header

banner
www.itroner.sk
banner
facebook logo

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší

Aké pivo by sme mali čapovať ?
Hlasovanie končí za Ned Feb 19, 2012 14:47
Staroprameň 26%  26%  [ 8 ]
Starobrno 3%  3%  [ 1 ]
Plzeň 42%  42%  [ 13 ]
Kozel 13%  13%  [ 4 ]
Iné 16%  16%  [ 5 ]
Celkom hlasov : 31
Autor Správa
PoslaťPredmet príspevku: Motokáry Košice
Napísal: Str Dec 14, 2011 21:33 
Chalani,
čo poviete na krytú motokárovú halu priamo v KE? Bol by záujem? Mám to v pláne spustiť,reálne to vidím na začiatok marca. Mám na rane halu, cca 1500m2, dráhu mám navrhnutú. Bude technicky náročnejšia . Motokáry budú typu Sodi RX7 s výkonom 13 koní. Bude tam kaviareň na posedenie 8) dajte Vaše názory ... Dík

Paťo

Naposledy upravil Patqooo dňa Ned Mar 04, 2012 1:01, celkovo upravené 2

banner  
PoslaťPredmet príspevku: Re: Nová motokárová hala v KE
Napísal: Str Dec 14, 2011 21:36 
On-line
Obrázok užívateľa

Auto: BMW 1 E87 118d
Kraj: Prešovský
pridem vyskusat motokary :-)
Drzim palce nech ti to vyjde :thumbup:

Profil Osobný album  

Napísal: Str Dec 14, 2011 21:37 
Obrázok užívateľa

Kraj: Košický
no ak to nezabijes nejakymi extremnymi cenami tak si myslim ,ze by to aj slo... :thumbup:

Profil Osobný album  

Napísal: Str Dec 14, 2011 21:39 
Ceny budú ďaleko lepšie ako napr v PO, navyše výkonnejšie motokáry a lepšia trať ... Klubáci budú mať navyše zľavu :wink: chcem aby to bolo dostupné širokej verejnosti, rodinám s deťmi napr.

Napísal: Str Dec 14, 2011 21:41 
Obrázok užívateľa

tak potom sa na to celkom tesim :D motokary som mal vzdy rad ,ale tie ceny ma vzdy odradzali

Profil Osobný album  

Napísal: Str Dec 14, 2011 21:45 
kamil9 píše:
pridem vyskusat motokary :-)
Drzim palce nech ti to vyjde :thumbup:

Ďakujem :smile:

Napísal: Str Dec 14, 2011 21:47 
KONNI píše:
tak potom sa na to celkom tesim :D motokary som mal vzdy rad ,ale tie ceny ma vzdy odradzali

Ceny sú brutálne , ale zase na druhej strane prevádzka takého niečoho nie je najlacnejšia ... Kým nemáš teda vlastnú halu ... Za prenájmy sú slušné pálky ... Ale ja na tom nejdem zbohatnúť, stačí keď si to na seba zarobí a mňa to normálne uživí ... Za to budem vďačný, nemám veľké oči :wink:

Napísal: Str Dec 14, 2011 22:08 
Obrázok užívateľa

Auto: BMW e91 330D
konecneee :mrgreen: nech je cim skor hotova, stale ked chodim s partiou do tatier chodime na motokary co su vo svite a stale si hovorime ze preco take nieco nemame v KE :) tesim sa , fakt si ma touto informaciou potesil. drzim palce nech sa to cim skor otvori :thumbup:

Napísal: Str Dec 14, 2011 22:30 
Pity777 píše:
konecneee :mrgreen: nech je cim skor hotova, stale ked chodim s partiou do tatier chodime na motokary co su vo svite a stale si hovorime ze preco take nieco nemame v KE :) tesim sa , fakt si ma touto informaciou potesil. drzim palce nech sa to cim skor otvori :thumbup:

kedysi boli na Kukučínovej ulici, ale slabota ... Idem síce do rizika,ake verím nakoľko sme 2.najväčšie mesto na SVK a je tu dosť veľký potenciál zákazníkov, že sa to môže podariť. Plánujem masívnu reklamnú kampaň, plus zaujímavé akcie. Navyše ak trať splní podmienky chcem ju nechať zaradiť medzi trate na ktorej sa budú jazdiť oficiálne preteky motokár ... :wink: a ďakujem :smile:

Napísal: Str Dec 14, 2011 22:44 

Auto: BMW
Kraj: Bratislavský
Drzim palce, ale to posledne nerob. Bol som na jednych pretekoch deti, a rodicia tam na seba dobre ze zbrane nevytahovali..

Inac je to zaujimave, v Ivanke pri Dunaji kam som chodil od malicka, uz cca 14 rokov tak im to stale funguje, uz neni taka klientela ako kedysi ale stale sa maju dobre si myslim. Momentalne otvorili novu halu v Bratislave, a sice sa tam este len chystam, vypada to ako slusne terno.

Ak ti mozem poradit, nedaj moc nizku cenu, pretoze sa ti stane, ze ludia to budu brat ako samozrejmost, zachvilu ich to omrzi a prides o zakaznikov.

Napísal: Str Dec 14, 2011 22:54 
dodoIPD píše:
Drzim palce, ale to posledne nerob. Bol som na jednych pretekoch deti, a rodicia tam na seba dobre ze zbrane nevytahovali..

Inac je to zaujimave, v Ivanke pri Dunaji kam som chodil od malicka, uz cca 14 rokov tak im to stale funguje, uz neni taka klientela ako kedysi ale stale sa maju dobre si myslim. Momentalne otvorili novu halu v Bratislave, a sice sa tam este len chystam, vypada to ako slusne terno.

Ak ti mozem poradit, nedaj moc nizku cenu, pretoze sa ti stane, ze ludia to budu brat ako samozrejmost, zachvilu ich to omrzi a prides o zakaznikov.

Viem čo myslíš, videl som tú novú halu v Petržke, museli tam natlačiť slušný kopec prachov. Dráhu im projektovali odborníci z Rakúska . Ja plánujem niečo podobné. Nechcem to odfláknuť, chcem aby to nejak vyzeralo . Ja do toho idem vraziť tiež kopec prachov, takže zase zadarmo to určite nebude ... Zo začiatku budú uvádzacie ceny,neskôr sa jemne dvihnú ... Viem aká je teraz doba, ľudia obrácajú každym cent, ale baviť sa tiež nejako musia ...
A ďakujem za radu :wink:

Napísal: Štv Dec 15, 2011 8:44 
Obrázok užívateľa

Auto: 95" E36 323i
ja uz som v petrzalke kart1 arena bol, je to super, a od kedy to je oficialne otvorene (mali tam nejaky problem, lebo nemali skolaudovane ci co, tak im to hygienyk zavrel kym to nebudu mat) tak je tam kazdy den plno, pytaju 8e/10min co si myslim je dost slusna cena, nakolko maju nove motokary a trat je naozaj super, je technicky vyborne vyriesena !

takze len drzim palce, lebo u nas dobrych drah nie je vela

Profil Osobný album  

Napísal: Štv Dec 15, 2011 8:50 
On-line

Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Moja plna podpora v presove to stoji za <>...... Takze drzim palce a urcite sa pridem ukazat aj s kamosom

dlhodobo 8,0l/100 km

BMW Rh+ /BMW positive party/ , minuloročný zraz (klikni)

Napísal: Štv Dec 15, 2011 9:31 
Obrázok užívateľa

Auto: skodofka 120l
tak drzim prsty a ver tomu, ze tam ludi budes mat, s kolegami chodime tak raz mesacne do Po, bol som uz aj na dvoch v Mi a pocul som aj o tom Svite.
ak to budes mat niekde aspon pobliz nejakeho spojenia mhd a slusne parkovanie, tak super, mimochodom priblizna pozicia?

posledny nech zhasne

Napísal: Štv Dec 15, 2011 10:31 

Auto: e46 320d
patqoooo sprav to ked sa da a rad pomozem ked treba nieco... :mrgreen:
Mam plno ludi co by sli a chodili...mi chodime stale do PO ale draha onicom slabota...
a ja si myslim osobne ze by to slo :thumbup:

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší
 Stránka 1 z 21 [ Príspevkov: 312 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia