... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
jares666
Autor témy
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.12.2010
Auto: BMW 540i xdrive G30
Kraj: Bratislavský

Dialkove otvaranie na bmw 530 xd - vyriesene

Nedeľa, 19. Decembra 2010, 19:38

ahojte,

vie mi niekto poradit, vcera som mal vypojenu bateriu asi na 4 hodiny (opravoval som prelomene kable na touringu na piatych dverach) a ked som zapojil bateriu tak mi neslo klucom na dialku zamknut auto tak som ho mechanicky zamkol klucom na noc.rano ked som prisiel k autu tak to normalne fungovalo.po asi 20 minutovej jazde mi to znovu neslo zamknut, teda po jazde to nefunguje a ak je auto dlhsie zamknute (asi na noc )tak to funguje.vie mi niekto poradit co by s tym mohlo byt?
Dakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
VT-535BH
Príspevky: 1192
Registrovaný: 29.8.2009
Auto: E60 535d
Kraj: Prešovský

Re: Dialkove otvaranie na bmw 530 xd

Nedeľa, 19. Decembra 2010, 22:04

jares666 napísal:
ahojte,

vie mi niekto poradit, vcera som mal vypojenu bateriu asi na 4 hodiny (opravoval som prelomene kable na touringu na piatych dverach) a ked som zapojil bateriu tak mi neslo klucom na dialku zamknut auto tak som ho mechanicky zamkol klucom na noc.rano ked som prisiel k autu tak to normalne fungovalo.po asi 20 minutovej jazde mi to znovu neslo zamknut, teda po jazde to nefunguje a ak je auto dlhsie zamknute (asi na noc )tak to funguje.vie mi niekto poradit co by s tym mohlo byt?
Dakujem

Myslim ze si odpojenim stratil kody. Kluc je potrebne nakodovat v bmw servise.
Tomáš

BMW E60 535d, ///M Sport Package, AC Schnitzer Roof Spoiler, 19" Styling 172 M, Hartge Springs, H&R spacers
 
Užívateľov profilový obrázok
eEDOo
Príspevky: 860
Registrovaný: 16.8.2010
Auto: BMW E61
Kraj: Žilinský

Re: Dialkove otvaranie na bmw 530 xd

Pondelok, 20. Decembra 2010, 15:07

pocuj, a ako si tak opravoval tu priechodku a tych piatych dverach, nepokazil si nahodou nieco ine :?: Lebo tam je aj kabel od anteny z dialkoveho.
PS: to nakodovanie/ sparovanie kluca co som ti radil tu (bmw5/e61-oprava-anteny-v-prechode-v-piatych-dverach-t38077.html) si skusal robit?
Jazdim ako dochodca za 12l :(

------------------------------------------
 
jares666
Autor témy
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.12.2010
Auto: BMW 540i xdrive G30
Kraj: Bratislavský

Re: Dialkove otvaranie na bmw 530 xd

Pondelok, 20. Decembra 2010, 18:46

eEDOo napísal:
pocuj, a ako si tak opravoval tu priechodku a tych piatych dverach, nepokazil si nahodou nieco ine :?: Lebo tam je aj kabel od anteny z dialkoveho.
PS: to nakodovanie/ sparovanie kluca co som ti radil tu (bmw5/e61-oprava-anteny-v-prechode-v-piatych-dverach-t38077.html) si skusal robit?



nazdarek, vies co, dnes som bol v bmw a povedali mi ze to moze byt voda pod spojlerom v tej r.j., ze je to casta chyba na touringoch.ked som to mal rozobrate vsimol som si ze tam bola voda ale len som tu skrinku odskrutkoval a utrel vodu pod nou.vobec ma nenapadlo ze moze aj v nej byt voda.su len dve moznosti: voda v skrinke alebo som slabo zapojil niektory konektor.takze tak-ci tak musim to znova rozobrat co nie je az taky problem kedze su tam len 4 skrutky.dik za radu
 
jares666
Autor témy
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.12.2010
Auto: BMW 540i xdrive G30
Kraj: Bratislavský

Re: Dialkove otvaranie na bmw 530 xd

Utorok, 31. Januára 2012, 19:13

Neskorsie ale predsa len, chybu sposobila bateria.cize raz sa s dialkovym dalo otvorit auto a o chvilu to zase vobec nefungovalo.ale zacalo to tym, ze postupne odchadzala remenica, ktora nedobijala bateriu ako mala.sem tam mi akoby vynechalo servo a toto cele sa dialo v priebehu troch dni.potom zrazu mi prestalo ist uplne servo, klima,alternator...ale nastartoval som a nastastie som sa dostal z podzemnej garaze v nak.centre von kde sme auto potom nalozii na odtahovku a v servise to vymenili.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných