... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Paky
Autor témy
Príspevky: 110
Registrovaný: 30.3.2014
Auto: 530d e39
Kraj: Prešovský

e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 10:47

ÄŒaute.Chcem si na moju e39 dat predny Mkovy naraznik.Teraz tam original od vyroby.Chcem sa spytat ci mi to bude pazi at,ci budem musiet nieco dokupovat a popripade niejaku dobru stranku s naraznikmi.A chcem este vediet ci dostanen k tomu aj spodny kryt motora a blatniky.Ak nie kde sa to da kupit? neskor dolozim fotky ako to vyzera teraz.Trocha dolamane kryty :? Dik :bmwball:
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 10:50

Dostanes len naraznik s listami. Ak to budes chciet mat uno tutti, treba ti novy kryt pod motor + nove trubice na chladenie brzd. Inak to sadne ako rit na serbel. A co sa tyka stranky, tak skus napisat Martin46 alebo priamo http://www.autotechnik.sk . Odporucam PP plast a nie ABS. Pozri pribeh mojej EX E39 v podpise, mam to tam nafotene ked som to menil.
 
Paky
Autor témy
Príspevky: 110
Registrovaný: 30.3.2014
Auto: 530d e39
Kraj: Prešovský

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 11:02

Takze kryt pod motor si musim dokupit +hadice na chladenie?Dakujem a este nevies na kolko na to vide spolu? A hmlovky budu pasovat?
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 11:05

Vidis aj hmlovky ti treba. Viac zistis na stranke. Mna to cele vyslo s nalakovanim na nejakych 350,- Eur. Ale montoval som si to sam.
 
hessy

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 11:25

staci kupit naraznik napriklad aj v PL okolo 110e to vide je to ten isty shit ako predava aj crumar len nie z vysokohorskou prirazkou :wink: na uchyty a aj vystuhu pasuje a aj tvoj kryt pod motor pasuje ale neni to ono a taktiez podblatniky ale, ak to budes chciet mat na 100% budes musiet dokupit hmlovky, vyvody na chladenie brzd a olejoveho chladica, ine kryty na hmlovky (z vyvodom na vzduch), kryt pod motor a male podblatniky (mpaketove) a ak to chces mat ako origo tak odporucam aj prevarit plastove drziaky na narazniku.
Naraznik povacsine obsahuje len naraznik, kryty na hmlovky, mriezku a listy pripadne aj hmlovky.
 
Paky
Autor témy
Príspevky: 110
Registrovaný: 30.3.2014
Auto: 530d e39
Kraj: Prešovský

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 11:29

350 e ? Dajak vela nie? ved naraznik stoji 150 a lakovat mi netreba ked kupim tej istej farby nie?
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 12:43

lenze tej istej farby nekupis kedze sa predavaju nelakovane. 110e z polska+predne podblatniky+ postovne a hned si na 160e+ hmlovky+lakovanie rataj 300 urcite ;-)
 
Paky
Autor témy
Príspevky: 110
Registrovaný: 30.3.2014
Auto: 530d e39
Kraj: Prešovský

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 13:00

Aaale boha tak tolko som nepocital..kua.Nakoniec si dam ten moj spravit a bude dobre..
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 13:39

ja som tolko zainvestoval (striekany este nieje) lebo som tam povodne m-naraznik mal, takze mi bolo blbe ist do non-m
 
Paky
Autor témy
Príspevky: 110
Registrovaný: 30.3.2014
Auto: 530d e39
Kraj: Prešovský

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 13:57

Tak nič dám asi ten svoj pôvodny spraviť niejakému lakyrnikovi, poprípade tie mriežky na nom dokupim aj plasty..A tie mriežky sa niekde dajú zohnať?
 
Užívateľov profilový obrázok
crumar
Príspevky: 1184
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 528i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 17:46

Pred tym, nez napises nieco ohladom vysokohorskej prirazke, tak si najskor zisti skutocnosti ohladom jednotlivych replik naraznikov na trhu, inak maju tvoje rady absolutne nulovy prinos.

Repliku M5 naraznika, ktoru mam v ponuke ja, nedokaze za 110 EUR predat ani poliak, ani nemec... Za tuto nizku cenu dostanes jedine cinksy polypropylenovy naraznik, ktory nedokaze ani len udrzat tvar, pretoze je vyrobeny z rovnakeho hovna, ako vsetko ostatne od hmyzoryzojedov, takze pri tomto type naraznika musi mat clovek stastie.

Cez ruku mi presli 4 jednotlive repliky M5 naraznikov a len jedina z nich je co sa tyka kvality pasovania, prevedenia a obsahu balenia najlepsia a to konkretne verzia z ABS plastu. Ostatne 3 repliky su polypropylenove smejdy, ktore by som na auto nedal, ani keby som ho dostal zadarmo. Jedna verzia mala tavene stredove mriezky, ktore sa pri transporte lamali, druha verzia pre zmenu nedrzala tvar v ohybe pri smerovkach, tretia pod svetlami atd.

Jeden z mnohych pripadov, co mozno ocakavat od super lacneho PP naraznika. Plati to tak isto aj pre predne.
bmw5-e39/angeleyes-sk-objednaval-niekto-odtial-t77932.html?hilit=www.angeleyes.sk

hessy napísal:
staci kupit naraznik napriklad aj v PL okolo 110e to vide je to ten isty shit ako predava aj crumar len nie z vysokohorskou prirazkou :wink:
 
hessy

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 17:50

ja sa hadat nebudem :wink: =; replika vzdy bude len replika ale sak sam vies najlepsie co predavas a co ti tu ludia zeru. Nabuduce radsej kupim origo aj keby to bola neviem aka dobra replika.
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: e39 m-naraznik

Nedeľa, 13. Apríla 2014, 19:26

Nie je ABS nahodou tvrdy a krehky a lame sa a PP huzevnaty ? Ja som bral od Martina PP a spokojnost. Ale tie mriezky vo vnutri su ABS a tie boli pokrutene lacnoty.
 
TAXIK
Príspevky: 99
Registrovaný: 22.3.2014
Auto: BMW 530d taxík
Kraj: Nitriansky

Re: e39 m-naraznik

Sobota, 19. Apríla 2014, 15:22

K tejto teme by som rad pridal ze som objednaval kryt pod motor a prevodovku zo stranky www.krytypodmotor.sk alebo cz, to si uz nepamatam a tvar je naozaj divny a potrebuju upravu.
M-podblatniky som objednaval od www.bobostyling.sk, komunikacia za hovno, cena 80 euro za jeden, kvalita vyborna u vsetkych vyrobkov ktore som u neho nakupil!
Inak spokojnost je aj u www.auto-ksport.cz, sice dlhsi termin dodania, ale vyborne ceny a kvalita!
Inak za rychlost dodania a celkovu spokojnost davam palec hore DS AuTO.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní