... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Pondelok, 24. Marca 2014, 09:10

najprv musis listu nasadit pod smerovkou zasunutim do diery a az tak ju pritlacas, listy su zhodne rozmerovo, az nato ze predface je s chromovym pasikom hore, poface ma lakovane listy, alebo ramik dole.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
ado06
Príspevky: 33
Registrovaný: 8.12.2013
Auto: e39 525i
Kraj: Bratislavský

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Štvrtok, 6. Novembra 2014, 18:58

Zdravím vás . Nechcem zbytočne spraviť nové vlákno tak to skúsim tu , dúfam , že bude niekto reagovať . Chcel by som v priebehu pár mesiacov vymeniť predný nárazník na e 39 ročník 2003 , za Mkový ten by som riešil od predajcov tu na klube autotechnik , bmwstyle alebo JF auto .Čo to všetko obnáša hlavne , čo treba vymeniť alebo prispôsobiť ? Počítam , že budem musieť vymeniť podblatníky a kryt motora , ktoré sú tak či tak v zlom stave , viete mi poradiť kde ich zohnať ? Ďakujem za reakcie :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
rasto524
Príspevky: 595
Registrovaný: 7.3.2008
Auto: bmw e39 530i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Spojene VAŽECké emiráty

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Štvrtok, 6. Novembra 2014, 19:35

ado06 napísal:
Zdravím vás . Nechcem zbytočne spraviť nové vlákno tak to skúsim tu , dúfam , že bude niekto reagovať . Chcel by som v priebehu pár mesiacov vymeniť predný nárazník na e 39 ročník 2003 , za Mkový ten by som riešil od predajcov tu na klube autotechnik , bmwstyle alebo JF auto .Čo to všetko obnáša hlavne , čo treba vymeniť alebo prispôsobiť ? Počítam , že budem musieť vymeniť podblatníky a kryt motora , ktoré sú tak či tak v zlom stave , viete mi poradiť kde ich zohnať ? Ďakujem za reakcie :thumbup:




allegro.pl a objednat veci odtial sa da cez slovensku stranku autofra.sk akurat ze si potom uctuju mierny poplatok ale tovar ti pridem postou az domov
bmw e39 530i "01
 
hessy

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Štvrtok, 6. Novembra 2014, 21:06

Rozhodne allegro.pl keď repliku slovenské predrazene repliky naraznikov od vedcov z nasa Aby ospravedlnili cenu nerieš. Ak sa chceš vyhnúť problémom ako nelicovanie kúp použitý originálny na allegre cena cca rovnaka
 
ado06
Príspevky: 33
Registrovaný: 8.12.2013
Auto: e39 525i
Kraj: Bratislavský

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Piatok, 7. Novembra 2014, 16:43

Pozeral som to Allegro , väčšina tuning ako u nás a zbytok buď v dobrom stave cena cez 360 eur a poškodené o niečo lacnejšie . Nehnevajte sa na mňa , ale tých 360 eur sa mi zdá priveľa plus 100 za nastriekanie :-k . Ten Nasa plast ABS ako ste ho nazvali :D má nejaké výrazné negatíva ?
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Piatok, 7. Novembra 2014, 22:51

pozeral som allegro aj ja a zistil som že M5 nárazník komplet aj s hmlovkami vychádza na cca 140-160€
Na naších shopoch som videl len samotný nárazník za 180€...
Môj facelift nárazník je prasknutý od obrubníka tak možno raz vymením :D
 
Užívateľov profilový obrázok
biggest99
Príspevky: 94
Registrovaný: 3.11.2014
Auto: E46 330d Hartge
Kraj: Banskobystrický

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Sobota, 8. Novembra 2014, 12:41

nezapominejte ze ne jen vymenit naraznik ale i predni casti podbehu! a pokud to chcene mit 100% tak jeste i kanaly na chlazeni brzd. coz jsou dalsi penize.
BMW E46 330dT
BMW E39 525iT - ex
 
hessy

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Sobota, 8. Novembra 2014, 13:27

Neviem ako si ty pozeral, no ja som našiel originálne m5,nárazníky za cenu cca rovnako drahe ako replika ktorá je len replika buď nesedí poriadne alebo sa zvlni. K nárazníky ako kolega píše ak to chceš mať poriadne aj vzduchovody, podblatniky malé a ak máš predface aj hmlovky z koncovkami. Ak ste čakali ze to budete mat za 50oci hotové, tak sa nato vyserte ľudia.

Pre príklad môj na predchodcom aute. 155e nárazník, 40e hmlovky , 130e lak, 30e prevarenie plast. uchytov aby ako tak licoval z blatnikom a aj tak nesedí poriadne. 10e úprava koncoviek na hmlovky a 10e montáž. Výsledok ? Ca 380e stále len pojebana replika ktorá poriadne nesedí. A to nerátam ca 20e neorigo potblatniky ktoré tiež stoja za kokot. Originálny tuším 75e Kus. Stále nemáš zaratanu originálnu mriezku a vzduchovody.
Vsetky problémy ti odpadaju ak kúpis za ca 250-300e originálny. Ale ak nemáš aspoň 350e vyjeb sa na to nemá to zmysel...
 
ado06
Príspevky: 33
Registrovaný: 8.12.2013
Auto: e39 525i
Kraj: Bratislavský

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Nedeľa, 9. Novembra 2014, 13:49

Nebudem písať, že peniaze nie sú problém, keď to nie je pravda proste autíčko si dávam postupne dokopy. Ja som hľadal a zadal som e 39 M PACKET samozrejme predtým na autofra som dal hľadanie nárazníkov, pod čím ste to hľadali vy? Už na poľskej stránke lebo keď tam zadas správny popis tak to spraví veľa.
 
hessy

Re: e39 vymena predface narazníka za facelift

Nedeľa, 9. Novembra 2014, 21:08

Tu máš priamo allegrohttp://allegro.pl/listing/listin ... s0-mt-1029

Možno to bude aj tym, že si hľadal m packet je to paket :wink: prípadne ešte skús m pakiet zderzak e39..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných