... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

obchodna sekcia
 
MaTuloo
Autor témy
Príspevky: 619
Registrovaný: 22.4.2011
Kraj: Prešovský

Pixely na budíku E39.

Streda, 9. Apríla 2014, 13:42

Zdravím chalani chcem sa opýtať či nemá niekto s týmto skúsenosť alebo nevie čo to spôsobuje. Na budíku pri KM medzi posledným číslom a "KM" mi svieti asi 6 pixelov stále. Zhruba na jednu tretinu je posledné číslo nečitateľné, neviete mi poradiť čo to môže spôsobovať?
 
csuka530d
Príspevky: 2048
Registrovaný: 5.4.2011
Auto: 530d e39 touring2003
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Pixely na budíku E39.

Streda, 9. Apríla 2014, 15:31

Sprav si test budikov. Ak je chyba v pixloch posli budik airbornovi.
 
msakac33

Re: Pixely na budíku E39.

Streda, 9. Apríla 2014, 15:38

csuka530d napísal:
Sprav si test budikov. Ak je chyba v pixloch posli budik airbornovi.


terazt bude nasledovat otazka ako sa robi test budikov aj napriek tomu ze je toho plne forum a youtube :lol:
pozeram ze ma v podpise presovsky kraj tak hop sup budiky vonku a odniest to osobne airbornovi do Presova :mrgreen:
 
MaTuloo
Autor témy
Príspevky: 619
Registrovaný: 22.4.2011
Kraj: Prešovský

Re: Pixely na budíku E39.

Streda, 9. Apríla 2014, 22:14

No schválne sa to opýtam ako sa to robí :mrgreen: a hneď si aj odpoviem odblokovať OBC a test NR. 2. :mrgreen: Totižto ja nemám vypadané pixely mne len neustále svietia preto som sa pýtal čo to spôsobuje.


msakac33 napísal:

terazt bude nasledovat otazka ako sa robi test budikov aj napriek tomu ze je toho plne forum a youtube :lol:
pozeram ze ma v podpise presovsky kraj tak hop sup budiky vonku a odniest to osobne airbornovi do Presova :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Pixely na budíku E39.

Štvrtok, 10. Apríla 2014, 05:56

hod fotku. ale ak je len tych 6 pixelov vadnych tak to tazko ignoruj. a navise podla popisu su v mieste ktore ti "nezavadzia"
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Pixely na budíku E39.

Piatok, 11. Apríla 2014, 11:28

To ze svietia pixely naviac sposobuje to, ze niekto to uz opravoval a spravil to na "p", takze to svieti aj tam kde to nema svietit. Vyskratovany a nespravne osadeny konektor displeja alebo poskodeny LCD driver ( napr statickou elektrinou) Klasicky vysledok slovenskych "kitchen" opravarov .....
 
MaTuloo
Autor témy
Príspevky: 619
Registrovaný: 22.4.2011
Kraj: Prešovský

Re: Pixely na budíku E39.

Utorok, 22. Apríla 2014, 21:23

Keď budem mať viac času tak by som niekedy dobehol k tebe a pozreli sme na to. Ja som s PO takže problém nebude.


airbone napísal:
To ze svietia pixely naviac sposobuje to, ze niekto to uz opravoval a spravil to na "p", takze to svieti aj tam kde to nema svietit. Vyskratovany a nespravne osadeny konektor displeja alebo poskodeny LCD driver ( napr statickou elektrinou) Klasicky vysledok slovenskych "kitchen" opravarov .....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných