... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
torko29
Autor témy
Príspevky: 99
Registrovaný: 21.6.2009
Auto: BMW 525tds
Kraj: Košický

svieti kontrolka

Pondelok, 26. Mája 2014, 20:50

Zdravím chalani... Mám E39 1998 2,5 tds... Dnes ráno mi pri pretočení kľúča zapaľovania okrem klasických kontroliek zasvietila ešte jedna,ktorú som ešte nevidel svietiť,od kedy toto auto mám.. Pri kontrolkách oil servis mi zasvietil symbol ako hodiny žltej farby..Neviete náhodou čo tento symbol znamená..?? Dík vopred... :-k
 
 
torko29
Autor témy
Príspevky: 99
Registrovaný: 21.6.2009
Auto: BMW 525tds
Kraj: Košický

Re: svieti kontrolka

Pondelok, 26. Mája 2014, 21:03

ice.blade napísal:
brake fluid inspection

Obrázok

díky moc... :thumbup:
 
msakac33

Re: svieti kontrolka

Utorok, 27. Mája 2014, 06:43

hlavne ze tato otazka je tu na fore zodpovedana uz milionkrát vsakze ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
odporucam si stiahnut toto: http://www.uloz.to/xpWkrNS/bmw-e39-manual-zip a aby si sa neunavil hladanim ako teraz, tak na strane 79 najdes odpoved na tvoju otazku [-( :roll: :roll:

pozn. cele vytvorenie mojej odpovede so stiahnutim navodu na ulozto a najdenim toho symbolu hodiniek v tom manuali mi trvalo presne 58 sekund :-s
 
torko29
Autor témy
Príspevky: 99
Registrovaný: 21.6.2009
Auto: BMW 525tds
Kraj: Košický

Re: svieti kontrolka

Utorok, 27. Mája 2014, 14:19

msakac33 napísal:
hlavne ze tato otazka je tu na fore zodpovedana uz milionkrát vsakze ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
odporucam si stiahnut toto: http://www.uloz.to/xpWkrNS/bmw-e39-manual-zip a aby si sa neunavil hladanim ako teraz, tak na strane 79 najdes odpoved na tvoju otazku [-( :roll: :roll:

pozn. cele vytvorenie mojej odpovede so stiahnutim navodu na ulozto a najdenim toho symbolu hodiniek v tom manuali mi trvalo presne 58 sekund :-s


super... :thumbup:
 
msakac33

Re: svieti kontrolka

Utorok, 27. Mája 2014, 14:36

rado sa stalo :thumbup:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných