... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
duko008
Autor témy
Príspevky: 41
Registrovaný: 4.11.2015
Auto: bmw 318i
Kraj: Žilinský

Pomoooc-stale svieti pal. pocitac

Nedeľa, 16. Októbra 2016, 12:01

Caute chalani.Potrebujem pomoct ak mam niekto skusenost.Stalo sa mi,ze po vypnuti motora a aj vybratia kluca,mi stale ostane svietit pal.pocitac.Ked som na to prisiel dnes,po asi 4 dnoch co auto stalo,vybilo mi to celu bateriu.Dalsie priznaky su,ze nefunguje central,a v aute funguje elektronika ako napr,stierace a okna,co predtym po vybrati kluca neslo vobec.Tiez je zaujimave,ze nastaroval som normalne nahradnym klucom,ktorym to pred tym nebolo tiez mozne.Uz som skusal.odpojit,pripojit baterku aj vybrat a vratit poistku pal.pocitaca,ale stale to iste.Stale to svieti bez kluca.Akokeby spinacka ostavala na 1,ale nie je.Poradte niekto ak viete co stym,lebo momentalne musim fungovat tak,ze ked opustam auto musim vybrat poistku pal pocit.,aby ma nevybilo.Neviete ci to diagnostika ukaze,v com to je.DIKI vsetkym.
 
krtkoZH
Príspevky: 28
Registrovaný: 27.8.2015
Auto: BMW e90 325d
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoooc-stale svieti pal. pocitac

Streda, 19. Októbra 2016, 11:13

Skús odpojiť konektor spínačky. Mal by byť pri ľavej páčke, keď dáš dole plast pod volantom. Ak to nepomôže tak potom by som riešil diagnostiku.
Ex BMW e46 318d
Now E90 325d AT + X3 F25 20d M packet
 
Užívateľov profilový obrázok
Speedy1
Príspevky: 58
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Prešovský

Re: Pomoooc-stale svieti pal. pocitac

Streda, 19. Októbra 2016, 15:11

myslim ze to nepomoze takze za mna hned diagnostika, nemas na co cakat pri takyhcto problemoch
 
duko008
Autor témy
Príspevky: 41
Registrovaný: 4.11.2015
Auto: bmw 318i
Kraj: Žilinský

Re: Pomoooc-stale svieti pal. pocitac

Streda, 19. Októbra 2016, 17:02

Caute.Neuveritelne,ale uz je to ok.Urobil som to tak,ze som mal vybratu poistku pal.pocitaca(no vlastne ono je to poistka celej palubovky).Ztocil som kluc,ako pri startovani.Samozrejme,ze neslo nastartovat.Vratil kluc na 0.Zalozim poistku, a palubak nesvieti a funguje vsetko ako ma.Nastartuje,a po vypnuti a vytiahnuti kluca vsetko pozhasina.No chapete.To je sila,ale som rad,ze tomu tento asi tkz reset pomohol,a mam o starost menej.Tieto auta,ako pozeram aj fora,nas vedia niekedy poriadne prekvapit,horsie,ze negativne.Ked mu prepne,tak nas ide slak trafit a potom zrazu vsetko ok.No dufam,ze sem tak skoro s neakym problemom nedorazim.Ale dik,vsetkym.
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Pomoooc-stale svieti pal. pocitac

Štvrtok, 20. Októbra 2016, 06:29

tak to si to vyriešil dobre ani nevieš ako :-D len nezabudni do budúcnosti jak si to vyriešil, lebo mne sa aspoň stáva to, že keď raz mám dáky problém, náhodou vyrieším tak o pár rokov je späť :-/
 
Užívateľov profilový obrázok
rosta636
Príspevky: 187
Registrovaný: 15.1.2013
Auto: E46 330d Touring
Kraj: Zahraničie

Re: Pomoooc-stale svieti pal. pocitac

Piatok, 21. Októbra 2016, 08:01

Měl jsi udělat reset přístrojovky a bylo to hned( je to v menu přístrojovky). Prostě takové neduhy elektronika dělá a dělat bude. A myslím si , že bude daleko hůř
 
duko008
Autor témy
Príspevky: 41
Registrovaný: 4.11.2015
Auto: bmw 318i
Kraj: Žilinský

Re: Pomoooc-stale svieti pal. pocitac

Nedeľa, 23. Októbra 2016, 17:26

Cau rosta636.Mozes pre buducnost popisat blizsie ako sa robi ten reset pristrojovky.dik

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných