMW M3 LCI akrapovic evolution exhaust PRÍBEH
E92 BMW 335i Xdrive LCI Mperformance EX PRÍBEH
E91 330xd EX
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 11. Mája 2014, 19:25

Firemné sklá na autách mením dobrých 10r u Acháta, a bolo ich zo 20ks bez akéhokoľvek problému či reklamácie, a tak isto aj fólie. Na OOOO som menil v PVcare, kde chodím pravidelne s autom. Auto mám vždy čisté, a aby mi ho vrátili ze..é od starého obrúseného silikónu s otrhanými lištami a pochodenými koberčekmi [-X
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 23. Júna 2014, 18:57

tiez som mal podobnu skusenost.Opravu som si zaplatil sam,odvtedy si radsej zaplatim tych par eur co vychadza pripoistenie celneho skla v Hornete ako sa dohadovat s poistovnou.Je zaujimave,ze odvtedy ziadna prasklina od kaena nebola :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 23. Júna 2014, 19:09

Poistovne sa snazia za kazdu cenu vykrutit z tychto plneni.Kazdy kto jazdi sa skor ci neskor nevyhne poskodenemu celnemu sklu.Ja to nechavam opravovat kazdy rok,ked ho konence necham vymenit tak ho poistim a bude klud.Nemam nervy sa natahovat s poistovnou,viem si predstavit aj prijemnejsie veci na praci ako toto dohadovanie
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 19. Augusta 2014, 11:21

Flaco napísal:
Poistovne sa snazia za kazdu cenu vykrutit z tychto plneni.Kazdy kto jazdi sa skor ci neskor nevyhne poskodenemu celnemu sklu.Ja to nechavam opravovat kazdy rok,ked ho konence necham vymenit tak ho poistim a bude klud.Nemam nervy sa natahovat s poistovnou,viem si predstavit aj prijemnejsie veci na praci ako toto dohadovanie


Ja som prave uz stratil nervy a preto to mam poistene v hornete a neriesim.Zase ta suma nie je tak vysoka aby som to nejako pocitil
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 19. Septembra 2014, 06:52

na kolko ta to asi tak vyslo?? a co vsetko v sebe zahrna to poistenie?? pretoze vsetkych poistovni uz mam plne zuby len chcu z teba vytiahnut peniaze a potom ked sa nieco stane tak skutek utek...
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 19. Septembra 2014, 16:35

vies co ked si das v Hornete poistenie celneho skla HORNET ASSIST tak vymena skla stoji len 78EUR co je oproti kupovaniu noveho skla par drobnych 8) uz ma to netrapi mam od nich to poistenie a aspon mam istotu ze ked sa nieco v buducnosti stane tak to mam opravene za par supov :p
 
Užívateľov profilový obrázok
Peped
Príspevky: 1303
Registrovaný: 3.9.2006
Auto: g31 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 19. Septembra 2014, 18:46

Ked si chcete bezplatne dat vymenit celne sklo staci ak najdete nejakeho znameho (nie rodinu) s malým dietatom, ktore vie udrzat kamen v ruke a vie hadzat. Ten znamy nahlasi že ste u nich parkovali a malý hodil do skla kamen a rozbilo sa. Poistenie domacnosti, popripade poistenie ako Farbicka alebo nieco podobne to pokryje. Sem tam chcu od ocina spoluucast ale to nieje vela. A je to niekedy aj zadara vymenené (podla poistenia) :-"
g31 530d
e61 550i LCI
e60 545i ex
e46 320d touring ex
e36 328i coupe ex
e36 325tds touring ex
 
Užívateľov profilový obrázok
nadro
Príspevky: 4111
Registrovaný: 5.11.2011
Auto: BMW E46 320 touring
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 19. Septembra 2014, 20:39

Peped napísal:
Ked si chcete bezplatne dat vymenit celne sklo staci ak najdete nejakeho znameho (nie rodinu) s malým dietatom, ktore vie udrzat kamen v ruke a vie hadzat. Ten znamy nahlasi že ste u nich parkovali a malý hodil do skla kamen a rozbilo sa. Poistenie domacnosti, popripade poistenie ako Farbicka alebo nieco podobne to pokryje. Sem tam chcu od ocina spoluucast ale to nieje vela. A je to niekedy aj zadara vymenené (podla poistenia) :-"

Môžem potvrdiť, že to funguje. Poistenie domácnosti to umožnuje.
Dano 0905/571254
pribehy-nasich-aut/krakow-a-nova-rozpera-t57331-600.html
v ponuke rozširovacie podložky na všetky typy BMW
____________________
BMW E46 320d touring
ex: škoda 125l lpg
ex: citroen zx 1,8i
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Sobota, 20. Septembra 2014, 09:18

no poistenie domacnosti to by sa dalo tiez len nie kazdy pozna hned nejaku spriaznenu rodinu resp vinnika :) .... ja hlavne ocenujem ze ked sa nieco stane tak je to rychlo vybavene a uz to dalej neriesim...
kto ma skusenost s poistenim domacnosti... dajte kolko to trva cele vybavovacky?
Hornet Assist poistenie kolko trva??
dik
 
Užívateľov profilový obrázok
Clasico
Príspevky: 71
Registrovaný: 29.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Sobota, 20. Septembra 2014, 15:20

mne zoskratovala zastrcka doma a dostal som tak hov... s makom... a kopec administrativy s poistovnou :/
 
Užívateľov profilový obrázok
Igmaus
Autor témy
Príspevky: 681
Registrovaný: 14.10.2012
Auto: G20 330dx
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Sobota, 20. Septembra 2014, 17:06

Kukam ze ste to tu obnovili musim sa pochvalit, ze nove sklo mi vydrzalo 3 mesiace a uz je prasknute zase ale poucil som sa a znova som si dal havarijnu poistku :D inak celkovo je uz toto tretie sklo v priebehu dvoch rokov co mi prasklo na e91...
 
Užívateľov profilový obrázok
Speedy1
Príspevky: 58
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 21. Septembra 2014, 12:59

a kde si to Igmaus menil?? no ja nastastie ziadny problem so sklom nemam ale zato moj kamos ma permanentne.. vzdy vychyta nejakeho dobraka ktory mu daruje kamienok do skla :)
inak co sa tyka tych vybavovaciek administrativnych Hornet Autosklo to urobi vsetko za teba cize ti odpada vela cast administrativnych blbosti a strata casu.. dobry krok od Hornetu =D>
 
Užívateľov profilový obrázok
Igmaus
Autor témy
Príspevky: 681
Registrovaný: 14.10.2012
Auto: G20 330dx
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 21. Septembra 2014, 14:36

Menim vzdy v MD Bavaria zilina servisujem auto len tam cena za vymenu skla je trochu vyssia ako napriklad v hornete ale som spokojny s pracou aj so sluzbami nemam dovod to davat robit niekde inde.
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 21. Septembra 2014, 16:47

no ved to ze Hornet vsetky administrativne veci urobi za teba... ja mam kamosa automechanika ktory sa mi stara o moje bavo ale vymenu alebo osetrenie skla by som riesil v Hornete.. su vsade a lacni a kvalitne to vedia urobit
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 42

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných