... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
jares666
Autor témy
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.12.2010
Auto: BMW 540i xdrive G30
Kraj: Bratislavský

porucha odstranena - prosim o radu e61 dialkove otvaranie

Utorok, 21. Decembra 2010, 21:41

moze mi pls niekto poradit blizsie info ohladne dialkoveho otvarania na touringu.viem ze je prijimac je umiestneny na 5.dverach pod spojlerom.mal som to rozobrate ale teraz nie som si isty ktory kabel alebo konektor je na dialkove otvaranie a teda ide do tej riadiacej jednotky pod tym spojlerom.myslim ze su tam take dva ploche a asi tri normalne.dakujem za kazdu radu.
Naposledy upravil/-a jares666 v Štvrtok, 23. Decembra 2010, 14:32, upravené celkom 1 krát.
 
jares666
Autor témy
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.12.2010
Auto: BMW 540i xdrive G30
Kraj: Bratislavský

Re: prosim o radu e61 dialkove otvaranie

Štvrtok, 23. Decembra 2010, 14:31

jares666 napísal:
moze mi pls niekto poradit blizsie info ohladne dialkoveho otvarania na touringu.viem ze je prijimac je umiestneny na 5.dverach pod spojlerom.mal som to rozobrate ale teraz nie som si isty ktory kabel alebo konektor je na dialkove otvaranie a teda ide do tej riadiacej jednotky pod tym spojlerom.myslim ze su tam take dva ploche a asi tri normalne.dakujem za kazdu radu.



porucha odstranena pre vsetkych aspon rada, ak vam nebude fungovat DO tak sa moze stat ze pod spojlerom na zadnom okne je riadiaca jednotka a ta je v takej krabicke v ktorej sa kondenzuje voda a z tohto dovodu zoxiduju kontakty na konektore a plosnom spoji.staci to len precistit, vysusit a ide to.okrem DO to moze byt aj zhorseny prijem radia a neviem co este vsetko ma na starosti ta RJ.
 
Užívateľov profilový obrázok
martel
Príspevky: 30
Registrovaný: 1.4.2010
Auto: BMW E61 530XD 05 M
Kraj: Prešovský
Bydlisko: BJ

Re: porucha odstranena - prosim o radu e61 dialkove otvarani

Sobota, 2. Apríla 2011, 20:52

Nazdar,tiez ma ten isty problem na takom istom voze,vystriekal som auto cez vikend wapkou/ale tak som to robil uz vela krat-cize neviem ci to bude tym/auto som este par hodin pucoval a potom s dialkovym normalne zamkol a odstavil.Po tyzdni mi uz auto dialkovym otvorit neslo a tak som si prestudoval tvoj prispevok a pustil sa do tej jednotky -antenny zosilovac v ktorej boli samozrejme stopy po zateceni vodou.Dosku som vypral v ultazvukovej pracke v izopropil alkohole/kedze robim servis mobilov mam na to vybavu/ale mne to nepomohlo a nereauguje mi ani jedno dialkove ovladanie.Chcem sa Ta opytat ze konkretne v ktorom konektore si mal ten problem,kedze su tam 4,pripadne na ktorych pinoch a tiez ci sa to potom nakodovalo samo alebo si to musel este nejako riesit?thx.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných