... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: chiptuning BMW okolie BA

Piatok, 29. Apríla 2011, 22:18

cize Vas nazor je ist do toho? :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
cupra
Príspevky: 30
Registrovaný: 14.1.2011
Kraj: Trenčiansky

Re: chiptuning BMW okolie BA

Piatok, 29. Apríla 2011, 22:25

voMacK napísal:
cize Vas nazor je ist do toho? :)

jednoznacne...
VW Passat variant 2,0 TDI chip D-Racing stage 2
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12263
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: chiptuning BMW okolie BA

Piatok, 29. Apríla 2011, 22:34

Brzda, Pepíci sa divili a to išiel iba na 310PS...."To byl mazec ty vole, to sem nečekal ty vole"....))))) :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=QNR-l9Jy5V4

PS:Určite sa tu nebudeme navažať do nikoho ani do Donuza,ani do MMracingu,to nieje cielom,ale každý ma možnosť volby.....
Prílohy
yy.jpg
yy.jpg (83.66 KiB) 1798 zobrazení
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
gusto
Príspevky: 604
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 325ti
Kraj: Trnavský

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 09:56

cupra napísal:
presne tak v europe neexistuje zatim manik ako lubos DONUZO D-racing.sk ,moze mi tu pisat hocikto,poznam veskeru slovensku a cesku spicku v chipovani a to doslova osobne,ale tie vykony co idu od luba,to je neskutocne...a tez ma neplati DDD.dam sem jednu foto zo zrazu 24.4 z vyskova...vsimnite si poradie aut v celkovom poradi...co bolo predo mnou a za mnou...na mojom aute len vyfuk bez katov a chip,inac total seria...


ale no tak, si si isty ze mas taky rozhlad, aby si mohol toto zodpovedne napisat??? V kolkych firmach si fyzicky bol, kolko aut si mal realne upravenych od inych upravcov? Sorry, ale svoj laicky nazor tu prezentujes ako fakt. My upravujeme riadiace jednotky 12 rokov, robime takmer kompletne portfolio EU a JPN aut, vratane benzinovych a vo vybaveni mame niekolko stotisic eur. Okrem toho nasim cielom nie je dosiahnut maximalny vykon, ale maximalny bezpecny vykon, tak aby vydrzalo turbo, spojka, diferencial, atd... Bez vlastnej brzdy na to nikdy neprides, ake nastavenie je bezpecne, vzdy budes robit iba pokus-omyl, v lepsom pripade na vlastnom aute, v horsom na aute zakaznika... Niekolko aut sme kupili a tyrali na brzde iba kvoli tomu, by sme urobili vlastny vyvoj - sorry, ale na SK sa naozaj nemame s kym porovnavat..
len pre ilustraciu - tu je graf z M3E46, to je naozajstna vyzva, na rozdiel od 3,0d:
http://www.mmracing.sk/userfiles/file/b ... %20smg.pdf
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter92
Príspevky: 1457
Registrovaný: 20.4.2009
Auto: BMW E92 -330 xd
Kraj: Bratislavský

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 10:06

cupra napísal:
presne tak v europe neexistuje zatim manik ako lubos DONUZO D-racing.sk ,moze mi tu pisat hocikto,poznam veskeru slovensku a cesku spicku v chipovani a to doslova osobne,ale tie vykony co idu od luba,to je neskutocne...a tez ma neplati DDD.dam sem jednu foto zo zrazu 24.4 z vyskova...vsimnite si poradie aut v celkovom poradi...co bolo predo mnou a za mnou...na mojom aute len vyfuk bez katov a chip,inac total seria...

velky vykon ti spravi kde kto...akurat si tym pekne dojebes auto a diametralne si znizis zivotnost motora, to dakujem-neprosim...ako vravim na Slovensku by som siel len do MM alebo do profituningu...alebo najlepsie do nemecka, aj ked g-power ma uz zastupenie aj na slovensku vdaka mm, takze ani netreba
"All BMWs are driven by people who are psychologically unfit to drive anything more powerful than an electric razor" "I would change that to Audi's now" Jeremy Clarkson
 
Užívateľov profilový obrázok
cupra
Príspevky: 30
Registrovaný: 14.1.2011
Kraj: Trenčiansky

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 11:26

ja som napisal svoj nazor,tak ma tu nekamenujte...pracu mmracingu aj profituningu sledujem doslova od ich zaciatku,ja som nenapisal nikde ze nevedia chipovat,alebo ze od nich odchadzaju zle nachipovane auta(su na slovensku spicka)...len som chcel poukazat na to ze blaznov ako som napr. ja,je stale malo(HP a Nm) a s touto poziadavkou ma dokazal uspokojit jedine DONUZO...
peter92 ukaz mi v europe kto dokaze trojliter diesel od audi alebo BMW nad 300HP?pomozem ti,kde kdo to neni ,jedine D-Racing :wink:
VW Passat variant 2,0 TDI chip D-Racing stage 2
 
Užívateľov profilový obrázok
gusto
Príspevky: 604
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 325ti
Kraj: Trnavský

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 13:06

cupra napísal:
ja som napisal svoj nazor,tak ma tu nekamenujte...pracu mmracingu aj profituningu sledujem doslova od ich zaciatku,ja som nenapisal nikde ze nevedia chipovat,alebo ze od nich odchadzaju zle nachipovane auta(su na slovensku spicka)...len som chcel poukazat na to ze blaznov ako som napr. ja,je stale malo(HP a Nm) a s touto poziadavkou ma dokazal uspokojit jedine DONUZO...
peter92 ukaz mi v europe kto dokaze trojliter diesel od audi alebo BMW nad 300HP?pomozem ti,kde kdo to neni ,jedine D-Racing :wink:



To si asi robis srandu nie :D cez 300 ps a 700 Nm v E46 330xd sme mali pred 3 rokmi...
 
Užívateľov profilový obrázok
cupra
Príspevky: 30
Registrovaný: 14.1.2011
Kraj: Trenčiansky

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 13:30

gusto napísal:


To si asi robis srandu nie :D cez 300 ps a 700 Nm v E46 330xd sme mali pred 3 rokmi...

oki,ale chcem vidiet ten graf...lebo na stranke ho nemate...
VW Passat variant 2,0 TDI chip D-Racing stage 2
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter92
Príspevky: 1457
Registrovaný: 20.4.2009
Auto: BMW E92 -330 xd
Kraj: Bratislavský

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 13:42

cupra napísal:
ja som napisal svoj nazor,tak ma tu nekamenujte...pracu mmracingu aj profituningu sledujem doslova od ich zaciatku,ja som nenapisal nikde ze nevedia chipovat,alebo ze od nich odchadzaju zle nachipovane auta(su na slovensku spicka)...len som chcel poukazat na to ze blaznov ako som napr. ja,je stale malo(HP a Nm) a s touto poziadavkou ma dokazal uspokojit jedine DONUZO...
peter92 ukaz mi v europe kto dokaze trojliter diesel od audi alebo BMW nad 300HP?pomozem ti,kde kdo to neni ,jedine D-Racing :wink:

v profi mi hovorili ze mi spravia na 300 a 600Nm co je optimum na moju E92 .... ked chces viac koni, tak si kup lambo ;)
"All BMWs are driven by people who are psychologically unfit to drive anything more powerful than an electric razor" "I would change that to Audi's now" Jeremy Clarkson
 
Užívateľov profilový obrázok
cupra
Príspevky: 30
Registrovaný: 14.1.2011
Kraj: Trenčiansky

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 13:48

Peter92 napísal:
v profi mi hovorili ze mi spravia na 300 a 600Nm co je optimum na moju E92 .... ked chces viac koni, tak si kup lambo ;)

v poriadku,potom ukaz graf...len je rozdiel spravit z 204 nad 300 hp ako s tvojich 245 nad 300...ale zas ma neberte v zlom...ako si vy zastavate svoje,ja si zastavam svoje...nechcem sa hadat...len chcem dosiahnut ,ze su aj iny ludia ktory vedia chipovat a myslim si ze na vybornuuu... :wink:
VW Passat variant 2,0 TDI chip D-Racing stage 2
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter92
Príspevky: 1457
Registrovaný: 20.4.2009
Auto: BMW E92 -330 xd
Kraj: Bratislavský

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 14:54

cupra napísal:
v poriadku,potom ukaz graf...len je rozdiel spravit z 204 nad 300 hp ako s tvojich 245 nad 300...ale zas ma neberte v zlom...ako si vy zastavate svoje,ja si zastavam svoje...nechcem sa hadat...len chcem dosiahnut ,ze su aj iny ludia ktory vedia chipovat a myslim si ze na vybornuuu... :wink:

ja osobne ti v tom nebudem oponovat, ale myslim, ze jednotka na trhu neni D-Racing :) .... kvalitu neurcuje velkost zvysenia vykonu ale kvalita. V kazdom pripade, tato debata je podla mna dobra, pre tych co nemaju o chipovani ani ponatia a uvazuju :)
"All BMWs are driven by people who are psychologically unfit to drive anything more powerful than an electric razor" "I would change that to Audi's now" Jeremy Clarkson
 
Užívateľov profilový obrázok
mys_iak
Príspevky: 3303
Registrovaný: 14.3.2009
Auto: Bmw F31 316d
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: SG, Schweiz

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 15:41

tak tak velmi dobra tema... ja sice uvazujem o mojej atmosfere, nachipovat ju... len sa neviem rozhodnut :(
ci to dat do mm alebo profi alebo ci skusit wintertuning co ponuka martin46
http://www.bmwklub.sk/martin46/wintertuning-chiptuning-bmw-exkluzivny-partner-na-sk-t32099.html
Bmw F31 316dAT
ex: e61 530iA+LPG
e36 320Ci+LPG
e39 530dAT
e46 320dT
e91 320d
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 17:16

ja sa bojim, ze ked chipnem to moje priblizovadlo..tak sa niekde vyjebem na tom :mrgreen:
uz teraz niekedy kvoli praci jazdim jak prase..a kedze mam na aute len 16" kolesa...obcas to smyka :mrgreen: :mrgreen:
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
mys_iak
Príspevky: 3303
Registrovaný: 14.3.2009
Auto: Bmw F31 316d
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: SG, Schweiz

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 17:49

tak to asi chce lepsie kolesa,gumy... a brzdy ked sa obavas... az potom chip :D
Bmw F31 316dAT
ex: e61 530iA+LPG
e36 320Ci+LPG
e39 530dAT
e46 320dT
e91 320d
 
Užívateľov profilový obrázok
camai
Príspevky: 253
Registrovaný: 25.5.2009
Auto: BMW E36 328i, 325TDS
Kraj: Košický
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: chiptuning BMW okolie BA

Sobota, 30. Apríla 2011, 18:41

A co tak BHmotorsport pozna to tu niekto?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 56 neregistrovaných