... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Autor témy
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Zadny naraznik demontaz E_61

Utorok, 27. Októbra 2009, 11:51

ahoj vsetci klubaci, potreboval by som radu alebo navod ak niekto vie alebo ma skusenost, demontazou zadneho naraznika na E61 , kde su tam srobi, popripade kde co treba uvolnit aby sa dal dat dole naraznik , dakujem vopred vsetkym........ =;
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
lionlion
Príspevky: 849
Registrovaný: 24.9.2009
Auto: E90 325d
Kraj: Košický
Bydlisko: Michalovce

Re: Zadny naraznik demontaz E_61

Sobota, 31. Októbra 2009, 09:53

No neviem ci je to presne rovnake ale urcite to bude dost podobne, mam skusenosti s e60 a tych srub je tam dost. Zacni podblatniky (tie nemusis davat dole len srubi ktore drza na narazniku ), potom hned dole pod naraznikom pri podblatnikoch je jedna, vzadu tiez dole je tam taky kus plastu medzi naraznikom a tou kapsou na rezervu ten plast k kapse je prisrubovany ale naraznik do plastu je asi iba nasuvnuty, a potom su v kufri pod svetlami na kazdej strane asi dve sruby. Malo by to byt vsetko potom uz len naraznik smerom dozadu vytiahnut. Mozno som sa v niecom trochu sekol, predsa nedavam narazniky s e60 dole kazdy den ale v tych miestach to drzi urcite.
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Autor témy
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: Zadny naraznik demontaz E_61

Sobota, 31. Októbra 2009, 11:57

lionlion napísal:
No neviem ci je to presne rovnake ale urcite to bude dost podobne, mam skusenosti s e60 a tych srub je tam dost. Zacni podblatniky (tie nemusis davat dole len srubi ktore drza na narazniku ), potom hned dole pod naraznikom pri podblatnikoch je jedna, vzadu tiez dole je tam taky kus plastu medzi naraznikom a tou kapsou na rezervu ten plast k kapse je prisrubovany ale naraznik do plastu je asi iba nasuvnuty, a potom su v kufri pod svetlami na kazdej strane asi dve sruby. Malo by to byt vsetko potom uz len naraznik smerom dozadu vytiahnut. Mozno som sa v niecom trochu sekol, predsa nedavam narazniky s e60 dole kazdy den ale v tych miestach to drzi urcite.



fuu dikes fakt moc, som uz ani necakal ze dakto sa ozve, ale fakt, dikes, no kuknem nato poriadne, a porobim foto a dam to potom sem ak to bude dakto dakedy potrebovat dufam ze sa mi to podari, ako ma, este raz dikes =; [-o<
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
salio
Príspevky: 24
Registrovaný: 2.3.2009
Auto: BMW E61 530D
Kraj: Banskobystrický

Re: Zadny naraznik demontaz E_61

Štvrtok, 16. Septembra 2010, 14:52

Ahoj,

ako?..podarilo sa ti ten naraznik dat dole?..mozes prosim napisat postup, alebo dat nejake foto?..dakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Autor témy
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: Zadny naraznik demontaz E_61

Štvrtok, 16. Septembra 2010, 23:23

salio napísal:
Ahoj,

ako?..podarilo sa ti ten naraznik dat dole?..mozes prosim napisat postup, alebo dat nejake foto?..dakujem

jasne ze sa podarilo, daval som ho dole kazdy den ked som prerabal Mpaket....
jednoduche velmi to je...
pod blatnikmi zadnymi su take male srobiky uplne pri kraji, tie povol su tam 3kusy uplne ich vyber.
potom spodok auta zo zadu kryju plasty tie tiez musis dat dole, a potom ked otvoris kufor, tak su tam take
cierne zaslepky umelohmotne, tak tie pekne opatrne vyber so srobovakom, a vsetky uvolni a das dole pekne cely naraznik , zial to nemam pofotene ...akurat dake fotky su v mojom pribehu....
ak budes daco potrebovat kludne sa ozvi rad pomozem....
tiez som to daval sam dole s pomocou brata aby som nedoskrabal naraznik je to uplne jednoduche....
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných