... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
tomikadze
Autor témy
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: diagnostika v mmracing

Pondelok, 12. Mája 2014, 10:06

no ja sa moc nevyznam...
povedali nieco v tom zmysle ze vsade je vsetko ok, na cerpadle v nadrzi alebo v motore ci ake to tam je ale ze jednoznacne
je slaby tlak z podavacieho cerpadla... skratka jazdili na tom a mali to napichnute a pytal som sa niekolkokrat ci to nie je nieco ine...
ale ze jednoznacne je to toto.... takze ja neviem... viaceri tu pisali ze po vymene nepoznali vlastne auto... mne ide rovnako takze
cerpadlo to iste nie je a je dobre... akoze ok, tak mam nove, zvykne sa kazit takze mam pokoj na dlho, akurat rovnako funkcne mi ostalo
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: diagnostika v mmracing

Pondelok, 12. Mája 2014, 14:04

zober si 6 rovnakych flias (napr 0,3l soda), kup si 2-3 metre hadice, 3mm hrubky, flase prilep niecim na drievko vedla seba, prevrtaj vrsok, vopchaj tam taky 30-40cm kusok hadice napoj strekovace a nechaj niekoho nech to podrzi, nastartuj, nadobro ti budu 2 stat ako jebnute do prepadov - tam je dovod tvojho zleho startovania - ze to dlho startuje, mas slabsi vykon, trha to a mas slaby tlak na rampe
toto bude tak na 90% ze tie 2 co mali zlu korekciu umreli nacisto - preto maju dobru korekciu lebo ich uz nekoriguje a nasledne sa upravili korekcie aj na dalsie valce. toto bude ten lepsi pripad, v horsom ti to bude stat rovno do valcov

bohuzial nemam foto ako si to mal povodne.

nejak takto by to malo asi vyzerat
flaskovy_test.jpg
flaskovy_test.jpg (83.31 KiB) 645 zobrazení
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
msakac33

Re: diagnostika v mmracing

Pondelok, 12. Mája 2014, 15:32

jararak napísal:
...


netreba zabudat na to, ze tie hadicky maju byt rovnako dlhe anooo? 8-[ 8-[ 8-[
 
tomikadze
Autor témy
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: diagnostika v mmracing

Utorok, 13. Mája 2014, 20:41

jararak napísal:
zober si 6 rovnakych flias (napr 0,3l soda), kup si 2-3 metre hadice, 3mm hrubky, flase prilep niecim na drievko vedla seba, prevrtaj vrsok, vopchaj tam taky 30-40cm kusok hadice napoj strekovace a nechaj niekoho nech to podrzi, nastartuj, nadobro ti budu 2 stat ako jebnute do prepadov - tam je dovod tvojho zleho startovania - ze to dlho startuje, mas slabsi vykon, trha to a mas slaby tlak na rampe
toto bude tak na 90% ze tie 2 co mali zlu korekciu umreli nacisto - preto maju dobru korekciu lebo ich uz nekoriguje a nasledne sa upravili korekcie aj na dalsie valce. toto bude ten lepsi pripad, v horsom ti to bude stat rovno do valcov

bohuzial nemam foto ako si to mal povodne.

nejak takto by to malo asi vyzerat
flaskovy_test.jpg


jarino dakujem za tip... jedine ze by sme to spravili u teba lebo toto je mimo moje chapanie :mrgreen:

este raz... auto startuje normalne, len sporadicky obcas na volnobehu jemne chveje... preturujem prestane...
ziadne trhanie! len ako som pisal akoby sa potrebovalo auto spamatat ze fakt chcem ist naplno, prve dupnutie plynu ide pekne, spravim to hned zrazu ide ako o zivot... ale potom uz ide stale, akoby sa muselo "rozhybat"
Ja som technicky antitalent, takze ak by si to nahadickoval, mal niekedy cak rad pride, lebo tie vstreky fakt chcem skontrolovat aj mechanicky prave takto. Bol by som rad keby dakto s tym pomohol. Na druhej strane mam pocit ze auto s tym novym cerpadlom ide akosi hladsie, nevravim ze lepsie ale hladsie.... ale moze to byt uz aj placebo...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných