header

banner
banner
facebook logo

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému
Autor Správa
PoslaťPredmet príspevku: Poistná poradňa - zamietnuté poistné plnenia, všetko o sadzb
Napísal: Pon Máj 02, 2011 20:33 
Obrázok užívateľa

Kraj: Bratislavský
Myslim ze tu nieco ako diskusia na temu poistnych plneni..., ciastkovych plneni..., zamietnutych skod..., a v poslednom case aj zamietnutych celnych skiel z PZP prip. z KASKA chybala...

Priznam sa ze uz ma nebavi stale kazdemu individualne vypisovat do PM v podstate tie iste rutinne zalezitosti...

Profil Osobný album  

banner  
PoslaťPredmet príspevku: Re: Poistná poradňa - zamietnuté poistné plnenie, všetko o s
Napísal: Pon Máj 02, 2011 20:44 
Obrázok užívateľa

Zacneme cerstvou otazkou jedneho klubaka ohladom plnenia poistovne Wustenrot z PZP...

Citácia:
chcem sa ta spytat ci mi nevies poradit,
v januari ma na parkovisku nabural zo zadu do laveho rohu naraznika sused.

Naraznik bol uz predtym poskodeny z mojej viny ale na uplne inom mieste (v strede naraznika). Vo wustenrote mi napisali ze skoda nezodpoveda popisu nehody a preto to nevyplatia, poslal som odvolanie na ich vyjadrenie s presnym vysvetlenim co si maju vsimat...
Ma to podla teba nejaku sancu na uspech??? lebo na obhliadke napisal technik co to fotil ze auto zodpoveda stavu

vopred dik za nejake rady

(otazka je upravena pre forum)

Profil Osobný album  

banner
PoslaťPredmet príspevku: Re: Poistná poradňa - zamietnuté poistné plnenie, všetko o s
Napísal: Pon Máj 02, 2011 20:49 
Obrázok užívateľa

V tomto pripade mas trosku smolu lebo ak bol predmetny diel uz predtym poskodeny a nebol opraveny aj ked je povodne poskodenie na uplne inom mieste tak poistovna ma minimalne narok na kratenie z poist. plnenia nakolko nemas narok na uhradu celej vysky noveho dielu pripadne laku (bohuzial neviem ci ti ho priznali len na opravu alebo na vymenu)..., ak ti zamietnu plnenie tak ti bohuzial neostava nic ine len znalecky posudok zo Slovdekry, ktory nieco stoji a myslim ze pri tvojej vyske skody to bude asi bezpredmetne...

Takze resume: vyhadat si aspon ciastkove plnenie vzniknutej skody z PZ ich poisteneho.

Skypco

Profil Osobný album  

Napísal: Pon Máj 02, 2011 21:00 
Obrázok užívateľa

KASKO - Havarijne poistenie AXA
Pozor na skodovost v AXE..., momentalne ich nezaujima ci sa jedna o skodu z Vasej alebo cudzej viny..., vsetko sa rata ako skodovost a po dvoch poistnych udalostiach v jednom roku (poist. obdobi) je zmluva jednostranne vypovedana s vypovednou lehotou jeden mesiac od prevzatia doporucenej vypovede poistovnou.

Profil Osobný album  

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému
 Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť