... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
po_e87
Autor témy
Príspevky: 918
Registrovaný: 13.1.2009
Auto: E87 LCI montego blue
Kraj: Prešovský

Vymena celneho skla KOSICE

Utorok, 4. Marca 2014, 13:00

Zdravim, ked sa mi podarilo prasknut celne sklo idem riesit vymenu ( mam dazdovy senzor a svetelny - to com sa docital len sa nalepi na nove sklo ). Mam KASKO cez Kooperativu. Kedze chcem znacku ako Pilkington, Gobain Sekurit , pripadne original znacku co mi poradite? Ist cez Regnum Kosice, alebo autosklokosice ale Hornet ( co som nepocul chvali ).
Vdaka za vase skusenosti Kosice, Presov.

Inak viem niekto povedat, co za znacka vyraba autoskla na bmw
Obrázok
E82 front M-Paket bumper,Rocker,M-Paket rear bumper glossy black,Wheels 207M,Eibach pro kit
SLOVENSKY VYROBCA eurookien,interierovych a exterierovych dveri http://WWW.DREVOTECH.SK
 
Užívateľov profilový obrázok
Igmaus
Príspevky: 681
Registrovaný: 14.10.2012
Auto: G20 330dx
Kraj: Trenčiansky

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Utorok, 4. Marca 2014, 13:12

Ja by som odporucil ten hornet vyberies si aku chces znacku skla a od toho sa odvija aj cena. A pokial viem tak sa meni aj ten dazdovy senzor nie je mozne ho odlepit a prilepit na nove sklo. Mne menili v bmw a dali mi klasicke pilkingtom ake by mi dali hoci kde inde akurat cena bolo skoro 2x tolko ako v hornete ale riesil som to cez poistovnu tak mi to bolo jedno... Druhy krat by som ksiel do toho hornetu odtial som este nepocul zle skusenosti.

// a myslim ze pre bmw vyraba skla pilkingtom uvazujem podla toho ze mi ho tam dali v autorizovanom servise
 
Užívateľov profilový obrázok
po_e87
Autor témy
Príspevky: 918
Registrovaný: 13.1.2009
Auto: E87 LCI montego blue
Kraj: Prešovský

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Streda, 5. Marca 2014, 09:21

Vdaka pekne. Uvidim zajtra co mi povedia po obhliadke. Kedze Pilkingtom je standard , mozem ziadat lepsiu znacku pripadne vies mi napise lepsie znacku ? Vdaka
Obrázok
E82 front M-Paket bumper,Rocker,M-Paket rear bumper glossy black,Wheels 207M,Eibach pro kit
SLOVENSKY VYROBCA eurookien,interierovych a exterierovych dveri http://WWW.DREVOTECH.SK
 
Užívateľov profilový obrázok
Igmaus
Príspevky: 681
Registrovaný: 14.10.2012
Auto: G20 330dx
Kraj: Trenčiansky

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Streda, 5. Marca 2014, 11:47

To ti neviem povedat nemam nejaky prehlad v tych sklach ale pozeral som to a mam kazde okno na aute pilkington. Potom napis co si vybavil.
 
Užívateľov profilový obrázok
BJS
Príspevky: 721
Registrovaný: 14.6.2007
Auto: 530d xdrive
Kraj: Košický
Bydlisko: Cassovia

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Nedeľa, 9. Marca 2014, 20:29

Ak ti môžem poradiť, hornetu sa zďaleka vyhni. Naúčtujú maximum /Pilkington/a dostaneš Nordglass /poľaci/ . Spokojnosť u Kardoša. Cena, kvalita aj rýchlosť.
Boh miluje ateistov, pretože ho nezaťažujú blbosťami.
Ex 525tds E34 calypsorott - EX po šmerci
Ex 330xdaT E46 oxfordgreen II -EX nie je ďaleko
Ex 530daT E39 titanstriebro
535dx GT F07-Gita (ancikrist)
530d xdrive F11-Lojzička
 
Užívateľov profilový obrázok
po_e87
Autor témy
Príspevky: 918
Registrovaný: 13.1.2009
Auto: E87 LCI montego blue
Kraj: Prešovský

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Pondelok, 10. Marca 2014, 21:14

Tak znacku na skle je Pilkingtom takze nemyslim, ze je to Nordglass:) Senzor dazdovy a svetelny len prehodili. V cene okna som si dal aj sedy pas. Na jednej strane som si az vecer vsimol kusok gumy okolo okna v rohu chyba, no je to skor kozmeticka vada, nic strasne. Zatial spokojny, zaplatil som spoluucast a ostatne papierovacky uz vybavuju oni. Cena okna 180 eur ,praca , lepiaca sada atd celkom 320 eur. Po obliadke my vyratali 180 eur, no sam obhliadajuci povedal,ze je to malo. Mal som samozrejme aj moznost vymeny v BMW, no kedze to tam nerobia kazdy den radsej som si zvolil Hornet. Objednavka okna vo stvrtok a montaz v pondelok dopoludnia.
Obrázok
E82 front M-Paket bumper,Rocker,M-Paket rear bumper glossy black,Wheels 207M,Eibach pro kit
SLOVENSKY VYROBCA eurookien,interierovych a exterierovych dveri http://WWW.DREVOTECH.SK
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Streda, 26. Marca 2014, 18:45

po_e87 napísal:
Senzor dazdovy a svetelny len prehodili.
mne menili v autorizovanom v nitre cca mesiac dozadu a vraveli, ze tam sa menia tie senzory a aj sa to prilepuje o sklo nejakym gelom..
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 115
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Pondelok, 23. Júna 2014, 18:59

v Hornete si mozes poziadat o inu znacku skla ak nie si spokojny,len sa treba pytat.Nemaju s tym problem aspon podla mojej osobnej skusenosti
 
Užívateľov profilový obrázok
mys_iak
Príspevky: 3303
Registrovaný: 14.3.2009
Auto: Bmw F31 316d
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: SG, Schweiz

Re: Vymena celneho skla KOSICE

Pondelok, 23. Júna 2014, 20:38

mne v Hornete menili tiez sklo na starej e36tke... a uz v zivote tam nepojdem.

- objednali mi dopredu sklo dosiel som tam a zistili ze objednali uplne zle sklo, takze som tam cakal 3h na nove... potom ho vymenili a preistotu im prasklo - pilkington
-takze mi ho vyreklamovali musel som tam ist druhykrat na vymenu, tentokrat uz chceli usetrit ale nauctovane mali pilkington dali mi nordglass...
-po polroku som zistil ze mi riadne zateka do auta lebo som nemohol vysusit koberec, takze som zistil ze mi ho zle osadili

medzitym mi naburali auto tak uz som to neriesil... ale 2 krat som musel brat dovolenku a 2 krat som sa trepal kvoli tomu cez tyzden na svk

:evil:
Bmw F31 316dAT
ex: e61 530iA+LPG
e36 320Ci+LPG
e39 530dAT
e46 320dT
e91 320d

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných