... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
locarno
Autor témy
Príspevky: 318
Registrovaný: 18.9.2011
Auto: Non BMW
Kraj: Trnavský

Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Utorok, 27. Septembra 2011, 22:28

Ahojte,
stretol sa už niekto s takouto problematikou? Ide o to, že mne sa na aute chrom nepáči a chcel by som si tie chromované lišty vymenit za čierne. Nastriekat to asi nepojde, pretože farba by zrejme nedržala na takom povrchu. Najradšej by som si kupil fabrické origo čierne lišty a tieto povodne chromové dať velmi rýchlo preč.
Kde by som ich zohnal? Cena približne? Prípadne niekto, kto ma čierné a chcel by si to vymeniť? (ak sa to vobec dá bez poškodenia demontovať)

Ďakujem za každu dobru radu :)
Jano
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Streda, 28. Septembra 2011, 11:24

locarno napísal:
Ahojte,
stretol sa už niekto s takouto problematikou? Ide o to, že mne sa na aute chrom nepáči a chcel by som si tie chromované lišty vymenit za čierne. Nastriekat to asi nepojde, pretože farba by zrejme nedržala na takom povrchu. Najradšej by som si kupil fabrické origo čierne lišty a tieto povodne chromové dať velmi rýchlo preč.
Kde by som ich zohnal? Cena približne? Prípadne niekto, kto ma čierné a chcel by si to vymeniť? (ak sa to vobec dá bez poškodenia demontovať)

Ďakujem za každu dobru radu :)


servus, ja mam tiez chrom a chcem ho dat dopi.. ani mne sa to vobec nepaci, chcel som to dat prerobit, ale malo kto to spravi. Uz to tu jeden clen prerabal, myslim ze to bol mareko a robili mu to niekde v madarsku.
Ja to sparvim tak ze to pekne oblepim foliou, bud matnou ciernou alebo carbon. niekdo to tu robil na E90 a vyzeralo to fakt dobre a hlavne je to za minimalne naklady a spravis si to doma sam. :wink:
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Streda, 28. Septembra 2011, 16:48

ja som to tiez mal v plane davat do ciernej folie je to asi najlepsie riesenie, len som sa bal toho , je to predsa krehke atd, a ked sa daco dojebabre, tak to stoji dost lebo tie listy su aj vodice okien , aspon tak som to mal vysetlene, preto som to radsej dal do ruk odbornikom a nestalo to vela penazi , ak niekto ma zaujem a nerobi mu problem auto nahat na jeden den v HU tak sa treba ozvat viem vybavit.....
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
tunerxxl
Príspevky: 520
Registrovaný: 21.12.2007
Auto: E90 335i ex E60 530i
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Myjava

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Sobota, 1. Októbra 2011, 20:23

no to by som chel vymenit aj ja ak sa niekto najde na vymenu vymenim chromove za cierne
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
petuloo1984
Príspevky: 100
Registrovaný: 19.7.2011
Auto: bmw 525d xdrive
Kraj: Nitriansky

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Streda, 5. Októbra 2011, 21:07

No ja som chcel zas chromove na svoju e61..ale ako citam,zostanem radsej pri ciernych,...Co konkretne sa vam nepaci na chromovych..Podla mna to vyzera tak luxusnejsie...
 
Užívateľov profilový obrázok
locarno
Autor témy
Príspevky: 318
Registrovaný: 18.9.2011
Auto: Non BMW
Kraj: Trnavský

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Štvrtok, 6. Októbra 2011, 17:49

petuloo1984 napísal:
No ja som chcel zas chromove na svoju e61..ale ako citam,zostanem radsej pri ciernych,...Co konkretne sa vam nepaci na chromovych..Podla mna to vyzera tak luxusnejsie...


Ak chceš, môžme spravit change stým že zoženiem človeka ktorý to vymení, poskladáme sa mu na kávu a budeme obaja happy :D
Jano
 
Užívateľov profilový obrázok
locarno
Autor témy
Príspevky: 318
Registrovaný: 18.9.2011
Auto: Non BMW
Kraj: Trnavský

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Streda, 19. Októbra 2011, 09:37

Pisal som mail do Bmw Auto Motiv a dostal som odpoved ze Nove listy stoja 800€, keby som chcel leskle cierne tak dokonca 1005€ a za montaz a demontaz starych si uctuju +- 300€ :cry:
Jano
 
Užívateľov profilový obrázok
mareko258
Príspevky: 2363
Registrovaný: 5.4.2009
Auto: BMW E61
Kraj: Banskobystrický

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Streda, 19. Októbra 2011, 16:27

nenazranci uz nevedia co maju pytat za taketo veci.... :lol: :lol:
Obrázok
http://www.varialdetail.sk/
 
Užívateľov profilový obrázok
locarno
Autor témy
Príspevky: 318
Registrovaný: 18.9.2011
Auto: Non BMW
Kraj: Trnavský

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Streda, 19. Októbra 2011, 20:43

Marek vyzera to tak že sa buduci týždeň konečne dočkám tých vysnívaných čiernych líšt, budu mi striekat kapotu tak chalanisko zhodí dole lišty a kamoš čo robí fólie mi ju pekne potiahne čiernou matnou páskou \:D/
Jano
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Streda, 19. Októbra 2011, 21:33

co mate vsetci proti tym chromovym listam? Ja to mam na striebornom aute a velmi sa mi to paci..anciasa :D
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Sobota, 26. Novembra 2011, 23:45

locarno napísal:
Marek vyzera to tak že sa buduci týždeň konečne dočkám tých vysnívaných čiernych líšt, budu mi striekat kapotu tak chalanisko zhodí dole lišty a kamoš čo robí fólie mi ju pekne potiahne čiernou matnou páskou \:D/


mas to uz potiahnute? ako to vyzera?
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Sobota, 26. Novembra 2011, 23:47

uz som si to pozrel v pribehu... mas kontak na chlapika co ti to robil? aka bola cena?
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
Užívateľov profilový obrázok
locarno
Autor témy
Príspevky: 318
Registrovaný: 18.9.2011
Auto: Non BMW
Kraj: Trnavský

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Nedeľa, 27. Novembra 2011, 13:18

Dal som lakýrnikovi striekat kapotu tak som mu povedal nech mi zhodí dole aj tie lišty. Samotné lišty som dal chalanovi ktorý robí s foliami na autá a ten už bezproblémov tam nalepil foliu podla želania. Ja som si vybral matnu, pretože aj nosič je matný aj tie tesnenia okolo okien su matné. Podla mna to takto vyzera 1000x lepšie ako tie chromové gýče.. Platil som mu 40€. Montáž a demontáž líšt som mal grátis :D
Jano
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Nedeľa, 27. Novembra 2011, 19:18

locarno napísal:
Dal som lakýrnikovi striekat kapotu tak som mu povedal nech mi zhodí dole aj tie lišty. Samotné lišty som dal chalanovi ktorý robí s foliami na autá a ten už bezproblémov tam nalepil foliu podla želania. Ja som si vybral matnu, pretože aj nosič je matný aj tie tesnenia okolo okien su matné. Podla mna to takto vyzera 1000x lepšie ako tie chromové gýče.. Platil som mu 40€. Montáž a demontáž líšt som mal grátis :D



hmm cena nieje zla.. niekde tu bol aj foto navod ako na listy.. bohuzial neviem to naist
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
serb
Príspevky: 38
Registrovaný: 6.2.2012
Auto: BMW 530 XD
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Stará Turá

Re: Výmena chromovych líšt okolo okien za čierné

Pondelok, 6. Februára 2012, 20:39

Caute. Ak by este niekto chcel, tak by som si s nim vymenil moje cierne listy za chromove.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných